Свеж
Божиќни чорапи геометриски шарени коцки образец црно бела плишана манжетна мерцеризирана кадифена семејна празник персонализиран голем порибување Божиќна забав

Божиќни чорапи геометриски шарени коцки образец црно бела плишана манжетна мерцеризирана кадифена семејна празник

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Полиестер Информации за големина : 17.20inch (45x31cm). Божиќна декорација за вашето семејство. Материјал : Плишана крпа од руно, кристално кадифе и арктички кадифе и праска на кожата со кадифе. Квалитетна технологија за печатење, никогаш не избледена, светла боја. Пакетот вклучуваше 1 персонални порибување на Божиќ. Костума за добротворни настани, прибирање финансиски средства, засолништа и кујни за супи, семејни забави, училишта, училници, продавници, клубови, канцеларии, вработени, персонал во ресторани и други големи групи. Божиќни чорапи Декорација Класична бела кадифен за семејна забава Божиќ. Материјал : Плишана крпа од руно, кристално кадифе и арктички кадифе и праска со кадифе на кожата. Печати : Целосна печатење. Висока квалитетна печатење технологија, никогаш не избледена, светла боја. Информации за големината : 17.20inch (45x31cm). Дизајн на виси јамка go ºeasy да се обеси Божиќно порибување на Божиќни дрвја, wallsидови, камини, закачалки, скали, спална соба, дневна соба и сл. Голем простор за дизајн на божиќни порибувања има голем врвен отвор и простран внатрешен простор што е совршен за полнење на сите Видови бонбони, мали подароци и играчки за да создадете Божиќна атмосфера за вашите деца и совршена Божиќна декорација за вашето семејство. Прилики : костум за добротворни настани, прибирање финансиски средства, засолништа и кујни за супи, семејни забави, училишта, продавници, училници, клубови, канцеларии, вработени, вработени во ресторанот и други големи групи Среќен Божиќ.

За производот

Купувачите избираат и

Дизајн : златен божиќен украс сет доаѓаат во различни големини и функција мат, огледало, сјајот и глазур�

Тип : Настани и забави за резерви на тапанар украс Орнамент сет орнамент на мраз за мали Божиќни топки фр

Материјал за квалитет на врвен квалитет : Faleju тревник е повеќенаменски и многу издржлив бренд за вештач�

Димензии : 13 х 0,5 х 19 ИнчиОваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард Подготвен За Закачување�

Вештачка Крпа Од Микрофибер * Декорација на новогодишна елка Празнична сцена аранжман Прецизно Дизајни

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи...

【Сентиментална декорација】 За оние кои споделуваат loveубов, грижа и пријателство Пријателот на вашиот

Материјал : Направено од компјутерска пластика, совршена декорација, Божиќна топка за да ве придружува �

4 убави украси Материјал (и) : Керамика Орнаменти се подготвени да се потпевнат на златните жици...

ПАКЕТОТ СОДРЖИ : 1 Парчиња 50 Стапки божиќна декорација на венец, 12 ПАРЧИЊА црвена машна, Неосветлен Мек З�

Среќен Божиќ! : Кога Ќе Дојде Божиќ, Потребна Ви Е Мини Елка За Украсување На Вашиот ОдморМалата Новогоди

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Правилна големина и склоплива закачалка за порибување Барате разноврсна закачалка за порибување за да

Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кади

Најдобри украси и подарок Тој би бил празничен додаток на вашата домашна декорација Тие се совршен пода

Капиз Школка Големина : Прибл Големина : Прибл Направено од обработена капиз школка од морето На Филипин

Бело Осветлени Дрво Божиќ Маса Декор Совршен за централни парчиња, мантии или врвови на маси Се препора�

прекрасна декорација За Божиќна декорација на семејството и елка, ефектот е подобар Материјалот е висо�

Низата на светлината на пајакот има батерија и USB штекер Верзија за кутии за батерии напојувана од 3 бате

Светли LED светлосни стапчиња за плакари, скали, гаражи, чамци, патишта, тремови, итн Безжични работи скор

Обилна содржина : ќе добиете 1 вреќа Божиќен трепка снег со тежина од 800 гр / 28,2 унци, доволно изобилство з

Дефинитивно ќе ви донесе силна Божиќна атмосфера Имаме различни спецификации, толку повеќе вие, толку п

МИНИ БОЖИЌНИ БОРОВИ дрвја практичното мини вештачко дрво е одличен додаток за декорација за трговски ц�

1Божиќни Орнаменти Занаетчиски Кукли, За Декорација На Дрво, Дом И Градина Големи Божиќни Топки На Отвор

Направено од бел порцелан Керамички украс од 3 инчи се одликува со двострано дизајнирање печатење Нашио

100 проценти памучна ткаенина; ватенка и модна тежина; исечени и спакувани Од Руби Стар Општество Пеперми

* * 36 инчно Здолниште Од Дрво Со Целосна Големина : здолништа со Големи димензии за новогодишна елка се со

Собрани карактеристики ова дрво доаѓа со светло собирање на свежи снежни врнежи Неосветлен венец овој

? Снежни засадени дрвја лисјата на дрвјата за садење снег создаваат уникатно ладно чувство, со што оваа

Големина : 78,7 во*300 во Занаетчиски Бисери Низа Гроздобер Мушка Венец Кристал Жици За Занаети Витраж Проз�

Scroll