Свеж
Милимада 18 Инчи Големи Божиќни Чорапи 4 пакет, Божиќни Чорапи Двостран Кабел Плетени Божиќни Чорапи За Семеен Празник Божиќен Декор

Милимада 18 Инчи Големи Божиќни Чорапи 4 пакет, Божиќни Чорапи Двостран Кабел Плетени Божиќни Чорапи За

Достапност: Достапно.
DEN 352.00

?Супериорен Квалитет : Нашите Божиќни чорапи користат 100% акрилна ткаенина и изработени рачно со прецизна изработка, еластични, дебели и издржливи, Додаваат топол и рустикален допир на вашиот празничен декор ?Двостран Кабел Плетен : Големите Божиќни Чорапи се една од најважните Работи На Божиќ. Божиќните чорапи имаат класична шема за плетење кабел од двете страни, двојно поголема извонредност. ?Исклучителна И Не Лабавост : сите детали се неверојатни изработени, Овој Божиќен чорап ја има вистинската густина на плетење, не лесно деформирана откако ќе ставите тешки предмети, можете да купите со доверба!. ?Божиќна Торба За Подароци : за Сите деца, отворањето Божиќни чорапи е најсреќната работа, тие се желни да знаат какви одлични подароци и слатки им подарил Дедо Мраз, а не лесно да се деформираат. ?Зголемете Ја Божиќната Атмосфера : Божиќ доаѓа, Но еднаш годишно. Но, кога станува збор тоа носи добро расположение. Ајде да ги користиме Овие Божиќни чорапи за да ја украсиме вашата соба и да создадеме трајни спомени. Сите детали се неверојатни изработени и изгледаат деликатно. Божиќни Чорапи, Класичен Кабел Плетен Камин Виси Чорапи За Зимска Декорација Карактеристики : сите детали се неверојатни изработени и изгледаат деликатно. Додадете топол и рустикален допир на вашиот празничен декор. Идеални Божиќни подароци за семејството, пријателите и соседите.

За производот

Купувачите избираат и

Оригинални руда планински ракотворби од Сеифен и околниот регион Имаме играчки и руда планинска народн

ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Пластика и Ткаенина, Оваа Декорација На Духови За Ноќта на Вештерк�

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Безбедност и високо квалитетни божиќни мрежни светла : Строго тестирани и ги исполнува стандардите за б

【Материјал】 : панделка 【Материјал】 Божиќна жична лента е изработена од добар квалитет, или сатен со ж�

Премиум Материјал : Пријателски Материјал,, Мазна Површина И Светли Бои, Секој Од Нив Е Во Добра Состојба

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаени и секвенци, што е магија, порибување на бои, има з�

【2 пакуваат патриотски starвездени светла】 Секоја пакет 4 ти јули Стринг светла е во должина од 10 метри, о�

Украсите За божиќни цвеќиња се изработени од флексибилен и нераскинлив материјал, може да се нанесат ка

52 "Вентилатор за перформанси со 5 лопати и 3брзински реверзибилен мотор Ванвентилатор со четка со реверз

Популарен стил на фарма Ако сакате фарма, кабина, граѓа, рустикален или модерен декор, овие се совршени �

Уникатен Дизајн : Здолништето За Новогодишна елка Е дизајнирано со 5 Сјајни модели на цвеќиња Од божиќна

Изработен Е од висококвалитетни материјали, силен,фина изработка и издржлив Идеален Е за семејства, ба

LED светла на Sham Rock : 17ft со 50 LED диоди класичен симбол со три лисјасрамни светла, комбинирани со зелени LED св

Прилагодена лента Кликнете на "Прилагоди Сега" во горниот десен агол, изберете ја бојата на лентата, изб�

Нов и квалитетен Елката изгледа полна со енергија Сигурно сте Имале среќен Божиќ Изработени од ПВЦ, изд�

Класичен Божиќен елемент за да се создаде посебен момент за овој прекрасен и среќен Користејќи лак деко

Сигурни и издржливи материјали : Нашиот јазол на црвен лак е главно направен од ткаенина, која е сигурна

Внатрешен / отворен 2 пакет од 100 црвени минисветла Сијалиците остануваат осветлени дури и откако еден ќ�

✻совршена Големина : 36 инчи / 91см Здолниште Од Дрво со Целосна Големина, Погодно за Повеќето Новогоди

СЕЗОНСКИ ТКАЕНИНА ЅИД ВИСИЗапочнете Со Ставање Мали Бонбони или Чоколади во Џебот Одбројувањето За Лек

Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Метал, Цврст и Издржлив, Без Деформација, Сјајна Површина, , Со

??Материјал : Полиестер Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чув

Направено од дрво цврсто, сложено дрво, смола и боја / мика Дел од колекцијата на холивудски оревокркер н

Детално занаетчиство : Беспрекорните завршувања и сложените детали на ова парче го прават совршен дода�

15% !! ГЕАТ !! 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас Xiloccer Персонализирани

Керамички украси : 3 инчи со рамен круг Керамички украс беше целосно направен од керамички материјали Quan

Овој Прекрасен И Уникатен Божиќен Украс Е Изработен Од Лесен Акрилен Материјал И Доаѓа Со Јамка За Лент�

Што е вклучено во пакетот : ќе добиете 15 парчиња божиќни селски дрвја, вклучувајќи 11 парчиња снежни дрвј�

Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кади

Вредност Пакет : ќе добиете 3 парчиња биволи карирани лакови со лопатка со 2 различни стилови Стил 1 : 9,19, 8�

Дедо Мраз и неговиот снежен човек заедно поминаа многу Божиќ Тие знаат дека празниците се уште повеќе м�

Памук Дизајн : Памучна Крпа За Маса (Црвен Камион со Дрво) Материјал : Памук Димензија : 60 L_90 W_ 1 H...

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Ова удобно божиќно порибување е 8,2 на 16,5 инчи Може да с�

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Топло бело 480 LED светла, напојувани со адаптер Оваа огнометна светлина за бакарна жица е поефикасна и пос

Памук ДЕКОРАТИВНИ СНЕГ ЌЕБЕснег сцена декор ќебиња се користат за декорација на снегулка ефекти и прои�

Дизајн : Изработен Со 100% Мек Полиестер Отпорен На Вода,Елегантен И Луксузен,Фина Изработка, Издржлив,Ква

Име на производот : Десктоп елка Спецификации на производот : светилка во боја, б топло жолто светло...

Текстурирана полиестерска ткаенина Класично црвено на Божиќно порибување, бело кратко кадифен на врво�

Scroll