Свеж
Венгбаути Чувајте Го Христос Во Божиќна Налепница Инспиративна Изрека Винил Налепница Позитивна Изрека Ѕид Налепница За Училница Детска Соба Расадник Спална Соб?

Венгбаути Чувајте Го Христос Во Божиќна Налепница Инспиративна Изрека Винил Налепница Позитивна Изрека Ѕид

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

●КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен винил со умирање, без лош мирис и безбеден, услужлив за долготрајна употреба; винилните ѕидни налепници лесно се отстрануваат и инсталираат Нема демагирање за вашиот ѕид. ●СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : нашата големина на налепници за ѕидна уметност има големина од околу 20 инчи. Најдолгата страна на налепницата на ѕидот е 20 инчи, а другата страна ја прилагодува должината според ефектот на сликата. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : лесно се лупи и лепи без да остави оштетување или остатоци. Додадете уникатен и достапен дизајн што го правите сами украсете во вашиот дом. Работа можете ДА ГО НАПРАВИТЕ вашиот омилен стил. ●ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : ѕидните налепници за бања се елегантни и убави украси за повеќето тврди и мазни површини, како што се ѕидови, керамика, стакло, огледала, врати, мебел, метал, прозорец и така натаму, погодни за вашите бањи и простории за перење. +ИНСТРУКЦИИ : може да се залепи на сите чисти, суви, не-текстурирани мазни површини, ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и на вашите фрижидери. Ве молиме запомнете да ја исчистите површината и да ја одржувате сува пред инсталацијата. ●КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен винил со умирање, без лош мирис и безбеден, услужлив за долготрајна употреба; винилните ѕидни налепници лесно се отстрануваат и инсталираат. Нема демагирање за вашиот ѕид. ●СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : нашата големина на налепници за ѕидна уметност има големина од околу 20 инчи. Најдолгата страна на налепницата на ѕидот е 20 инчи, а другата страна ја прилагодува должината според ефектот на сликата. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : лесно се лупи и лепи без да остави оштетување или остатоци. Додадете уникатен и достапен дизајн што го правите сами украсете во вашиот дом. Работа можете ДА ГО НАПРАВИТЕ вашиот омилен стил. ●ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : ѕидните налепници за бања се елегантни и убави украси за повеќето тврди и мазни површини, како што се ѕидови, керамика, стакло, огледала, врати, мебел, метал, прозорец и така натаму, погодни за вашите бањи и простории за перење. +ИНСТРУКЦИИ : може да се залепи на сите чисти, суви, не-текстурирани мазни површини, ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и на вашите фрижидери. Ве молиме запомнете да ја исчистите површината и да ја одржувате сува пред инсталацијата.

За производот

Купувачите избираат и

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Димензија : пад доказ нето дијаметар 10см / 393 инчи, јаже дебели 10мм / 0.39 инчи, мултиголемина опционално Пре

Големина : 4 рачки на фиоката за пакување од 1,37 Х 1,1 Х 0,66 ИНЧИ, 4 завртки од 0,31°1,1 ИНЧИ и 4 завртки од 0, 31х1, 37 и

Повлекува премиум Фиока : површината на копчето е изработена од фино кристално стакло, а црната тркалез�

100% памучни перкали ткаенини 200 брои на нишки Забавен, шарен вграден лист : 53 "x 28" x 6 "; Перница кутија : 20" x 26

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 72 метални пеперутки декори во 6 стилови Секој стил има 3 големини во 12 см (4,72) големи, 10 �

? НЕГА НА ОБЛЕКА : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода / Закачете Или Исушете Ја Линијата / Без Белило / Б�

Добрите ќебиња за фрлање се секогаш меки, удобни, топли и ве прават пријатни Откако ќе ги допрете, можете

Комплетот вклучува корпа, качулка, душек, здолниште, капак на аспираторот и вграден чаршав Лесно се трка

[ДОЛГО ТРАЕ ПРЕКУ ДОЖД СОНЦЕ] : не Само со денови или месеци, нашата врвна налепница за автомобили е квали

Големина : 39 "x 27" x 5 " / 52" x 28 "x 9" Овој лист одговара на повеќето стандардни душеци за креветчиња и душеци з�

Оваа рачка и брава на вратата комбинира традиционални и модерни стилови, погодни за повеќето стилови на

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 листови ѕидни налепници со зборови, завршена Големина : 20 "х 20,8" / 52см х 53с�

✔Size : 15'''l × 11''w × 9,5'''h инчи Повторлива големина со капацитет на многу артикли Избравме висококвалитетна �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Лесно за чистење, украсувањето на wallидот на Ноќта на вештерките е направена од ПВЦ Кога залепувате нале�

Главна Карактеристика Полиестер, гумени точки го прават антилизгање, ултра абсорбента, кристално велур

ДУШЕК ЗА КРЕВЕТЧЕ ШТО ДИШЕ : Претворете го секој душек во душек што дише Го максимизира протокот на возд�

● Уживајте во Вашето Семејно време : митојкус се дизајнирани специјално икони за вашето семејство Вакв�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Полиестер, фланел Категорија : Ноќна наметка и бањарка Главен материјал : полиестер Тип на ткаенина : Фла

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 панели по пакет, секој панел со должина од 52" широк х 45" со 8 громови Уникатниот дизајн

Полиестер CONTENTS : The Nojo Play Day Pals Crib Bedding Set inludes a 36" x 45" appliqued comforter, 28" x 52" x 9" 100% cotton fitted crib sheet, 16" drop length dust ruffle and h

Супериорен Квалитет На Безбедносната Мрежа За Скалила : дебелината на Јажето е 10мм / 0,39 инчи, просторот н

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да пр

БЕЗБЕДНО и СИГУРНО ова повивање за бебиња е направено од безбеден и природен памук што создава чувство

Микрофибер Димензии : 52in Руменило розово и бело печатење Дамаск четкан микрофибер Целосно еластично дн

Со мек зафат Дизајнот на рачката на корпите за перење е многу удобен и засилен за лесно носење Погоден е

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Доаѓа со лесни за примена инструкции Лесно се нанесува на ѕидови, врати, стакло и други тврди површини с�

€Пакет и Големина q : валани пакет, вклучувајќи 2 животински ѕид налепници, секоја со димензии 11 62", заврш�

Оксфордска крпа Направени во САД или увезени Слободно корпата за перење алишта е виткање на цилиндарот

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој вграден креветче за креветчиња е направен од 95% полиестер и 5% сп�

Scroll