Свеж
ДЕКОМОМО Коцка За Складирање Корпа | Коцка За Складирање Организатор Канти 12х12 Декоративна Ткаенина Квадратни Коцки За Складирање Кутија За Преклопување За Плака?

ДЕКОМОМО Коцка За Складирање Корпа | Коцка За Складирање Организатор Канти 12х12 Декоративна Ткаенина Квадратни Коцки

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

●Украсете и Чувајте : овие корпи за коцки се совршени украсни корпи за полици што можат да се прикажат на вашите коцки, организатор, плакари, под, перална итн Чистите и елегантни коцки ЗА складирање НА ДЕКОМОМО се дизајнирани со две надворешни бои што отелотворуваат модерни и поедноставени стилови што можат да одговараат на повеќето стилови на декор на вашиот дом. ●Издржливо и Засилено Дно-за разлика од другите корпи за складирање на кабини на пазарот, ги направивме нашите коцки посилни и постабилни со употреба на рачки од вештачка кожа, армирана метална горна рамка и додавање на табла ОД МДФ со дебелина од 2,5 мм зашиена во основата на нашите канти за ткаенина. Нашата изработка обезбедува нашата коцка за складирање да остане исправена, избалансирана и цврста додека сеуште го одржува чувството на мек допир и склопувачката карактеристика. Носете ги кантите за складирање со леснотија со обезбедената дополнителна цврста поддршка. €Совршено се вклопуваат Во Полиците : Сет од 4. Димензии (секој) : 12 "х 12" х 12 " / 30,5 см х 30,5 см х 30,5 см. Тие се совршени канти за организатор на коцки, вклучувајќи Го И Системот За Полици Икеа Калакс / Експедит, Подобра Единица За Полици За Дома и Градина (БХГ) (12 инчи Куби), Плакарот 1305, 8985, 8987 Организатор На Кабини. Неговиот простран капацитет го прави одличен избор за одржување на вашиот простор убав, уреден и организиран. ●Повеќенаменски Корпи За Коцки : Реорганизирајте го вашиот дом со цврсти коцки за складирање ткаенини НА ДЕКОМОМО. Овие корпи за складирање 12х12 обезбедуваат решение за многу потреби за складирање : организирање и складирање на производи за бебиња, облека, чевли, детски играчки, производи за домашни миленици, складирање тоалети, облека за перење, крпа, ќебе, чаршав, спортски запчаници, многу други намени. КОЦКИТЕ ДЕКОМОМО може да се користат во спална соба, дневна соба, работна соба, соба за одмор, кујна, канцеларија, плакари и ормари. ●Совет за нега : коцката За Складирање ќе биде испорачана преклопена. За лесно да ги извадите брчките од коцките, или наполнете ги кантите за организатор на коцки со ќебиња и перници неколку дена или испеглајте ги на пареа при поставување на тивок оган. ●Загарантирано Задоволство на клиентите : ако наидете на некое прашање или прашања, ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас преку .

За производот

Купувачите избираат и

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие �

Бебешки фотографии за фотографии : Вклучува ќебе за примање, капа, лента за коса Капка за новороденчиња �

? Материјал : пчела мечка мечка саќе за спиење на саќе, површината за спиење е изработена од чиста памучн�

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Полиестер ●Висококвалитетен Материјал : нашето ќебе за пресвртница за бебиња е 100% полиестер, полиестер

Руно Персонализирајте го ќебето со името на бебето, одличен подарок за бебе Ултра кадифен мек руно мате�

100% полиестер Бакати точки / ленти со пин сиво / жолто ќебе 100 % полиестер Машината што може да се пее и да с

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

? ? [Карактеристики] Никогаш не излегува од стил Обични кошули со висока мекост и носење, редовно вклопув�

Материјал : Нашето бебе ќебе е направено од 100% премија кадифен плишест ткаенина, не само супер мека и удо

Автомобилски Знак Со врвен Квалитет Дизајниран И Произведен Исклучиво во ВЕЛИКА британија Испорачано �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Мазни И Рамномерни Површини Без Прашина, Нечистотија или Маснотии Груби и Нерамни Површини Закривени П�

Мерки 24 х 38 х 55 (екстра длабоко) 100% Памучен Фланелен Машина За Перење И Сушење ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД! Опремен

СКЛАДИРАЊЕ БЕЗ СТРЕС ЗА СЕКОЈА СОБА ВО КУЌАТАПогодно За чување на вашата дневна валкана облека или сара

⭐ Најдобро подарок за туширање за бебиња Барате идеални подароци за новороденчиња? Нашето бебе со месе

Големина : 15 "L_ 11" W_ 9,5 " H инчиПрактична големина со капацитет на многу предмети.Избравме Висококвалитетн�

Mommy Life Saver : Тешко е да се внимава на вашето бебе кога ќе се одвиваат илјада други работи За жал, бебето на �

Прилагодени налепници во боја за детска соба, големина на налепница 46x50 инчи Персонализирана декларац�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

●Овие корпи за складирање се рачно ткаени и обработени со 100% памучно јаже Тоа е природно, меко и безбедн

★ 【Материјал】 полиестерска пена ★ 【поголема големина】 60 x 39 инчи / 63 x 48 инчи / 72 x 48 инчи / 80 x 58 инчи ★

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

300д Оксфорд Крпа пвц ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см Надворешната пречка

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, вашиот простор чист и валканата облека надвор од очите В�

▶ Материјал : Надворешниот материјал на корпата за складирање е платно, внатрешното е бела ткаенина на �

?Нарачката е само За Сликање Платно Тоа не вклучува кадрирање или додатоци.Твојата Мала Изработка !Дода�

? Фатете ги пресвртниците на вашето бебе фатете го секој скапоцен момент на вашите бебиња од новороденч

Scroll