суровини Threeangelsclinic.org

Т2 чист рамен бакарен лист : и висок квалитет Перформанси : Чист бакарен лист, мазна површина Лесно е да с�

Јаглеродниот челик 12 L14 обезбедува подобра обработка од јаглеродниот челик 1212, со споредлива цврстина Г

Облик : лист; Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8 "; ш

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

Тешка стиренска бутадиен гума за одличен отпор на влијанија и абразии Дебела гума од 1 / 4инчи што е соврш

Висока Јачина, Лесно Заварена или Обработена Тип на материјал : 6061 алуминиум за општа намена Дебелина : 1

Облик : лист; Материјал : EPDM; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 4 "; шири

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Одделение : Ултра сила; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : Акрилно лепило Де

★ Висок квалитет на акрилен лист, црно, мазно огледало, UV отпорен, низок закопче, отпорен на температура,

Податлив Лесно формирана Отпорен На Корозија Алуминиумска Жица Серпентина Загреана Легура 1100 АСТМ Б211 �

[1] : СЕ ПРИМЕНУВААТ наНајчесто се користи во домот мебел, САМ занаети, модели, итн Одлично за сопствени пр

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60а, текстура : мазна, дебелина : 11 / 2 ", ширина : 12", должина : 12 ", мат�

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелина : 1 / 8 "; �

Falken Design Clear Sheet, 1 / 16 , Falken Design 1 / 16 лист, 1 / 16 ", Falken Design 1 / 16" лист, 1 Фалкен дизајн 1 Фалкен дизајн 0 38 лист, Фалке

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебел�

Јаглеродниот челик а36 е структурен челик кој има подобра формабилност од јаглеродниот челик 1018 Ги испо�

● Тип на производ : Висококвалитетен 6061 алуминиумски цврст круг прачка струг бар акции ● Материјал : Ал�

10 парчиња 1" х 1"х 27,95" Должина 3 / 25" дебелина алуминиумски агол, или 25мм х 25мм х 710мм долга 3мм Дебелина Матер

Силиконот е гумен материјал кој обезбедува флексибилност и отпорност на временски услови при високи те

Внатрешниот широк на led куќиштето е 0,5"(12mm), одговара на 3528, 5050, 5630 led лента светлина, филипс hue светлосна ле�

Должина : 1 инч Дијаметар : 1 / 4 инчи Тип на материјал : 6061 алуминиум за општа намена Темперамент : Т6511...

Винил има одлична отпорност на вода и временски услови и отпорен на масло Добро за апликации за вода и з�

Мазна завршница Делрин материјал Мерки за листови 12 "Должина од 12" Ширина од 11 / 4 "Дебела Објаснување и от

HDPE е цврста, цврста пластика која нуди добра хемиска отпорност и ниска апсорпција на влага Бојата е непр

[Спецификации на предметите] Дурометар : 80А, текстура : мазна, дебелина : 1мм, ширина : 36 ", должина : 36", Матер

Карактеристики на материјалот : Тенка фолија плоча е изработена од месинг H62, топлина и, одлична еластич�

Тој е проucирен на непроaирен, доволно стабилен за да биде практично нераскинлив и во исто време доста фл�

Широко користени во DIY проекти, хоби, занаети, декорација на згради, индустриска, спроводлива топлина Ма�

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Направено од висококвалитетна нитинол легура, не е лесна за 'рѓа и има добра еластичност Нитинол жица, м�

Материјал : месинг лист, боја : злато Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра ор�

100% јаглерод Должина : 500мм Надворешен Дијаметар : 13мм Внатрешен Дијаметар : 11мм Со 100% Јапонија увезува ја�

Пакетот содржи : Вклучена е бакарна плоча од 1 парчиња Добро во електрична спроводливост, топлинска спро

Квадратна табла за бакарна фолија, мазна површина ,, ниска содржина на кислород, добра спроводливост Неп

Разновидни градежни блокови : Дрвените брадавици служат како совршени градежни блокови за вашите креац

Материјал : месинг H62 Месинг плочата главно се користи за активирање, алатки за сечење и разни прецизни д

Висок квалитет : Бутил гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

304 Материјал од не'рѓосувачки челик плоштад : Направен од висока цврстина 304 не'рѓосувачки челик, обезбед

Scroll