Свеж
мерка на лента HAOA за мерење на телото, 79inch/2meters мерна лента за шиење на ткаенини на телото, мерења со двојно еднострано

мерка на лента HAOA за мерење на телото, 79inch/2meters мерна лента за шиење на ткаенини на телото, мерења

Достапност: Достапно.
DEN 159.52

Трајна издолжена лента со фиберглас : 79 инчи/2 метри во должина, двоен едностран владетел за прилагодување на шиење, точно отпечатен и во инчи и во сантиметри, големи и јасни ознаки за полесно читање Модерен дизајн за мерна лента за кожа : мерка за влечење на лента направена од висококвалитетна кожа со мазни рабови, многу погодна за подароци. Мерка на џебна лента за повлекување : Компактна мерка мерка за меки ленти за тело што е погодно да се носи со вас во чанта, џеб или чанта. Суштинска ставка за мерења при купување преку Интернет, следење на големината на телото, шиење, кроење, губење на тежината, мерење на половината или мерење на заоблена површина. Обвинение за домашни канцеларии за домашни активности : Мерка за каросерија, мерка за ткаенини, мерка на лента за каросерија, мерка за лента за шиење, мерка на лента за половината, мерка за скроени ленти. Топло прашање : Кога користите мерка за црна лента што може да се повлече, ако мерката за лента се протега со долга должина, можете да го притиснете скриеното копче во средина за да ја направите мерката на лентата брзо да се повлече. Не користете го производот за која било друга цел освен онаа за која е наменета. Трајна издолжена лента со фиберглас : 79 инчи/2 метри во должина, двоен едностран владетел за прилагодување на шиење, точно отпечатен и во инчи и во сантиметри, големи и јасни ознаки за полесно читање. Модерен дизајн за мерна лента за кожа : мерка за влечење на лента направена од висококвалитетна кожа со мазни рабови, многу погодна за подароци. Мерка на џебна лента за повлекување : Компактна мерка мерка за меки ленти за тело што е погодно да се носи со вас во чанта, џеб или чанта. Суштинска ставка за мерења при купување преку Интернет, следење на големината на телото, шиење, кроење, губење на тежината, мерење на половината или мерење на заоблена површина. Обвинение за домашни канцеларии за домашни активности : Мерка за каросерија, мерка за ткаенини, мерка на лента за каросерија, мерка за лента за шиење, мерка на лента за половината, мерка за скроени ленти. Топло прашање : Кога користите мерка за црна лента што може да се повлече, ако мерката за лента се протега со долга должина, можете да го притиснете скриеното копче во средина за да ја направите мерката на лентата брзо да се повлече. Не користете го производот за која било друга цел освен онаа за која е наменета. Спецификација : Материјал : пластика+кожена пичка+фиберглас лента од кожа надворешна кутија Големина : ( 2.

За производот

Купувачите избираат и

Премиум за квалитет на квалитетот лепенка за грамофон изработен од цврста ткаенина и силен лепило мате

Разликувајте ја облеката од другите, елегантни и шик, добри DIY декоративни додатоци Широко се користи за

Печатен дизајн на елени Содржи до 75% рециклиран памук Копче за 2 та дупка Избришете, не исушете чисто Вкл�

Цинк легура Направени во САД или увезени Преклопено затворање Само Хемиско чистење Гроздобер кошули Бр

Трансфери на топло железо на тетка Марта #3753 Случувања на Барнард Користете за (везење, везење) вез, слик

[1] : Нанесете на металните овални прстенести токи се користат во дневни хардверски рачно изработени дод

ЕЛАСТИЧЕН РЕМЕН за ШИЕЊЕ Едноставно И елегантно, нашата лента со диагон е "природно" чувство за вашите п�

Материјал : Полистирен пена Одлично е за деца со рачно изработени играчки и уметнички занаети...

Големина на копчето : [ligne] 40 L 25mm 1 " Метал шиење на копчиња, смола 20 парчиња соодветни за јакни со двојни �

Големина на сечилото : 70мм (2,75 инчи) Дебелина на сечење : 25мм " рачката на прекинувачот на рачката автомат�

Официјално лиценциран, автентичен Хантер Х Хантер Патче произведен од Велика Источна забава! Оваа прек�

Сјајни еднорози Ева пена исечени испади Создадете прекрасни уметности и занаети со овие симпатични бле

Zipper Stop на големо со големо овластен дистрибутер YKK YKK #3 здолниште и фустан 100% направено во САД Ykk #3 најлон

fehu, fehu rune, celtic, viking, druids, esoteric symbol, belzebub, beelzebub, Accessories, Patches, lilith, sigil, satanism, lucifer, goddess, pagan, patch, embroidered,demon, magick, ritua

Зиперстоп големопродажен дистрибутер Ykk Zipper Направен во САД Ykk #4,5 патенти, тие се повеќе „тешки“ од пак

Совршени копчиња за повеќето костуми, јакни, блејзери, спортски пакувања, палта, панталони, панталони и �

Машината за шиење CKPSMS, резервни делови за резервни делови, ги опфаќа квалификувани јазици, кука, бобин, к

Вклучува : Материјали за правење 5 копчиња во форма на срце (вкупно 18 парчиња) со големина од 58 мм Проекти

Воведување на тактички знаме на знаме на ЕУ : Европската унија (ЕУ) е политичка и економска унија на 27 зем

1 3 / 4 инчи пластични колички боја : бела QTY : 50 Празна пластична ролна со бобин за складирање на лента, ниш

Ве молиме, користете ја вашата имагинација за да произведете задоволителни работи обрач за сонувач со с

Затворено дно најлонски калем ykk патенти за кројачи, облека и занает за шиење 60 парчиња во најразлични 20

Практичен сет за шиење ќе добиете 1 парче перница за пинови и 100 парчиња шиење директно иглички во црвен�

Полиестер Планинска магла 100% полиестерска ватенка Изработени од 100% полиестерски материјали Направено

100% полиестер текстурирано предиво 3 секој од 3 различни дизајни Додава завршен допир на вашите рачни изр

Квалитет Овие закрпи за вез се изработени од високо квалитетни, екстра варовни навои Со многу шевови за

Мора да имате за декорација : Не пропуштајте го ако изберете лента за завиткување на подароци за вашата �

Големина 10x5 см Висок квалитет, шијте на лепенка произведена во ЕУ Цврста поддршка, густо шиење Бојата, ф�

Направено од високо квалитетен тврд ПВЦ, заштити го сечилото, продолжување на услужниот век на вашето с�

Полиестер Само миење на рацете Направено од 100% полиестер Печ мери околу 4 x 2,5 инчи (различна големина за �

Тактичка крвна група ПВЦ лепенка со AB+ AB Pos Големина на PVC Patch : 5x5cm (Aprox + / 5%) Главен материјал : ПВЦ гума со в

Што ќе добиете : Овие копчиња за Snap се со дијаметар од 9,5 mm / 0,37 " Секој сет на Snaps има 4 додатоци, вклучува 1* �

Занаетчија : 196 R 5550 N 8500 N ZJ 100 COLUMBIA : N430 Брат : B705 B707 B715 B716 B735 B737 B738 B745 B755 B757 B758 B767 B781 PQ1300 PQ1500 CONSEW : 30 3115 98 99 102 105 210

Scroll