алатки за сечење Threeangelsclinic.org

Спецификации : M17 * 1 Висока цврстина, прецизност Комплетен модел, Поддршка за прилагодување...

Одлично за склопување и паѓање Целосно копнени површини Препорачано за тенок wallиден дел Одлично за скл�

Држач на алатката за измет, со големина HSK63 A Оваа листа е за секоја Држач на алатката за измет, со големин

Вие ги купувате Picture Ttapsold by M&J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Кори�

Список бр Осум допрете за рака на теренот Челик со голема брзина Осум допрете за рака на теренот...

Цена за Пакување од 2 парчиња Прстенеста Рака флексибилна 36" Светлосен Водич Прстенест светлосен водич,

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К�

Цврстите алатки за карбид нудат долг живот на алатка и побрза брзина на сечење од другите подлоги, но се

Категорија : машинска обработка навој Категорија : машинска обработка навој Формирање на конец, големи

Крај на радиусот на цилиндарот 1 / 8 "дијаметар x 5 / 8" должина на сечење Стандардни 1 / 4 "Шанк Шампион со двој

Облик на топката Комплетен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации Цврсти сти�

【Параметар】 Дијаметар на сечење : 25мм / 0,98инч; длабочина на сечење : 5мм / 0,2inch; дијаметар на шанк : 16мм / 0,63i

Бит за вежбање со должина на работни места во Чикаго Латбер, општа намена, серија : 150 D, метричка / Империј

Геометријата на спиралнофлуит оптимизирана за да се обезбеди ефикасно исфрлање на чипови во слепи дупк

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување �

Држач на алатката за измет, со големина HSK63 A Оваа листа е за секоја Држач на алатката за измет, со големин

Едно вметнување и во џебовите и во четири рабови за сечење по влошка промовира заштеда на трошоците и зг

Цилиндрична форма, Централно Сечење Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апл�

Земја На Потекло : Сад Димензии На Пакетот : 5,588 Л Х 7,62 В Х 9,779 Ч (Сантиметри) Тежина На Пакетот : 0,056 Килогра�

Дијаметар на сечење : 1 / 2 " Дијаметар на Шанк : 1 / 2" Должина на флејта : 1 1 / 4 " Севкупна должина : 3 1 / 4" Центра�

Категорија : машинска обработка навој Формирање на конец, големина на конец 3 / 4 in.16, UNF, целосна должина 4

056" Минимална Создаден Мтс255 Завртка.281 " Должина Помеѓу Вметнете И Задната Страна На Алатката.56" Минималн

Коромант Капто спојување, цилиндрични стебло, арбор, велдон или ЗНД арбор монтажа Уникатен дизајн на вм�

Држач за вртење : материјалот на држачот за алат за вртење е челик 40 Cr Вртење вметнете : 16 ER AG60 навој вртењ

Специјалните Легирани Челици ја одржуваат својата цврстина и цврстина при високи температури Иноватив

95°SUCCL 2020 K11 Сосема нов, неискористен, не содржи сечило, сечилата треба да се купат одделно Сите производи

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 070308 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0903C1 Максимална Длабочина На Вежб

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА :

Индустриски Дупчалки Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура...

ОБРАБОТКА СО ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ : Зацврстена висока прецизност отпорност на удари, добра пропустливост,

Оптимизирана комбинација на подлога и облога за врвни перформанси Геометрија на вметнување оптимизира

Влечкаат Заб Страна Мелење СекачиСо Голема Брзина Челик Дијаметар : 3 1 / 2Ширина На Лицето : 1Дупка Големи�

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 120408 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 11 T3C1 Долг и предвидлив век на тра�

Завртки за глава на бројачи Димензии на пакетот : 12,7 H x 0,762 L x 7,62 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,005 килогра

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметну

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К�

Scroll