Свеж
Декорации за Ноќта на вештерките VingTank Надворешно затворено, 60 Вештерки капачиња за вештерки, светла, 8 режими LED декор на отворено, батерии управувана, за домашни за?

Декорации за Ноќта на вештерките VingTank Надворешно затворено, 60 Вештерки капачиња за вештерки, светла,

Достапност: Достапно.
DEN 191.84

Декорација на Ноќта на вештерките : Шапката на Волшебникот за духови е совршено комбинирана со шарените жици за да се чувствувате како да сте во мистериозен замок за хорор Заедно со трепкачки светла, оваа низа светла со насмеани лица создава уникатно расположение за Ноќта на вештерките. Ова е дефинитивно одлична декорација на забавата за Ноќта на вештерките. Големина и материјал : Должина : 60 ​​инчи, 5 светла во боја на духови, единечна висина 17,7 инчи, 2 режими долги светли и трепкачки; Ние користиме материјал од ткаенина од полиестер тафта, ситно зашиен, полн со луксуз, се повеќе и подебели можат да издржат на отворено ветер и сонце, потрајни. Водоотпорни : Стринг -светлата на духовите на Ноќта на вештерките се водоотпорни и можат да издржат повеќето временски услови на отворено. Погоден е за украси во затворен или надворешен Ноќта на вештерките. Белешка : Случајот со батеријата не е водоотпорен, Ве молиме преземете соодветни мерки за заштита за случајот со батеријата. LED и единечен режим : LED -светлата за заштеда на енергија го прават потрајни и долготрајни. Кога сте во употреба, само вклучете го прекинувачот на кутијата за батерии за да го вклучите режимот секогаш-вклучен. Секоја низа светла има трепкачка LED светло што ќе ја осветли целата ваша декорација на Ноќта на вештерките на отворено без никакво специјално поставување. Лесен за употреба : Ние сме ширини со батерија со батерија, потребни се само 3 батерии на ААА (батерија не е вклучена), нема ограничување на местото на употреба, ставете ја батеријата на осветлување, ставете ја батеријата да се осветли. Уникатен карневал на Ноќта на вештерките. Стринг -светлата на вештерките на вештерките се најдобриот избор за вашата декорација. Број на капи : 5 парчиња Врска на приврзоци : Црна и бела капа Материјал : Полиестер тафта целокупна висина на низата : 17,7 "Вкупна должина на лесен кабел : 60 инчи режими на осветлување : 2 режими на осветлување (сè уште вклучено/трепка) Овој сет вклучува : 5 духови, куки и стринг светла. Забелешка : Случајот со батеријата не е водоотпорен Не грижете се за нашиот квалитет! Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нашата професионална и ентузијастичка услуга за клиенти, ние ќе ви служиме преку Интернет во текот на целиот процес.

За производот

Купувачите избираат и

? Висок квалитет двострано печатење со процеси на сублимација на топлина за да се обезбеди постојана сл

?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за Да Се О

Пакетот со Вредност на божиќниот Декор вклучува Бело злато 16ct 80mm Божиќна Топка и 1pcs Сребрен Прелив За Но

Модел Бр : 345160видаксл Вештачко Елка Со Штанд 59.Боја : Зелена и бела.Материјал : пвц, челик.Вкупна висина : 59

4ft елка со украси : 79 парчиња 80 LED светилки светло (31ft & USB интерфејс и 8 режими на блиц) 5ft елка со украси : 102 �

● Голема Големина ● 28,3 инчи / дијаметар ●Полиестерска Подлога За Дрвја ● нашата подлога за дрвја е изр�

Широк Спектар На Апликации : Божиќните венци за влезната врата можат широко да се применат како украси з

Димензии : 9 парчиња, Секој 11 х 1,5 х 14 Инчи Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потреб�

Полиестер Здолниште за црвено новогодишно дрво, класична Божиќна декорација, убаво дизајнирана да созд

Висок квалитет : Висок квалитет на порцеланска / керамичка површина што е долготрајна слика Печатено од

Огледало Занишан Животински Акрилен Лустер Кристали Венец Велигденски Украси За Домови Божиќни Украси

Направено од дрво Мерки високи 15инчи Дизајнирано од Холи Адлер исклучиво за Курт С Совршено за секоја к�

Мерките 4 Висок со 35 дијаметар Претходно нанижани со 450 ул наведени разнобојни светла Целата метална кон

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно висечко порибување е изработено од полиес

⛄ВИСИ СНЕШКО ДРВЕНИ МОНИСТРА овој производ прифаќа дизајн На Украс За Новогодишна елка од Снешко, а и�

Декорации за празници Нашите висечки гноми украси се добар придружник за украси за Ноќта на вештерките,

Осветлување на три режими : Брзо трепкање, бавно трепкање и стабилно трепкање7 Видови на светла за да се �

Бело Осветлени Дрво Божиќ Маса Декор Совршен за централни парчиња, мантии или врвови на маси...

Дигиталните налепници се креативни празнични парчиња што се користат за одбројување До Божиќ Налепниц�

Пакетот со вредност на божиќниот Декор вклучува 1 парчиња претходно Осветлена божиќна венец од 6 стапки

Дизајниран во форма на петкратна ѕвезда украсена со сребрена пенлива сјај Оваа убава ѕвезда додава сов�

③Календар за Доаѓање На фиџет Играчката за календар за доаѓање е изработена од висококвалитетна пласт�

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

Производот е лесен и лесен за поставување, можете да го декорирате таму каде што сте изработени од висок

Што Ќе Добиете : ќе добиете вкупно 6 парчиња бели меки додатоци За божиќно село, доволно количество сигур

Добар подарок за давање на нашите пријатели, роднини, колега, семејства и така натаму За Време На Божиќ Т

Дијаметар на топката : Приближно 8см Завеси За Монистра За Вратите Предводени Пуканки Венец Свеќа Низа З

120 ЛЕРсингл со широк агол со широк агол LED сингл Користи енергетска ефикасна, издржлива LED технологија...

Материјал : венецот од велигденско зајаче прифаќа сигурна дрвена конструкција, без мирис и лесна, услуж�

240 пвц совети Земја На Потекло Кина Земја На Потекло Кина 30 инчен чај бор венец со 240 пвц совети...

Ја дизајниравме оваа венец со поголема густина од 8,85 СТАПКИ бидејќи најголемиот дел од венците од еукал

? ●Совршена Декорација За Божиќ ● Кога Ќе пристигне Божиќ, од суштинско значење е да имате прекрасно Зд�

⭐ 【Прекрасен стил】 Дизајн во стилот на бонсаи, формата на природно дрво ќе додаде виталност во вашиот �

За Невестата Да Биде Тоа е вашиот посебен ден и ние сакаме да изгледате НЕВЕРОЈАТНО! Нашиот појас од зла�

Вештачка Крпа Од Микрофибер * Декорација на новогодишна елка Празнична сцена аранжман Прецизно Дизајни

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чув�

Вкупната должина е LED светла од 21 стапки Растојанието помеѓу LED диоди е 6 инчи Mearuresвездени мерки 1,2 инчи п�

? Зачудувачки око цел ден : Ново дизајнираниот печатење со двојно ткаење го прави овој ден посебен Ноќе, �

БОЖИЌНА НАЛЕПНИЦА за ЗАПЕЧАТУВАЊЕ : Изработена од материјал, издржлива и практична употреба СРЕЌЕН БОЖ�

Пакет Вклучувајќи : 21 инчен порибување х 4, 48 инчен дрво здолниште х 1 Сите тие се користат за украсување н

СЈАЈОТ ОСТАВА Вештачки Растителни Орнаментибојата на овие сјајни лисја е светла и жива, ќе ја зголеми а�

апс Затворање на привремено Изобилна количина : Пакетот содржи 120 парчиња на отворено светло клипови шт�

Scroll