Свеж
Подарок за подароци за перници Сарикаја, Божиќно порибување, порибување на беж, Божиќни чорапи на Ацтек, порибување на Килим, порибување на Санта Круз, Божиќно пори?

Подарок за подароци за перници Сарикаја, Божиќно порибување, порибување на беж, Божиќни чорапи на Ацтек,

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени. Неговата големина е 22 'x 8', 55cm x 20cm. Направено од гроздобер рачно автентични турски анатолиски килими. Предната страна е направена од гроздобер рачно ткаени 100 волна турски килим килим. Поддршката е памучна ткаенина. Подготвени да висат кога ќе го добиете. Овие украсни порибување се совршени за вашата убава и топла куќа и тие се одличен начин да ја промените вашата декорација на куќата со мали допири. Секоја од моите божиќни порибници е дизајнирано и произведено од мене во мојата работилница. Овие рачно изработени чорапи се многу уникатни декор на огништето што ќе ја променат вашата куќа атмосфера. Гроздобер килим чорапите се чисти и подготвени за употреба. Сите мои гроздобер килими се професионално измиени пред да ги исечам и да ги дизајнирам како украсно порибување. Оваа декоративна големина на порибување е 22 'x 8', 55cm x 20cm. Направено од гроздобер рачен антички турски килим килим. Предната страна на порибувањето е направено од гроздобер рачен волна турски килим килим. Поддршката на порибувањето е памучна ткаенина.

За производот

Купувачите избираат и

Дизајнот на дрвото на животот претставува безделен мистичен присуство на интерконекција на целиот жив�

Овие прекрасни божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со бела кратка �

Надворешни собири : Стринг светлата можат да додадат празничен амбиент на забави на отворено, свадби и д

Виолетова пеперутка и материјал за здолниште Од Цветно Дрво : 100% Мека четкана ткаенина Полиестер Удобни

Не ткаени ткаенини Чоковна торба за чанти за чаши Совршена Божиќна декорација за порибување за дома, ре�

Добра декорација за спална соба, создаде романтична атмосфера Совршен подарок за вашата сопруга или де�

Изработени од висококвалитетни издржливи ткаенини, безбедни и еколошки Погоден за облека, рачно израбо

Полиестер Материјал : полиестер Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долго

【Светлина на завесата】 Оваа USB завеса светло е прекрасно осветлување што може да се користи во затворе

Материјал : Мека Велур Површина + Дебел Сунѓер Слој + Водоотпорен Алуминиумска Фолија Дното; Издржлив за

Достапно во повеќе дизајни, модели, отпечатоци, прилики, теми и бои Произведено во САД Дизајниран да одг�

Квалитетни материјали на мерцеризиран кадифе Додадете топол и кадифен допир на вашиот декор за одмор...

Овој приврзок од pан венец е совршен додаток на семејството fall / Ноќта На Вештерките / Денот на Благодарн�

Поништи Ажурирајте ги ентериерите во домот со преодни зимзелени растенија со ова собрано вештачко кону

Крзно ?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за �

Напојувани батерии 3АА (батерија не е вклучена) со низок напон, без прегревање по многу часови на употреб

? Патриотски ДИЗАЈН : празничниот лак има шема на ѕвезди и ленти, што одговара на дизајнот на Темата На Де

Ѕвездената Декорација На Елката Одговара На Елката За Да Создаде Топла И Природна Божиќна Атмосфера Де�

Не * 50 примитивни чисти тинејџерски светла на кафеав кабел* 11 стапки во должина* Внатрешна употреба само*

Оваа Данхил ела целосна предосветлена вештачка зелена елка е висока 6,5 метри со дијаметар од 51 инчен баз

Квалитетни Материјали : Нашите Божиќни Украси За Вештачки Венци Се Направени Од Дрво, Силни И Сигурни, Н�

【Персонализирани ознаки за име】 Секое порибување доаѓа со дрвена ознака за име Можете да го користите

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

Вкупни Димензии На Производот : 24 инчи Ч; Мерењата се од дното на венецот до најоддалечениот продолжен л�

Можете да ги носите овие слатки очила и ленти со глава со? Вашето дете на Божиќната забава, а стилскиот и�

Веб куршумска точка 1 Веб куршум точка 2 Веб куршум точка 3 Веб куршум точка 4 Веб куршум точка 5...

【Декорација】 Овој украс може да ја украси вашата елка, табели, прозорци, фрижидери, камини, спални соби,

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

Вештачка Крпа Од Микрофибер Произведено во САД Или Увезено Вештачка Крпа Од Микрофибер Изработен од ме�

Појавување клипови календарска торба, лесна за закачување, додавајќи повеќе празнична и потопла атмосф

Керамички украси : 3 инчи со рамен круг Керамички украс беше целосно направен од керамички материјали Quan

⭐ 【Прекрасен стил】 Дизајн во стилот на бонсаи, формата на природно дрво ќе додаде виталност во вашиот �

КОЛИЧИНА : 1 ЕЕЗ Материјал(и) : пвц / метал Димензии : 9 'долг х 10" широк КОЛИЧИНА : 1 ЕЕЗ Материјал(и) : пвц / ме

Вештачка Крпа Од Микрофибер * Декорација на новогодишна елка Празнична сцена аранжман Прецизно Дизајни

1 календарска кутија Овој симпатичен детски Календар за Доаѓање крие интересни изненадувања зад секоја

??Материјал : Полиестер Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чув

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор Виси на ѕидот станува

Произведено во САД Овој сјаен порцелан украс е одличен подарок за семејството и пријателите, во знак на

Scroll