Свеж
Календар За Доаѓање на ноќта На Вештерките 2022 Година, 30 Дена Календар За Одбројување На Ноќта На Вештерките со 30 парчиња Различни Сензорни Играчки Забавата Фавориз

Календар За Доаѓање на ноќта На Вештерките 2022 Година, 30 Дена Календар За Одбројување На Ноќта На Вештерките

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

1 Календар за Доаѓање на ноќта на вештерките : можете да замислите и да создадете уникатен календар за доаѓање На Ноќта на Вештерките; покрај забавните игри и практичните активности, децата ќе чекаат Ноќта на Вештерките да го истражат и развијат своето трпение и креативност. Безбедни и Издржливи : Сензорните играчки се направени од тпр и пластичен материјал, нетоксични, невкусни и нема да им наштетат на луѓето или домашните миленици. (Нема играчки За џвакање) Светлите бои и пријатните звуци можат да го смират или одвлечат вниманието на секое дете! Еднократно и чисти. Погоден за возрасни, возрасни и деца над 3 години. Совршен Начин за Ослободување Од Стресот - Мали играчки што треба да ги држите на дланка. Тоа е забавен начин да го задржите мозокот фокусиран и рацете зафатени. Секоја играчка помага во ублажување на стресот и е досадна играчка за сите во вашите пријатели. Лесен За Носење : Повеќето играчки се со големина на џеб за лесна преносливост, така што торбата за играчки За Ноќта на Вештерките е совршена за канцеларии, домови, училници за специјално образование, простории за физиотерапија и многу повеќе. Уживајте во среќен роденден или забава со пријателите. Повеќенаменски : Користете ја оваа новина момче и девојка играчка и во затворени простории и на отворено. Играчките може да се користат за различни прилики, како што се алатки за образование во раното детство, научни проекти, украсување торти, подароци за роденден, училишни награди и многу повеќе. Спецификација : Материјал : ТПР, Пластична Боја : случајна боја боја кутија големина : 21*20*4.7 Цм Листа На Производи : 30 * Ноќта На Вештерките Играчки Забелешки : Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете. Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот.

За производот

Купувачите избираат и

Декорации со камења и кристали мачки торта топки гигантски божиќни украси дополнителни големи украси т

Димензии : 16,75 инчи х 10,25 Инчи х 2,25 Инчи Материјали : Дрво, Хартија, Лента Уметник : Микеле Киксмилер Големо

2,15м со 10 LED диоди, памучна топка, светло е рачно изработено осветлување од памучна нишка, убав допир , пр�

Тоа нема да исчезне дури и ако е влажно или измиено Различни светли и убави бои и богати дезени за задово

Кадифен Совршена декорација за Новогодишна елка во домови, продавници, канцеларии, хотели и ресторани, �

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

Чикаго Илиноис Сад Дизајн Забелешка : Целосна Ширина Убаво Печатени Материјал Елка Здолниште Со Круг На

Полиестер Здолниште од новогодишна елка изработено од полиестерски ткаенини за да се обезбеди долгоро�

[164ft 50 LED светла на жицата на топката на Глобус] : Овие светла на низата на топката се долги 16,4ft / 5m, дијамет�

? употребата во просторијата за учење, спалната соба и канцеларијата или на други места Тоа исто така мо�

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Внатрешни украси на отворено 2 пакувања рачно изработени светла на филијалата Фаланопсис се пријатна и�

Квалитетен материјал : патриотската ламба венец е главно изработена од пвц материјал, кој е лесен, но из�

Избор На Совршен Подарок Во кутија За Жени, Мајка,Сестри, Најдобри Пријатели, Соработници Осветлете Го В

100% полиестер Направено во нас Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно пори�

Висококвалитетен Материјал : здолништето за новогодишна елка е изработено од висококвалитетна полиест

Добро за вашиот дом Издржлив и погоден за употреба Убав и уникатен дизајн Направено од високо квалифику

Име На Производот : Денот На Благодарноста Венец Ве Молиме Разберете Дека Големината И Тежината Ќе Вари�

Оваа светла тропска светлина е идеален додаток за привлекување око на вашата партиска маса Гроздобер с�

Големи Димензии И Материјали : 6 Парчиња Поставени Новогодишни Украси, Ѕвезда За Украсување Новогодишна

【?Совршено Здолниште За Новогодишна Декорација, Ова Здолниште За Новогодишна елка е совршено за надвор

✔ Лесно работење : Стринг светла со батерија, не се потребни жици, а апсолутно не јадете батерија, притис

✻совршена Големина : 36 инчи / 91см Здолниште Од Дрво со Целосна Големина, Погодно за Повеќето Новогоди

Трансформатор украс преголеми Божиќни сијалици вино украс Божиќ украсен сијалички гордост украс Флејт

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи Закачете ги чорапите на камин, мантил, врата, скалила, wal

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

?●Божиќен Календар За Одбројување ● Сакајте ја идејата да отворате подарок секој Ден пред Божиќ? И ние �

Материјал : полиестер Дизајн : Доаѓа со цврста висечка јамка за да се осигурате дека можете да ја обесува

Божиќни украси за топка сет : getе добиете 12 парчиња Божиќни украси за топка во 12 стилови, секој стил има 1 �

Екопријателски материјаллопатките на нашата елка се направени од висококвалитетен ПВЦ материјал, што �

Патување Камион Венец 6 Возила Висат На Јута Стринг Метална Конструкција Великодушно Големина Камиони 5

* * 36 инчно Здолниште Од Дрво Со Целосна Големина : здолништа со Големи димензии за новогодишна елка се со

Божиќна големина на порибување : должина19 ", ширина12", отвори75 ", можете лесно да поставите мали подароци..

Дијамантска Уметност Елка Направи Сам Специјален изглед дијамантско сликарство Новогодишна елка+ мал

Scroll