гуми и тркала Threeangelsclinic.org

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 1 / 2" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Забележителни информации : 2 комплети на двојни капаци на гуми се вклопуваат во тркала со двојна оска 2730

Материјали со висок квалитет : Капаците на вентилот за гуми се изработени од ABS пластика, обложени со пол

Производството на гумите во реално време може да ја подобри ефикасноста на горивото, да го продолжи жив�

Вкупна должина : 1,12 " Големина на низата : 9 / 16" 18 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 3 / 4

Модел на завртки на возилото : 4x100mm или 4x4 Дебелина : 2 "или 50мм Модел на завртки на тркалото : 4x4 Дебелина : 2"

★ Материјал со висок квалитет Нашата резервна обвивка за гуми се изработени од висококвалитетно полие�

Големина на тркалото : 20х10 Модел на завртки : 6 / 139 Hub Bore Големина : 125мм Заврши : Сребрена со машинско лице Г

9 / 32 (0,281) Тешки ланци на гуми за итни случаи со тешки ланци Синџирите за итни случаи можат да ве одведат б�

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 69,85мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 56...

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

? Лесно е да се инсталира со лента на задниот дел Едноставен и стилски дизајн, автомобилот изгледа убаво.

Сосема нови универзални налепници на центри за центар на тркала Добро беспрекорно, надградете го изгле�

Прилагодлив прстен за задржување за да се обезбеди максимален зафат на тркалото Мат црна завршница; Нап

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

Совршена функција : TPMS има одлична точност и чувствителност на мониторинг на гуми и совршено одговара н�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Вметнувачките прстени се со големина со употреба на два различни броја што се мерат во милиметри Помало

【USB монитор за аларм】 TPMS истовремено покажува притисок или температура на 4 гуми TPMS автоматско ажурира�

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забележет�

Синџирите за дијамантски гуми се среќаваат со стандард за квалитет на австрискиот квалитет V5117 кој трае

Големина : M14x15 Големина на низата , 3 / 4 "(19мм) хексадецимален / клуч, вкупна должина 1,38" (35,1мм), ширина / ди�

Боја : Сина / црна / сребрена / црвена / златна / зелена / виолетова епман спорт со продолжено оревче за лапч

Разновидна инфлација на гуми директно чак со црево од 12 инчи го олеснува и двете надувуваат гуми и да го

Пар за замена на ROP Shop од 2 ланци на гуми со затегнувачи за Ariens Snowblower одговара 23x10x12 Спецификации Надвореш

Лесно за инсталирање и отстранување лесен за инсталирање за неколку минути, нема потреба да се преместу

Најлесно, најсилно, најфлексибилно : 100% гумено црево на Blubird е 40% полесно од стандардните црева во индуст�

Уредите можат директно да бидат вклучени во запалката за цигари со автомобил со USB порта за полнење и 4 с�

Направено во Италија Меѓународен бренд на квалитет Направено во Италија Меѓународен бренд на квалитет.

Вкупна должина : 1,77 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

Елегантен дизајн, случај дизајниран за астроа, совршено се вклопува Тешката обвивка на оваа пумпа за во�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 9 / 16" 18 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

⚡ Фастер инфлација со извонредна моќна моќна моќност на гуми со вграден чип со високи перформанси брзо

Компатибилен со Cat, Infiniti, Man, Nissan, Ram, Nismo и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од ваша�

Спецификација : Компатибилен со тркалата од 18инчни модел 3 модел 3 Сет од 4 парчиња Гламур мат црно Опреме

Референца OE Број : BBM237140 B (Ве молиме, потврдете го бројот на дел пред купувањето) Инсталација : Извадете г�

Scroll