лична нега Threeangelsclinic.org

Функција мала тежина Лесно за контрола Прилагодување на брзината, должината на иглата може да контроли�

РАЧНА АЛАТКА ЗА ТРАЈНА ШМИНКА : Мултифункционален костум за пенкало за микроблејдинг за креирајте лебд�

●ПРИЛАГОДЛИВ НАПОН, ПРЕЦИЗНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ ● напонот за напојување на тетоважата е 512v прилагодлив нап

Моторот е 10w направен Во Тајван, моќноста е стабилна и излезна, а секантот е повеќе од доволно за намалув�

3д Дизајн : тродимензионалниот дизајн на изглед им помага на почетниците во микроблејдинг брзо да ги под

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Терапевтско Одделение Загарантирана Чистот�

? Висока полирана мазна површина, убава боја и удобна за носење ? Главно вклучува прстен за јазик, лента з

Мек Материјал хируршка капа користете хуманизиран дизајн и изберете мек, удобен, пријателски за кожата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

сатенска хауба за кадрава коса спие со врзана лента : Нашата сатенска хауба за кадрава коса спие прицврс

Хијаг Квалитет најлон Иновативен дизајн нараквици за туширање се протегаат за да одговараат на сите го

Полиестер 【Големина на перница за бања】 околу 28 Мала големина, заштеда на простор и лесен за носење 【Л�

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина ш�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Полиестер спречува прашина и мирис да останат на коса, да го намалат бројот на миења на косата; Ветроупо�

Лесно за чување : Топката за бања е лесна за сушење, само закачете ја на некои куки за туширање или кутии �

✨ Нашиот силиконски сунѓер е двојна еднострана ексфолијаторска четка мора да има додатоци за туш Силик

100% памучна ткаенина, пријателска за кожата, дише и удобно за цел ден Прилагодлива лента погодна за сите �

Свила затворање затворање Миење Раце Само `+100% ЧИСТА СВИЛА ОД ЦРНИЦА : коченг свилена хауба за спиење е и�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ●Работни Капачиња За дишење ● Изработени од врвна пол�

● Силиконски материјал од оценка на храна, ексфолирачки, длабоко чистење, побезбедно за употреба ● Сил�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Телефонско мелење на телотоПолнете кожата дишат слободно и апсорбираат нова исхрана Чувајте ја вашата

1 Меки материјал : Оваа крпа за нараквици за триење е изработена од ткаенина материјал, површината е груб

Подобар материјал : Изработено од висококвалитетна ткаенина што ја отповикува водата (полиестер) + мате�

Се проширува кога е влажно Мека и природна Содржина на пакетот : Вкупно 6 пакувања природен сапун од сапу

Големина на производот (W x d x h) : Прибл 11,0 х 9,4 х 1,6 инчи (280 х Тежина : 1,1 фунти (0,38 кг) Материјал : пвц...

Таблети за туширање формулирани со есенцијални масла за да промовираат полесно дишење Не можете да пре�

Решение за позлата со розово злато за употреба со системи за поплочување на четки, вклучувајќи го и наши

●Удобна бања со меурчиња : подлогата за бања со меурчиња е опремена со поврзано црево за воздух и електр

Questatoo artives : Професионален термички копир специјално дизајниран за loversубителите на тетоважи, што ви овоз

Долга ракувана четка за бања : Овие четки за масажа можат длабоко да се чистат и вашата досадна и сува ко�

Водоотпорен материјал може да ја направи косата подобро заштитена : капачето за туширање е изработено о

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Сува четка Неко сувата четка е дизајнирана да биде вклучена во вашиот секојдневен ритуал Дневна употре

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

Наменети да нокти од гребење на кожата, истовремено обезбедувајќи нежна стимулација на масажа Обликот �

Scroll