Свеж
Хиџаб иглички dgzzi 20pcs бела и црна мазна површина остра мечка сила игла, спречете ги искинаа сигурни клипови, цврсти издржливи пластични безбедносни иглички за мусли

Хиџаб иглички dgzzi 20pcs бела и црна мазна површина остра мечка сила игла, спречете ги искинаа сигурни

Достапност: Достапно.
DEN 729.60

Материјал : Висококвалитетна пластика, доволно деликатна Пиновите се силни и можат да издржат вистинска количина на сила/тежина. Клипот е стабилен и сигурен, а штипките за фиксирање се лесно да се вратат со тоа што ги преместуваат според положбата на поставување. Овие иглички не се закачуваат, така што тие немаат тенденција да раскинуваат дупки во нежен шифон до потешкиот дрес и памук. Мултифункционално : Подобро решение за секоја муслиманска бандана, убавите бои надополнуваат различни стилови и материјали, дозволувајќи им на иглата да се меша со која било облека. Марамите можат да се прицврстат брзо и лесно, не мора да се грижите за тоа што се отвораат, а безбедносните иглички држат марами безбедно. Никогаш не треба да се грижите за друга капа на шал, кошула или нешто лабаво од вратот. Пакетот вклучува : 20 парчиња (црна боја од 10 парчиња, бело 10 парчиња) спојки со шал. Материјал : Висококвалитетна пластика, доволно деликатна. Пиновите се силни и можат да издржат вистинска количина на сила/тежина. Клипот е стабилен и сигурен, а штипките за фиксирање се лесно да се вратат со тоа што ги преместуваат според положбата на поставување. Овие иглички не се закачуваат, така што тие немаат тенденција да раскинуваат дупки во нежен шифон до потешкиот дрес и памук. Мултифункционално : Подобро решение за секоја муслиманска бандана, убавите бои надополнуваат различни стилови и материјали, дозволувајќи им на иглата да се меша со која било облека. Марамите можат да се прицврстат брзо и лесно, не мора да се грижите за тоа што се отвораат, а безбедносните иглички држат марами безбедно. Никогаш не треба да се грижите за друга капа на шал, кошула или нешто лабаво од вратот. Пакетот вклучува : 20 парчиња (црна боја од 10 парчиња, бело 10 парчиња) спојки со шал.

За производот

Купувачите избираат и

Состав : извезено, тип : железо Боја : Мултиобоена Единица за продажба : сингл Состав : извезено, тип : желе�

Поддршка на топлинска заптивка Ironелезо на или шие на која било облека Пеглани закрпи нема да излезат...

Одличен производ за DIY практика, бидејќи тие се бели мониста од пена, можете да сликате со повеќе бои на н

Логото е составено од „мол“ и „сјај“ „Мол“ е основната единица на количината на супстанции, која се з

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

Големина : 3 ″ x 2 Закрпи со поддршка од кука и јамка Висок квалитет, удобен, издржлив, лесен за отстранува�

Божиќ Дедо Мраз Безбедно и токсично Перење и издржлив DIY за 15 секунди !! Совршено за фармерки, јакни, елец�

Различни видови камени форми во различни големини Направено од проѕирна портокалова пластика Дебелина

Копачките копчиња нудат возбудлива линија на копчиња што ќе ги уживате Тие вклучуваат голем број на фор

Резна со класичен стил на 4 јули : Патриотска starвезда памучна лента за постелнина е дизајнирана во класи�

Совршен подарок за деца или за вашите гринири Прекрасен дизајн на новогодишни елки, идеален подарок за �

Направено во Тајван со висок квалитет Премиум за шиење на нозете од Dream Stitch Машината за шиење за замена ш

Пакет од 10 Боја : бела; Големина : 22x23mm / 0,87x0 Со дупка за шиење, можете да ја шиете на облеката Необичен и сј�

[1] : Нанесете на металните овални прстенести токи се користат во дневни хардверски рачно изработени дод

Квалитет Овие закрпи за вез се изработени од високо квалитетни, екстра варовни навои Со многу шевови за

Големина на лепенка : ширина 2,5 "високи Y 1,75" Загарантирано со квалитет : / Материјали со висок квалитет Emr

Материјал : Полистирен Висина : 4 "(10см) Дијаметар : 6" (15 см) Совршено за украсување на свадбена торта DIY тор�

Боја : Виолетова Тип на сет : бр Број на модел : TL000516 E Потекло : Кина на копното Боја : Виолетова Тип на сет :

Боја и тема координирани пластични копчиња Шест различни пакувања со теми на копчињата во секој асорти�

Статуи за фигурини на птици бесплатни за DIY Украсете со панделки, свилени цвеќиња или други додатоци за �

Совршен за занаети, модел, уметност, приказ и хоби Сет од 5 парчиња модел на табла за пена DIY материјали...

100% Мрежа Женски Модни Кристали Слајдови Флип Апостолки Плажа Рамни Танга Сандали Женски Слајдови Крист

Големина на дизајнот : 9,5 x 7,4 инчи Боја : Кристал, црвена, злато Лесно железо на упатства Големина на дизај

РАЗНОВИДНОСТ НА УПОТРЕБА : Одличен декор За Маици, дуксери, дуксери, фустани, капи, чанти, јакни, ранци, фа

Количина 40 грама Се користи за капчиња, шиење, вез, рачна работа, уметнички дела, проекти за DIY, накит, пр�

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

【Богати бои】 Нашето железо на винил вклучува не само 22 од најкласичните бои на чиста серија, туку вклуч

Лесно железо на апликација Одлично за маици, џемпери, униформи, дресови, торби, итн Мека надолкана површ�

Материјал : Нашите божиќни чизми се направени од Големина : околу 9 x 8 Божиќните чизми можат да се користа

Овална тока за DIY Дали барате професионалци, овален пролетен затворач? Овален пролетен прстен за торба и

【Материјал】 Значката е изработена од лимчиња (лице) + пластика (дното), што е цврсто и издржливо, со мазн�

3 инчи Железо или шијте на Квалитетно везење на тешко платно Совршен за облека или опрема Железо или шиј�

пластика Повеќенаменско пенкало за греење можете да го користите погодно кога ви треба мултифункциона�

За нашата пена : Нашата пена е овластена за највисок квалитет Нашите карактеристики на пена се густина :

Додадете гламурозен метален сјај на вашата работа за вез или занаетчиски проекти Двојно мерцерирани 12 �

Scroll