вежба и фитнес Threeangelsclinic.org

1 сет на фитнес домашна опрема за спорт АБ ролери за стабилност : овој ажуриран аб ролери изграден со под�

Апс Дигитални педометри за трчање Премиум ABS материјал со електрични елементи, тој е практичен и Педоме�

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

4 претходно поставени дупки за натписи за отпор од двете страни Опремено со 4 натписи на отпор Висококва�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Суперфина влакна + природна гума Премиум еколошки материјал : Нашиот јогамат е направен со врвно суперф�

Елитните жици имаат сопствен дизајниран карабинер за да овозможат најбрзо и најпогодно прилагодување �

Содржина : XM3675Black EZ Curl Bar и Shisel 115 lb Сет на тежина и (2) 25 lb, (4) 10 lb, (4) 5 lb и (2) 2,5 lb плочи Олимписки бар : Xmark 3675Black EZ

И издржлива опрема за кревање тежина : Нашата шипка за стапици од 51 фунти е изработена од висококвалитет

Совршено за обука за фитнес за мажи и жени,, сквоти, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускули�

Висококвалитетни материјалиОвој јогамат користи висококвалитетен и високогустина TPE материјал, неток�

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Можете да ја прилагодите напнатоста на јачината од 10 килограми до 50 кг Одлична алатка за обука за зајакн

Појас Бади за мажи : Прилагодлива поддршка за задниот дел на половината, лента за појас на лента за загра

1 Едната страна за сопствено печатење, другата страна е бела 12 x 35 инчи, пакет 30x89 cm Направено од 100% микроф�

Спецификација : Оваа лента за навивам Olympci е во должина од 60 ", со дијаметар од 2 во должина на ракавот на ш�

1 Одлично е да се вежбаат мускулите на долниот дел од телото во удобен дом или канцеларија и да се подобр�

Овие премија отпори на колкот се еластични, издржливи и отпорни на абење и можат да се протегаат постоја

Материјал : 95%полиестер+5%памук Направени во САД или увезени Удобната, но издржлива ткаенина е со добар к�

Широки функции : Образете го тенок половината во форма S, создадете прекрасни градите и преобликувајте г

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

【Лесно за инсталирање】 Нашата лента за прицврстување на вратата е совршена работа со вашите ленти за о

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

100% памук Повлечете го затворањето Редовно вклопување Класик што останува силна сезона по сезона...

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Оксфордска крпа Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално �

【Верзибилноста на прилагодување на тежината на тежината : Прилагодлива тежина на плажата има 7 позиции

Антипилинг, антисмарт, антибрчки, порозна Прилагодена да одговара и да ја истакне вашата совршена фигур

Вклучува сет од 3 различни јаки страни на тренингот со ткаенини овој сет на ленти за вежбање на крпа од к

Плочите на браник се конструирани од гума со висока густина со цврсти инсерти од не'рѓосувачки челик ко�

Дише Ја апсорбира влагата 80% памук + 15% полиестер + 5% истегнување влакна Затворање на влечење 【Материјал�

Временски приказ, дисплеј на батерија, приказ на датум, дисплеј во недела Стандардна спортска функција (

60% памук, 40% спандекс Затворање на копчињата Можете да го носите за да фотографирате со семејството и при

Лесно за склопување и преклопување доаѓа со сè што ви треба Многу лесно се поставува за мажи и жени...

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 висококвали�

Scroll