Свеж
Софтбол Чукање На Срцето Светки Божиќ Порибување Сјајна Ѕид Виси Орнаменти Декорација За Божиќ Дрво Празник Партија

Софтбол Чукање На Срцето Светки Божиќ Порибување Сјајна Ѕид Виси Орнаменти Декорација За Божиќ Дрво Празник

Достапност: Достапно.
DEN 1433.60

🎅 Неткаен Материјал+Sequin 🎅 се препорачува рачно да ја измиете Оваа Божиќна Чорапа Со Светки, не избелувајте. 🎅 ткаенината е мека и удобна, изработката е извонредна, а изгледот е сјаен и посебен. 🎅 Овие чорапи се одлични украси за домот и можат да се закачат На Новогодишни елки, Камини, прозорци, мантии или каде било што сакате да украсите, а исто така можат да држат мали подароци, бонбони или чоколади и многу повеќе. 🎅 сјајната завршница на овој полнач за порибување изгледа посебно, превртете ги светките обратно и моделот е скриен. Закачувањето дома, во ресторани или трговски центри може да додаде силна празнична атмосфера и да создаде прекрасни празнични спомени. 🎅 Неткаен Материјал+Sequin. 🎅 се препорачува рачно да ја измиете Оваа Божиќна Чорапа Со Светки, не избелувајте. 🎅 ткаенината е мека и удобна, изработката е извонредна, а изгледот е сјаен и посебен. 🎅 Овие чорапи се одлични украси за домот и можат да се закачат На Новогодишни елки, Камини, прозорци, мантии или каде било што сакате да украсите, а исто така можат да држат мали подароци, бонбони или чоколади и многу повеќе. 🎅 сјајната завршница на овој полнач за порибување изгледа посебно, превртете ги светките обратно и моделот е скриен. Закачувањето дома, во ресторани или трговски центри може да додаде силна празнична атмосфера и да создаде прекрасни празнични спомени.

За производот

Купувачите избираат и

Специјални и убави светла : Комбинацијата на розови цвеќиња од цреша и ладни светла од бел глобус е мног�

Замена за зелена енергија 11128WB топла бела ЛЕРзамена со техничка прецизност Единица по продажба : 1...

Ова Здолниште За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетни ткаенини кои се удобни, меки и еднок

Велигденски светла за декорација, со слатки форми на зајаци, погодни за украси за внатрешни работи во до

Низата на ламбата издржлива може за долго време да се користи и сигурен Ставете го на wallидот, прозорецот

Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Секое Парче Има Свој Јаж

LED Божиќни светла Пакет : getе добиете 120 парчиња мини сијалици за замена, доволно количество може да ги за�

НЕ КАРТИЧКИТЕ ЗА ОДМАЗДА НА ТАТКО ТИ! Идиоти кои не можат да те полудат? Покаже оние глупави двојно парки

Мини starвездени LED светла се напојуваат 3 AA батерии со 4,5 V напон, без прегревање и безбеден допир Функција

❄ Големина : Клиренсот на украсот на порцеланот е околу 3 инчи ❄ висок квалитет : Оваа Божиќна украси е и�

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Венците Изгледаат Поинтересно и Пошарено и Ја Зголемуваат Свежината во Текот на Целата година Во Вашио�

Можете да го користите дрвениот декор на Еид Мубарак на wallsидови, прозорци, гранки или врати за да создад

Класичен дизајн, лаковите на новогодишната елка се прикажани со класичен кадифен материјал, украсени с�

?МАТЕРИЈАЛИзработен од полиестер и алуминиумска фолија Исклучително добро изработени Може повторно да

【Персонализирани ознаки за име】 Секое порибување доаѓа со дрвена ознака за име Можете да го користите

Се Користи Во Накит, Облека, Мода, Венчаници, Чанти, Чевли Итн Или Каде Што Сакате Да Декорирате Висок Кв�

Полиестер Материјал : полиестер Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долго

МАТЕРИЈАЛ : овие божиќни украси се покриени со сјај во правДекоративните бобинки се направени од пена, г

?●Големо Здолниште Од Дрво Lagre божиќни здолништа приближно 48 инчи / 122 см, доволно големи за повеќето Бож�

Полиестер Материјал : полиестер Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долго

Вештачки Цвет Обрач Венец, едноставна елегантна и удобна боја, природна форма Пролетната и летната деко

Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрасни у

Пакет вклучуваат : ќе добиете вкупно 6 пакувања на големо за Божиќни чорапи, во кои се вклучени 6 парчиња �

* * 36 инчи / 48 инчи Здолниште Од Дрво Со Целосна Големина : Здолништето За Новогодишна елка со Голема голем

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парче декорација на новогодишно дрво, елка добро комбинирана форма на гн�

50 топли бели LED самовили по сет Водечка жица од 118 инчи 11,8инчен растојание на светло Вклучен адаптер UL IP44.

ДРВЕН БЛОК КАЛЕНДАР : Боја : Материјал : Дрво Големина : Прибл 40 х 12 х 0,5 см / 16 х 4,7 х 0,2 инчи (Lx Wx H )...

Устата на куклата може да се отвори или затвори влечејќи го стапчето зад неа Дрвената оревчеста може да

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Материјал : 100% полиестерска четкана ткаенина, цело еднострано печатење Производот е изработен од висок�

Волна почувствувана топка венец Бургундска црвена боја Ова празнично парче сјае во еклектични, бохо и г

Забелешка : Мини новогодишна елка што ја добивте веќе е испратена на долги растојанија, така што ќе треб�

4ft елка со украси : 79 парчиња 80 LED светилки светло (31ft & USB интерфејс и 8 режими на блиц) 5ft елка со украси : 102 �

Што е вклучено : ќе добиете 2 ролни зимски лажен снег во 19,7 х 39,4 инчи, изгледот на белиот сјај изгледа како

Wallидни висини : Секој украс може да издржи или да виси самостојно Кутијата со пари има лента на врвот за �

За Внатрешен И Надворешен Декор – овој прекрасен венец од венец е одличен за украсување на домот, прода�

Жици светла за надворешни Божиќни мрежни светла топли 50 Божиќни светла LED мрежни светла на отворено Бож�

Ве молиме, дозволете грешка од 13см за рачно мерење, благодарам Поради екранот на екранот, а светлото за с

【UL овластени LED светла за мини дрво】 Овие топли бели и повеќебојни мини новогодишни светла поминаа UL се

Следете ги упатствата за брзо завршување на склопот; делови Со Шарки што овозможуваат лесно склопување,

Нов И Квалитетен Елката Изгледа Полна Со Енергија Изработени Од Пвц,Издржливи Во Употреба Светла Боја И

[Апликација со повеќе сцени] : овој производ не само што може да се примени На Божиќни забави, туку може д�

Направено од дрво цврсто, смола,композит од дрво и боја / мика Дел од колекцијата Холивудски Оревокршачи

Scroll