Свеж
Носители На Божиќни Чорапи за Сонце Закачалка За Куки За Мантили Божиќна Безбедност Закачете Чорапи За Зафат Клип За Декорација На Божиќна Забава, Сребро

Носители На Божиќни Чорапи за Сонце Закачалка За Куки За Мантили Божиќна Безбедност Закачете Чорапи За Зафат

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Големина : куките за наметка е прибл 4 х 2,76 инчи, видете ја сликата за други специфични големини. Забелешка : погоден за камин или камин со дебелина помала од 2,76 инчи, проверете ја големината пред купувањето. Материјал : Овие држачи За Божиќни чорапи се направени од легура на цинк, меки на допир и издржливи, не се лесни за ' рѓа и кородирање, можете да ги користите долго време. Уникатен дизајн : горниот диск на куката има дизајн што не се лизга, спречува да се лизне преку тврда површина. Може да издржи 10 килограми, Можете да ги наполните Божиќните Чорапи со многу подароци. Широки апликации : држачите за порибување се широко користени за закачување Божиќни чорапи на камин и камин, додавање празнична атмосфера, одлична за украси За Божиќни забави. Пакетот вклучува : ќе добиете 6 Парчиња божиќни чорапи, сребрена боја, тие можат да висат чорапи без оштетување на површината, добро како подарок за вашето семејство и пријатели. Големина : куките за наметка е прибл. 4 х 2,76 инчи, видете ја сликата за други специфични големини. Забелешка : погоден за камин или камин со дебелина помала од 2,76 инчи, проверете ја големината пред купувањето. Материјал : Овие држачи За Божиќни чорапи се направени од легура на цинк, меки на допир и издржливи, не се лесни за ' рѓа и кородирање, можете да ги користите долго време. Уникатен дизајн : горниот диск на куката има дизајн што не се лизга, спречува да се лизне преку тврда површина. Може да издржи 10 килограми, Можете да ги наполните Божиќните Чорапи со многу подароци. Широки апликации : држачите за порибување се широко користени за закачување Божиќни чорапи на камин и камин, додавање празнична атмосфера, одлична за украси За Божиќни забави. Пакетот вклучува : ќе добиете 6 Парчиња божиќни чорапи, сребрена боја, тие можат да висат чорапи без оштетување на површината, добро како подарок за вашето семејство и пријатели. Носители На Божиќни Чорапи за Сонце закачалка За куки За закачување Божиќна безбедност клип за Чорапи за Божиќна забава Уникатен дизајн : горниот диск на куката има дизајн што не се лизга, спречува да се лизне преку тврда површина. Може да издржи 10 килограми, Можете да ги наполните Божиќните Чорапи со многу подароци. Тоа може да висат чорапи без оштетување на површината.

За производот

Купувачите избираат и

?●Совршена Декорација На Домот} здолништето За Новогодишна елка ќе стане совршен украс за Вашите Новог�

ЗАБАВНИ ПОДАРОЦИ : Орнаменти се подароци за пријатели или љубовници во секоја прилика, тоа ќе им донесе �

Лесен за употреба, само ставете ја оваа ѕвезда декорација на Вашата елка, и тоа ќе застане цврсто на елка

Крпа Декорација на украси на мантилиМултинамена дизајн, не само што може да биде торба за складирање, ту

⭐ 【Прекрасен стил】 Дизајн во стилот на бонсаи, формата на природно дрво ќе додаде виталност во вашиот �

Црвено кадифен мини монограмирано Божиќно порибување : Класично минијатурно порибување на празници со

Ве молиме имајте предвид тоа! Вистинскиот стил на испорака или параметрите се означени во загради Ве мо�

Премиум квалитет : Направено од дебелина од 0,15 инчи Премиум круг бел порцелан керамика со шарени слики п

Полиестер Она што го добивате : ќе добиете 12 парчиња Бафало карирани лакови со димензија од 4 x 4 инчи; Соо�

Димензии : должина од 6 инчи Тема : Зимска куќа Лесно за грижа за : лесен, лесен за употреба и складирање; Е�

Големина : 82inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката...

Висококвалитетни материјали : Монограмот извезено Божиќно порибување е изработен од висококвалитетна

Изработен од врвен материјал, за издржлив и употреба и не деформација, пренослив и лесен големина, а ист

Овие прекрасни божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со бела кратка �

Топер За биро : [Привлечен Сјаен Материјал] Украсите За Божиќни лисја се изработени од јп + сјаен матери

【Надградени издржливи самовила】 3м*3М 300 LED стринг светла се изработени од високо квалитетни легури и еф

Дел од колекцијата на холивудските оревици на Курт Адлер Дизајнирано од Холи Адлер исклучиво за Курт С �

Совршен За Загревање На Куќата / Водителка : Подарок што можете Да го подарите на семејството, соседите,

Значаен подарок : Во важни прилики и празник, треба да ги пренесеме нашите честитки, loveубов, извинување и

Adadopts 5 starsвезди водеа како извор на светлина, еколошки, ниска потрошувачка на енергија и издржлива Идеал

12 "" X20 "" XMAS Stocking за вашата декорација за домашни работи, печатено во САД Цело печатење со висечка јамка На

? Amzsun LED Falling Rain Lights, осветли го вашиот шарен живот! Ефект на метеорски туш】? Направете декоративни светла

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

МАЛА ЕЛКА избор на вашите пријатели, семејство и многу повеќе Смешно и, празнично и декоративно...

Приближно 15 "високи Варијации на боја и недоследности се нормални на овој производ насликан со рака Пра�

Дизајн на симулација : Дизајнот за симулација на свеќи користи висококвалитетни материјали, е безбеден

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи Божиќното порибување е совршено за украсување на вашит

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : површината На Нашата Божиќна подлога е изработена од мек полиестер, со сунѓер во сре

МИНИ БОЖИЌНИ БОРОВИ дрвја практичното мини вештачко дрво е одличен додаток за декорација за трговски ц�

Декоративна Музичка Кутија За Новогодишна Елка На Маса : Убаво дизајнирана и квалитетна Прекрасно дета�

●Дизајн на украси за новогодишни Елки}дизајнот На Божиќни топки е Исклучителен уникатен, додавајќи вит

Новина празнични обетки Почувствувајќи мотив за новогодишни елки украсени со топки во стилот на Тинсел

Неопходни Божиќни реквизити : Божиќ доаѓа, затоа не заборавајте да ја искористите сезоната шарена и над�

Scroll