Свеж
Бебе Бело И Темно Сино Чад Пима Ќебе

Бебе Бело И Темно Сино Чад Пима Ќебе

Достапност: Достапно.
DEN 1126.40

100% Органски Перуански Пима памук Сите везови се рачно изработени Од Перуански мајки . Сите детали потоа внимателно ги надгледуваат ригорозни инспектори. Пред-намален со еко-одговорен процес на перење (ниска потрошувачка на енергија и вода). Направено Во Перу. Кидслик Микс нуди комплетна линија На Облека За Бебиња, произведена со најмек памук во светот, 100% Перуански Пима Памук која мекост, осветленост и отпорност на абење е совршена комбинација за нежната кожа на вашето бебе. Тенка линија На Облека за Бебиња за која секое парче е произведено во класични пастелни бои, гледајќи ги совршените завршни работи. Нашата колекција го користи само најдобриот 100% Перуански Пима Памук кој не и штети на планетата, но затворачите без никел, копчињата без олово и сите бои што се користат за нашите ексклузивни отпечатоци се ослободени од формалдехид, исполнувајќи ги сите меѓународни барања како Што Се Европските И Американските Пазари. Поради своите уникатни природни својства, тој е исклучително мек, издржлив, абсорбента и хипоалергичен. Големина : 0,75 мт. х 0,75 Мт Бои : Бела Нега : машинско перење ладно / / сушење на Воздух или сушење на суво ниско // не избелувајте // не сушете чисто.

За производот

Купувачите избираат и

●Симпатичен Знак За Пештера За Бебиња Ќе добиете 1 парче знак за пештера за бебиња, што може да ги задово

МЕСЕЧИНАТА МАКРАМЕ ЅИД ВИСИ Украс Од Ѕвезден Облак нашата ѕидна уметничка декорација беше изработена �

?● [Склопувачки и Лесен За Инсталирање] Проверете го видеото за инсталација ЗА ДА НАПРАВИТЕ САМИ Конфиг�

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Големина : 6 'x 4' (72 x 48 инчи) Материјали за килими со лесна површина : Еластичен меѓуслојник со голема густи

Налепници За кантина Налепници За Ледено Доба Налепници Момчиња Ги Добивте Овие Налепници За Деца Секс�

100% полиестер Идеален додаток за бебиња : Секоја мајка ќе ја цени корисноста на ова симпатично бебе ќебе W

Дише 100% мек памук од муслин обезбедува одлична дише за да се осигура дека вашето бебе е удобно и безбедн

* * ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ДЕКОРАТИВНА q : нашата големина на корпа за складирање платно е : 13x13x13 инчи, корпата з

? 【Мазна и свилена ткаенина】 Овој лимски лист е изработен од микрофибер материјал, мека, удобна и дише, �

❤ 【Испорака】 Стандарден превоз : 715 дена и забрзана испорака : 37 дена ❤ Известување за големина : : Наш

€Надграден Најголем Капацитет Бебешки Лакови И Ленти За Глава Складирање : Дизајниран да држи секакви �

①Безбедносна нето жица дијаметар 8ММ (031) , мрежа растојание 10СМ (3 Заштитната мрежа може да се прилагоди �

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Може да се залепи на сите чисти, суви, нетекстурирани мазни површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, ог�

Применливи места : За бањи, канцеларии, домови и кујни, соби за домови, ви помага да ја одржувате околинат

●Тешка мрежа за јаже, Фино рачно изработено ткаење, зајакнато, силата е рамномерна, силата на влечење е �

Димензии : 19 х 0,5 х 13 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

★ ОЕКОТекс квалификувансетот за постелнина за креветчиња е квалификуван ОЕКОТекс ★ Големина ватенка 3

Кликнете на "Прилагодете сега" и започнете да го дизајнирате вашето прекрасно ќебе Вие ја избирате ваша�

100% полиестер Производство на мајки и татковци, дедо, баба, внук, внука, пријатели, возрасни, тинејџери, мо

Муслин Свадли нагоре или надолу и нозе во или надвор! Преодниот преоден рок може да се носи на секој нач�

Димензии : 13 х 1,5 х 30 Инчи Гордо Произведено во САД Нашето испружено платно е создадено само со највисоки

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

_Материјал на производот : бангладеш увезе природна јута +Мрежа За заштита од повеќекратна употреба : се�

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Креативна декларација : Повеќе бои и големини за избор Најдобри избор на wallиден декор DIY...

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

●Мултифункционални рачно ткаени нето спецификации : дебелина на јаже 5мм, нето растојание 5см Различни �

? ? [Карактеристики] Никогаш не излегува од стил Обични кошули со висока мекост и носење, редовно вклопув�

Руно Дизајн на совршен подарок за туш за бебиња, новороденче, новороденче, бебе и дете Snuggles ✔Quality : Одоб�

После долгогодишно истражување и месеци на усовршување на иновациите во развојот на Кеше Ганс, сега ви �

【Голем капацитет】 Големината на корпата за перење е 16 x 12 x 23 инчи, капацитетот е 72 L доволно голем за да с

Сигурен материјал, сите ѕидни налепници се направени од винил материјал Оваа кујна ѕид налепници мери о

Нашата облека и комплетот на Swaddle вклучуваат парче облека, бебе кое прима ќебе и лента за глава Мама и ме�

Меко и топлонашето бебе ќебе е направено од 40% памук + 60% полиестерско бебе ќебе е направено од 100% високок

Scroll