прицврстувачи Threeangelsclinic.org

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Име на производот : вметнете еорев; Материјал : легура на цинк Главна боја : бронзен тон; Содржина на паке�

Антикавга и антикорозија Издржливи и силни прирабници, совршени за употреба во затворено и надворешно..

Големина : M20x50mm Број на модел : VGFCDUDFASRDDFCFQW Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо...

Тема Дија : #12 (5,5мм); Должина (не вклучува хексадецимална глава) : 11 / 2 "(38мм); тема на темата : 1,8мм; хексадец

? Тема : М3; Боја : бронзен тон; Материјал : месинг ; ? ? Тежина : 80g; терен : 0,5мм; Висина : 8мм / 0,3 "; ширина : 5мм /

Засилен хексадецимален мијалник собрани аб Завртки за само прислушување Произведено на SAE J933 специфика

Материјал : Јаглероден челик Е прилагодено : да Број на модел : SCR032 Снабдувања на DIY : Метал Материјал : Јаг

Рамен филипс Машинска завртка Произведено до ASME B18 Челик црн оксид над 188 не'рѓосувачки челик...

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Тестирани и овластени за воени стандарди Позлатен челик / кадмиум...

Еден пат околу безбедносните завртки за метални лимови Корозија и отпорен на 'рѓа 188 не'рѓосувачки челик

Апликација : За метал, тип : 4 копчиња за заклучување, количина на пакет : 5 Апликација : За метал, тип : 4 коп�

Големина : M3 x25mm (20 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : М3 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Не'рѓосува

Фабрика U266610100 лим метал завртка, тава, #6, 1 in Завртки за лим, тава за типот на главата, засилен челик, заврш

[1] : Пријавете се на може да се користи за инсталација на мебел, механички сврзувачки елементи, индустри�

Големина : M16x220mm Стил на возење : Ништо Стил на глава : Ништо Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено

Големина : 12мм, должина : 12x60mm Стил на возење : Позидрив Снабдување со DIY : обработка на дрво Пакет : Под 50 па

Големина на низата : M5 / 02 "; Име на производот : Клупав орев Материјал : месинг; тежина : 885g Содржина на пак

Големина : Внатрешен дијаметар од 28мм Да се ​​вклопат столбови со дијаметар до 25мм Количина на пакувањ�

Сет за приклучок за wallидови од 10мм Погодно за употреба во тула, камен, asonидање, бетон итн Дава сигурно фи�

Одделение : 4,8; Големина на низата : M10 / 0,4 "(женскиДиаметар); Име на производот : Орев на капаче Материјал : �

Завртка за машината за тава за тава за филипс Завртка за машината за тава за тава за филипс Главите со та

Големина : M8x13mm, боја : 10 парчиња На пример, m6*15 mm, внатрешната нишка е M6, вкупната должина е 15мм Гаранција з

【Големина】 Големина на низата : M8; Пич : 1мм / 0,04 "; Ширина на хексадецимација : 13мм / 0,51"; Вкупна висина : 15м

Вкупно : 500 п Со пластична кутија Тип на возач : Филипс Материјал : легура челик, позлата со бакар...

Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) x тапацир за тапацир Големина : 11 x 17мм / 0,43 "x 0,67" (D*H) Должина на ноктите : 13мм /

Поправање на чекан Бетонски приклучок Поправање на рамки Ве молиме, оставете го добиточната храна, биде

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

Тркалезно склопено Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Тркалезно склопено Маши

Стан 100 ° Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик...

Пан Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Машинска завртк

Големина : 7мм Чекан во фитинзи Количина на пакувања : 1000 Чекан во фитинзи Количина на пакувања : 1000...

17 големини разновиднивклучува должина од 0,353,15 инчи, 1000 пакувања со преносна пластична кутија која голе�

Димензии : М3*5 Е прилагодено : да Број на модел : М3 Пакет : 100199 п Материјал : Не'рѓосувачки челик...

Големина : М8 (2 парчиња), должина : 150ммХТ Име на производот : Надворешни завртки за капаци на главата на ше

Вкупна големина : 14мм x 5,5мм / 0,55 "x 0,22" (l*главаdia); Име на производот : завртка за глава на копчињата Материја

Големина : M4 x35mm (3 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : М4 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Не'рѓосува�

Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби Произведено со избрани висококвалитетни м

Scroll