Свеж
TOPNEW Дрвени ПРЕДВОДЕНИ Божиќ Санки Доаѓањето Календар, 24 Отворање Фиоки Одбројувањето На Традиционалните Led Дрво Изградба Божиќ Празник Декорација, 8.8 x 3.5 x 14.2

TOPNEW Дрвени ПРЕДВОДЕНИ Божиќ Санки Доаѓањето Календар, 24 Отворање Фиоки Одбројувањето На Традиционалните

Достапност: Достапно.
DEN 623.84

€ézm божиќна Тема-24 дена Одбројување Божиќното доаѓање, со семејството заедно да одбројуваме За Божиќ, донесе совршен начин за Добредојде За Божиќ, тој е многу погоден за славење На Божиќ Qurfistite firawer-24 фиоки одговараат на 24 дена, можете да ставите мали украси, бонбони или какви било мали нешта во фиоката. Подигнете се на предната страна од фиоката и извадете ја фиоката за подобро да ги извадите предметите од фиоката, капацитетот на секоја фиока е 1,30" х 1,54" х 1,10". - Ова е многу привлечен подарок за децата, тие можат да отвораат фиока секој ден и да го вадат подарокот, секој ден е ново изненадување. Децата можат да се радуваат на дневните подароци За Да Го направат Божиќ позабавен. €é ®совршена Декорација● - врвот на производот е сцената На божиќното село. Целиот производ е извонреден и убав. Тоа може да се стави во спалната соба, сала и други места, кои можат да играат многу добра декоративна улога, особено како дел Од божиќ декор. По вчитувањето на батериите (потребни се две bat батерии, кои не се вклучени), светлосните ефекти на Led Диодите ќе направат просторијата да стане потопла. €_ésight syse - 8. ①Пакетот Вклучува-1 х Божиќ Доаѓањето Календар. Име На Производот : Божиќ Доаѓањето Календар. Материјал : Басвуд. Големина на производот : 8. Улога : Божиќно одбројување, декорација, складирање и подарок. Забелешка : со цел да се спречи паѓање на фиоката, на секој кабинет има мала преграда, која игра фиксна улога. За да ја отстраните фиоката, подигнете го предниот дел од фиоката за да ја извадите фиоката. Производот ИМА LED светла што можат да се запалат откако ќе се инсталираат двеa батерии. (Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете.) Овој производ не вклучува батерии . Фиоката е празна, ве молиме ставете го предметот што сте го подготвиле.

За производот

Купувачите избираат и

Крзно ?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за �

【Класични божиќни чорапи】 Направено од кадифе и црна внатрешна постава, густа и цврста, тоа е многу маз

Материјал : Полиестер Дизајн : Доаѓа со цврста висечка јамка за да се осигурате дека ќе можете безбедно и

Може Да Се Закачи На Елката, На Прозорецот, На Вратата, Дури И На Училишни Чанти, Облека, Онолку Долго Кол�

Машинско миење Бургундија и Брегот на Слоновата Коска се најпопуларната боја за привлекување поголемо

LED светлата користат 90% помалку енергија Ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен...

? Направено од висококвалитетни неткаени и секвенци, ова Божиќно порибување ? Овој производ е опремен со

? Централни делови, мебел, кревети, прозорци, скалила, решетки, рамки, рафтери и така натаму Совршен за уп�

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Божиќните чорапи се изработени од краток кадифен + по

Дизајнот Совршено Ја Подобрува Празничната Атмосфера, А Интересната Слика Им Носи Радост На Луѓето Мож�

? Божиќни уникатни држачи за пари : Различните класични форми на ирваси, елка и снежен човек совршено ја �

?Уникатен Дизајн? : Овој календар за доаѓање од 24 дена има уникатен дизајн на пила, како владетел , на врво

НЕДОВРШЕНИ ДРВЕНИ ЗАНАЕТИ зимски дрвен знак тоа може да создаде божиќна атмосфера Оваа висечка декорац

Убав и елегантен начин да ги закачите вашите Божиќни украси, овие куки за виси во форма S се задолжителни

Нето тежина 60грМатеријал : Винил Боја Мраз и снег земја љубов принцеза Тип на инсталација Самолепливи...

Можете Да Го Закачите На Елката, На Прозорците, На Вратата, Па Дури И На Вашите Училишни Чанти, Облека, Он�

Одлики : овој украсен дрвен знак сигурно ќе ви го разубави денот ●БРЗА ИСПОРАКА : Направена Во САД, може �

Ве молиме имајте предвид тоа! Забелешките во загради се производите (стилови или параметри) што всушнос�

Презентирајќи симпатични толкувања на ангелите, овие украси шират радост и додаваат чудо во салите и за

БОЖИЌНИ ЅИДНИ УКРАСИДоаѓа со јаже за бесењеПогоден за внатрешна и надворешна употреба ВИСЕЧКА ТАБЛА ЗА

? 【Спецификација】? Вкупна должина : 33ft / 10m ЛЕР стринг светлата се водоотпорни и работат добро дури и во д

Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога �

Божиќни светла затворено : 5 рунда и 5 Божиќни светла во облик на новогодишна елка, со LED светла за жици на

ДРВЕНИ МАСА ЕЛКА Мини Десктоп Елка Вашите деца ќе оние И фенси божиќ украси! ЕЛКА ТОПЕР Изработени од ма�

Божиќниот Венец од природна дрвена мушка прекрасно ќе ја покрие секоја гранка и ќе додаде неверојатен л

Порикнувањето е дизајнирано со безлична Дедо Мраз, која може да се искористи за богато од Божиќната атм�

Она што ќе го добиете : Овој пакет доаѓа со 120 парчиња божиќни чаши за вшмукување, големината на клипот де

Уникатен дизајн : Нашите украси се направени со 3 инчи висококвалитетна керамика, површината има гранул�

Нашиот прекрасен декор е совршен за декорација на тематски забави Усвојување на премиум материјал, ово�

Светлечки топки : подарок за Кристас или роденденски подарок за семејство, пријатели, деца, тие ќе го сак

Висококвалитетен Материјал : здолништето за новогодишна елка е изработено од висококвалитетна кратка �

Орнамент направен од легура, мала тежина и издржлив Симпатична Божиќна приврзоци кои усвојуваат облик �

Текстурирана полиестерска ткаенина Класично црвено на Божиќно порибување, бело кратко кадифен на врво�

ОДИ НА КОЈА БИЛО ПОВРШИНА : Компактната Големина на Масата Се Вклопува на Повеќето Работни Површини, Нам

Материјал : венецот од велигденско зајаче прифаќа сигурна дрвена конструкција, без мирис и лесна, услуж�

Број На Цевки : 6 Количина : 1 Сет ПРЕДВОДЕНА Боја : Повеќебојна Влезен Напон : 100v240 V(Европски Спецификацис�

Пакетот вклучува 100 парчиња+ завртки Материјал : мек силикон; Внатрешна големина на производот (L x H) : 14 x 4m

Тркалезни украси : Овие Божиќни украси од 2022 година се стил на задржување, тркалезни порцелански украси

⭐ 【Прекрасен стил】 Дизајн во стилот на бонсаи, формата на природно дрво ќе додаде виталност во вашиот �

●Еколошки МатеријалСечилата на Нашето Новогодишно Дрво Се Направени од Висококвалитетен Пвц Материја

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Исклучителна Божиќна Декорација : најдобрата работна површина од 55,88 см, 100 мали интимни новогодишни елк

Можете да го ставите ова на Врвот На елката за украсување на вашиот дом Можете да се координирате Со дру�

Широк Спектар На Апликации : Божиќните венци за влезната врата можат широко да се применат како украси з

Scroll