Свеж
Yarnow Outdoor Decor 2PCSString Светла/Декорација забава Светло Ноќта на вештерките Топло затка Спајк шише Свадба без жица за самовила со кооперација оперирана декоративна деко

Yarnow Outdoor Decor 2PCSString Светла/Декорација забава Светло Ноќта на вештерките Топло затка Спајк

Достапност: Достапно.
DEN 155.04

Стринг светлина- ќе бидете многу задоволни од сонуваниот ефект на оваа ламба во вашата соба Декор за ноќно светло на отворено- користете, одвртете го капакот на ламбата за затка на шишето, вметнете го и затегнете го, вклучете го прекинувачот за да ја вклучите светлината. Стринг ламба- може да загрее светлина, тие светла носат одлично осветлување и романтична атмосфера за вашиот дом. String Light- уникатен дизајн на стопер за шишиња создава романтична атмосфера. Декоративна низа на ламби- Лесен за инсталирање и безбеден за употреба. Не е потребно собрание. Стринг светлина- ќе бидете многу задоволни од сонуваниот ефект на оваа ламба во вашата соба. Декор за ноќно светло на отворено- користете, одвртете го капакот на ламбата за затка на шишето, вметнете го и затегнете го, вклучете го прекинувачот за да ја вклучите светлината. Стринг ламба- може да загрее светлина, тие светла носат одлично осветлување и романтична атмосфера за вашиот дом. String Light- уникатен дизајн на стопер за шишиња создава романтична атмосфера. Декоративна низа на ламби- Лесен за инсталирање и безбеден за употреба. Не е потребно собрание. Список на пакети 1 x светлосни карактеристики- може да се користи во повеќето шишиња на пазарот, да се стави во шише, може да создаде празнична атмосфера. - Боја : светло сива - : 200.98in - има голема осветленост и мала потрошувачка, многу практична во употреба. - Уникатен дизајн на стопер за шише создава романтична атмосфера. - Осветлете ја вашата празнична забава со жицата, ова е одлична декорација за забавата. - Квалитетниот материјал ја прави лесната низа трајна и- пријателска, безбедна за употреба. - Материјал : и транспарентна жица - Белешка : Не е вклучена. Опис на стоки Декоративна ламба низа Оваа ставка е декоративна низа светло за шише.Упарска ноќна светлина декорација Одлична декорација и осветлување за украси во затворено или на отворено.

За производот

Купувачите избираат и

Текстурирана полиестерска ткаенина Класично црвено на Божиќно порибување, бело кратко кадифен на врво�

Големина на чорап : околу 19 "x 12", отворање : 7,5 " Одлична Божиќна декорација : Оваа Божиќна порибување со за�

Двојно еднострано печатено : Со технологијата на двострано печатење, живописни пеперутки може да се вид

Ова Елка здолниште е направено од полиестер, издржлив и лесен, удобен и мек, убав и практичен Може да се п

Дрво Топпер Ѕвезда Осветлена : доаѓа со едноставна структура, лесна за инсталирање и употреба, висока ук

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

Материјал : Метал Во форма на снегулка Мерење на дијаметар од 3 инчи Вклучува сребрена нишка за виси...

Акрилна Ткаенина, памук Изработени од издржлива акрилна ткаенина Ткаенина и памучен материјал, поблиск

Орнамент на новогодишна елка Овие украси се погодни за сите Божиќни дрвја, овозможувајќи ви брзо да го у

Вклучување на исклучување на исклучување Режим 1 комбинација (циклуси низ режими 2 до 7) / режим 2 во бран�

Големина : 82inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката...

150 блескави, чисти светла Изберете од 8 различни функции за да го креирате вашето блескаво светло шоу!...

Донесувајќи празнична и забавна вибрација на вашиот дом Погодно е за продавници, канцеларии, хотели и р�

Безбеден и сигурен 24 V низок напон УЛ сертифициран адаптер Дете и миленичиња безбедни и безбедни за да б�

Стенд на држачот за порибување на санки има дизајн на санки, ирваси и борови дрво по должината на горнио�

Божиќни украси за оревчести, интересни и романи дизајн на војници од ореви за Божиќ за да додадат повеќе

Количина и големина : Ќе добиете доволно 15 јарди Божиќна карирана лента од Бивол, соодветна должина за д�

●Декоративно Здолниште За Новогодишна Елка : Стилското Здолниште за Новогодишна забава е еднострано о�

Вкупна висина : 18 '' Ширина на врвот : 9 '' Должина на дното : 10,5 '' Модел : Дедо Мраз / Снежен човек / ирваси Мат�

Здолништето За Новогодишна Елка Со Реси Е Изработено Од Висококвалитетна Полиестерска Двослојна Компо

ШИРОКА ПРИМЕНЛИВОСТ : Вистинската Големина Го Прави Овој Божиќен Кадифен Приврзок Совршен За Украсувањ

✻совршена Големина : 36 инчи / 91см Здолниште Од Дрво со Целосна Големина, Погодно за Повеќето Новогоди

Unlit Tree Ова дрво доаѓа нелитно и подготвено да ги додаде вашите омилени светла Дополнете го вашиот декор

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи Совршено за виси на камин, скалила за скалила, новогоди�

Вистински руда планински ракотворби Од Зајфен и околниот регион Имаме играчки И руда планинска народна

Нашите божиќни топки 2 15” сите се направени со различни бои на декоративни топки ви овозможуваат брзо д�

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела�

Големина : Големината на овој Божиќен украс е 3инх (8 см) Материјал : Материјалот на овој Божиќен украс на �

? Користете го со DIY креативно, ќе има неочекувани ефекти ? 【Работена со батерии : Напојувана со 3 АА батер

【Далечински управувач】 Лесно е да се контролираат самовилите за завеси во оддалечено растојание, зашт

* Сет од 2 светла за празници во боја една пакет од 20 виолетови и една пакет од 20 портокалови мини светла �

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Не'рѓосувачки челик Повеќеболен украс на новогодишна елка Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи Задн�

1 1 / 2инчен х 9 метри Број на ставка Offray 877690 Содржи една количка со една континуирана должина на лента Берв

Висок квалитет : Висок квалитет на порцеланска / керамичка површина што е долготрајна слика Печатено од

Велигденски модел Егбокс „Шах“ S / 6 Eggbox "Chess" S / 6 од брендот Хофинтермејр Производите на оваа марка се на�

Дома и празници Колорадо планински скијање обратно насликана стаклена топка Божиќен украс Дома и празн

Божиќ Ноќта на вештерките Денот на благодарноста Сите видови на забави Светла за новогодишни елки : Со 10

Одличната изработка формира креативен украс и помага да се дочека сосема нова година компактна големин

Christmas 4 Пакети Божиќни чорапи】 Божиќни чорапи се во различни комбинации на бои (BBurgundy, GGreen, IIvory White) и коли�

Еколошки МатеријалСечилата на Нашето Новогодишно Дрво Се Направени од Висококвалитетен Пвц Материјал,

Пакетот содржи : ќе добиете 3 парчиња Божиќни дрвени знаци во различни стилови, деликатни и исклучителни

Мини украси куки, сè додека вие, може да се монтира на wallsидовите на која било просторија Кука за украси з

Има Толку Многу Настани Што Се Случија Во 2021 Година И Ќе Ги Сакате Тие Спомени Со Овој Комеморативен Бож�

Како Симпатична Статуа На Кученце, Оваа висококвалитетна Декоративна Статуа Комбинира Симпатичност и �

Scroll