Свеж
Zhou'anblossom Божиќни снегулки жици светла 20ft 40lights LED AA Battery управувана светлина водоотпорни самовила, бајки, спална соба внатрешна /надворешна двор /свадба Божиќна декор

Zhou'anblossom Божиќни снегулки жици светла 20ft 40lights LED AA Battery управувана светлина водоотпорни

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

【За дизајнирање】 топла снегулка во боја, ПВЦ водоотпорен материјал 20 -ти, 40 светла. Два режими на прекинувач : блиц (трепет како starвезда) и стабилно вклучено. Кога ќе се запали, совршено ќе ја поддржи среќата атмосфера во затворено или на отворено. 【За батеријата】 Секоја светла за низа се напојуваат со батерии од 3 x AA (не се вклучени), без никакви приклучоци и кабел за продолжување, можете да го ставите каде било дури и без излез. Ниска потрошувачка на топлина и енергија. 【За карактеристиките】 LED стринг светло е безбедно. После неколку часови на употреба, нема да се загрее и ќе ја запали кожата дури и ако ја допрете. Овие LED стринг светла се флексибилни и свиткани, лесно свиткани во која било форма што ја сакате. Користете го креативно со DIY, можете да го користите за различни намени и локации (супер погодност)!. 【За водоотпорен】 IP44, ВНИМАНИЕ : Енергијата и контролорот не се водни, ве молиме, заштитете ги добро и останете подалеку од вода. 【Вклучени се потсетници】 Една Божиќна капа. Оваа Божиќна светла за снегулка може да се примени различни видови на локации и цели ~ Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не во секое време, ние сме тука за вас!. Спецификација : Низа на светлина должина : 20ft Дијаметарот на секоја светлина на снегулка : 1,3 инчи Секоја светла на снегулка се распоредени од 4,9 инчи. Боја на светлина : топла количина на LED светло : 40 режими на светлина : Стабилно вклучување и блиц (2 режими) Потребна е батеријата : 3 АА батерија (не е вклучена) Услуга на клиентите : Ние ќе ви вратиме или ќе ви испратиме ново како и секое квалитетно прашање со него. Ве молиме, контактирајте не доколку имате проблем или прашање со низата светло. Ние ќе го процесираме вашиот проблем што побрзо.

За производот

String light length:
20ft The diameter of each snowflake light

Купувачите избираат и

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Симпатична Дизајнирана, Можете Да Го Ставите Ова На Врвот На Елката За Да Ја Декорирате Вашата Куќа Апли

Летачки украси за кучиња, додавање на слатки украси за простории, украси за автомобили Божиќ виси украс

Божиќен календар : направете го периодот До Божиќ повозбудлив од кога било Со Календарот за Доаѓање на Х

Не'рѓосувачки челик Повеќеболен украс на новогодишна елка Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи Задн�

Тие ќе ја направат вашата торба да остане безбедна со тоа што ќе ја обесат веднаш до вас Дефинитивно одл�

Дрвената декорација на дрвена мушка е Божиќна украс ќерка и украс сет е украс гигант Божиќен украс крис�

[138 LED starsвезди на завесите за завеси] 6,7 ft x 3,3ft starвездени Божиќни завеси Стринг светла со 138 топло бело LED, 12

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

Поради разликата помеѓу различните монитори или рефлексија на боја во осветлувањето, позадината итн, С�

Топер за Празнично Дрво : вистинската големина може да одговара на Вашата Елка, повеќе боја на Вашата Ел�

Поради Различниот И Светлосен Ефект, Вистинската Боја На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Бојат

Големина : Задебелени Здолништа Од Дрво 30 " / 36 " / 48", Можете Да Бидете Сигурни Дека Ќе Најдете Оној Што Сов�

кадифе Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи...

Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

Подгответе подароци на Бадник Најдете изненадувања на Божиќ За декор на камин За декор на мантили...

ВЕНЕЦ со ГОЛЕМИНА е долг 98,5 инчи, идеален за празнична забава во океанот или под морето МАТЕРИЈАЛ израбо

? Зачудувачки око цел ден : Ново дизајнираниот печатење со двојно ткаење го прави овој ден посебен Ноќе, �

Одморот за одмор за споделување : Ставете свој спин на празничните традиции со нашите украси за квалите�

Одлично за мама, тато, син, ќерка, брат, сестра, чичко, вашето семејство и Френдс, или некој што само ќе ги �

Скапоцени камења и кристали за занаети што се вртат украси за крави автомобили, мушка од лустер 15 лустер

Декоративни светла со низа светла, совршени за украси за венчавки / забави, создавање топла, романтична

Тие се прекрасни украси за Божиќен фестивал, а исто така и одличен избор за Божиќен подарок Овој декор н�

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

Класичен дизајновие божиќни носители на порибување се изработени од легура на цинк, меки за допир и изд�

100% Полиестер, Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Композитна Водоотпорна Ткаенина, Може Да Ја З

? СЕТ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : можете да добиете елка со многу украси,прикажана како слики, оваа Мини елка од

Големина : со дијаметар од 3 инчи Пакетот доаѓа со : 1x тркалезен керамички украс и висечка низа...

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи Закачете ги чорапите на камин, мантил, врата, скалила, wal

Кука за висина на порибување : Дизајн : Образец за закачалки во комбинација со 2 отвори, поголемо отворањ�

Меауси приближно 21 "од главата на кадифен до пети на порибување Отворање на пети на порибување на мера 14"

LED ленти светла Ве молиме, заштитете го кога го користите на отворено Сите овие производи се изработени �

Материјал : Дрво Акрилик Кристал Венец 99 Стапки Велигден Слика Украси Кристални Чинии Централни Парчињ�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Орнаменти модел xmas торби „Санта“ s / 3...

Scroll