визија Threeangelsclinic.org

ЛЕЌИТЕ СО МАЛКУ НИЈАНСА помагаат да се филтрира сината светлина и да се минимизира директната изложено�

Доволна количина : Пакетот содржи 12 парчиња закрпи за очила во различни стилови, доволни за да изберете �

Големина : Ширина на леќи : 49мм / 193in; Мост : 18мм / 0,71in; Должина на храмот : 140мм / 5,51in; Ширина на рамка : 148мм / 5,83

Пластична рамка Фотохроматски леќи Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита Ширина на леќи : 50 �

Увезени Рамка за поликарбонат Поликарбонат леќи Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита...

【Купете 1 Добијте 9 пакувања】 : Овој сет доаѓа во 6 пакувања класични очила за читање +0,75 и 3 пакувања очил

1 пар стилски UV 400 Заштита Невидлива бифокална шик мачка очи за читање очила за сонце за модни жени по 1 ни

Увезени АнтиРефлектирачки слој слој Ширина на објективот : 52 милиметри Висина на објективот : 32 милимет�

СТИЛСКИ ДИЗАЈНУбави, женски читатели на модни рамки ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОДАРОКВклучува бонус случај за зашт�

Увезени Пластична рамка Без UV заштитен слој Ширина на леќи : 52 милиметри Мост : 16 милиметри АРМ : 132 милиме

5 пара мажи и жени кои читаат очила по 1 ниска цена со достапни бои : сина, зелена, аква, црна и црвена боја �

Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г

Преголем дизајн : Големите квадратни чаши за читање на мажите на окус Кијари 10 се паузираат со традиција

Увезени Пластична рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Автохромно фото чувствителна облога...

Увезени Преклопете затворање Слој Отпорен на гребење Мост : 23 милиметри Рака : 131 милиметри...

Поголема големина Едноставно Клин крпа Идеален за компјутерски монитор и ТЕЛЕВИЗОР со рамен екран...

друго Прилагодлива еластична лента за удобен и удобен за употреба Дебел црн сунѓер целосно ја затемнув�

Материјал : овие кутии за контактни леќи изработени од пластика, цврсти и издржливи, ги штитат вашите ко�

Увезени Предвремено затворање Пластична рамка ВАЖНО : ве Молиме проверете ги мерењата на секоја ставка

Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА МЕДОЛОНГ Ако вашите очи имаат специјална диоптрија, ве молиме купете при

Читателите на метални рамки на Gr8sight 4 со мала цена Дизајнот на класичен стил е погоден за мажи и жени...

Увезени Преклопено затворање Рамка за поликарбонат Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на г�

Eyekepper 1 пакувања со црни розови очила и 1 пакувајте мали овални кружни црвени очила набавка на пакет и уж�

Увезени Преклопете затворање Поликарбонат рамка Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективо

Купете со доверба! Овластен Трговец На Мало Автентичноста Е Загарантирана Целосен малопродажен пакет с

Композитна рамка Увезени објектив неполаризирани Ширина на објективот : 52 милиметри Мост : 18 милиметри �

Пластична рамка Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита Ширина на леќи : 57 милиметри...

Совршен комплет за алатки за очила за секој итен случај за очила Комплетот вклучува шрафцигер со рамна �

6" х 8" или 7" х 7 " премиум микрофибер крпа со цврсто зашиени рабови Крпа нема да има воден печат Воден печат

Метална рамка НеПоларизирани Ширина на објективот : 55 милиметри Висина на објективот : 41 милиметри...

Најлонска рамка Препорачано од лекарите нашите очила за сина светлина и компјутерски Очила (Патентиран

Пластична рамка неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективот : 60 милиметри За�

Главните производи на нашата компанија се : Очила За Блокирање На Сина Светлина, Очила за Читање и Очила

Пластична рамка неполаризирани Слој Отпорен на гребење Ширина на објективот : 54 милиметри...

леќите се 1,96 инчи х 1,96 инчи, рамката за очила е со големина од 5,31 инчи,рацете се долги по 5,59 инчи 100% Сосема

Метална рамка Поликарбонатна леќа атрибут не се применува за производ слој Ширина на објективот : 51 мил�

【Висококвалитетен силиконски материјал】 : Направено од ултрамек, ултра флексибилен чист силика гел, н�

Силна и лесна најлонска рамка Поликарбонат леќи Премиум AR облога Ширина на леќи : 65 милиметри Висина на �

Scroll