Свеж
Органихаус Широка Корпа За Памучно Јаже + Комплет од 3 Корпи за Полици-СИВА

Органихаус Широка Корпа За Памучно Јаже + Комплет од 3 Корпи за Полици-СИВА

Достапност: Достапно.
DEN 591.84

? Со овој специјален промотивен пакет, добивате попуст кога купувате два различни производи од нашите Корпи За Органихаус `+ Повеќекратна УПОТРЕБА, вклучувајќи складирање на кадифен играчки, кадифен животни, ќебиња, бебе материјали, перење, или големи преголеми канти за складирање. Ви помага да го елиминирате нередот во вашиот дом со дополнителен удобен простор за складирање. Клиентите ни кажуваат откако ќе имаат една корпа, откриваат бескрајна употреба и им треба повеќе најпренослива. Споредете со другите со мали рачки што можат да ги повредат вашите раце. Памук ЗА посебен изглед само ова обновливо влакно може да обезбеди. Здраво со ниту еден од штетните адитиви и премази кои се наоѓаат во другите. Многу повеќе добредојде и освежувачки од пластика. Овие се направени да траат и да изгледаат добро преку долгогодишна употреба. Ќе се запрашате како некогаш сте живееле без нив. ● Корпи за Складирање коцки За Сите Намени-Овие корпи за складирање јаже од 15" х 10" х 9" се идеални за одржување на вашиот секојдневен домашен живот поорганизиран и обезбедуваат многу компактен простор за складирање на уметности и занаети, детски играчки или додатоци за расадник. Elegant Памучни Намотани Коцки Јаже Дизајн - гроздобер чувство со модерен допир овие корпи со намотани јажиња се направени од цврсто ткаен памук кој е силен, издржлив и отпорен на кршење за долготрајно складирање, прикажување или организација во затворен простор. ● Симпатична Голема Корпа со Јаже ткаена до совршенство со природно памучно јаже. Големи преголеми рачки. Ова се прекрасни корпи кои изгледаат импресивно во секоја просторија од вашиот дом или бизнис. Ние ги нудиме овие во две омилени големини 20 "х 13" и 15"х 18". Достапно во Сива, Тен, Мед, Сина и Розова боја за возрасни, момчиња и девојчиња. 100% ПРИРОДЕН ПАМУК.тоа изгледа елегантно и е обилен обновлив ресурс. Многу подобро за животната средина од пластични корпи кои изгледаат евтини. Нашиот е здрав за бебиња, деца и домашни миленици без груби адитиви или премази. Убава декоративна корпа за расадник или соба за бебиња. Совршен за чување облека, пелени и плишани играчки за животни.тие се силни и значителни. Оваа корпа можете да ја натоварите со алишта и лесно да ја носите нагоре или надолу по скалите до просторијата за перење.

За производот

Купувачите избираат и

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека МАТЕРИ

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата �

Оваа корпа може да држи крпи, играчки за миленичиња, потреби за расадници, канцелариски материјали, шмин

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

Вклучува (1) 40in ќебе и (2) недела / месец рамки 100% кадифен минки руно со повеќебојни животни од акварел џунг

【Мека и удобна】 Направено од 95% полиестер и 5% модална ткаенина Spandex, тесен еластичен опсег за издржливо�

Налепниците за ѕид на летачки авиони вклучуваат авион и облаци, исто како што летаат на небото, на вашит�

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

●ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА 20 "Д х 14" Ч, совршен за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе К

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

❤ Податоци за ќебиња : Расадникот за бебешки ќебиња на VVFELIXL е преполн со имитација на памук од памук вна�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 5 стапки (60 инчи = 152 см) Деликатниот к

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Флексибилна внатрешна жица Градиентен розов хартиен картон Покривање на ткаенина од органза меш Невес�

【Мекиот материјал】 Нашето ќебе на Swaddle е направено од 40% памук (ткаенина од надвор) и 60% полиестер (внатр�

Земја На Потекло : Сад Број На Модел : 90692 Точка Пакет Димензија : 14 Точка Пакет Тежина : 1 Додадете забавно

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Артефакт За Чување и Организирање Предмети : Оваа корпа за перење што се склопува е практична алатка за �

Памук Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна �

100% памук Мека и безбедна за бебешка кожа, Дише и удобна 40 "х 40" (100смх100см) Машина за перење, останува помек

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Лесен за употреба : Покрај 2 цклип кука на сите рамки за игралиште, Оваа Торба За Виси Пелени За Креветчињ

Големина : 4,5 x 4,6 инчиМачијќи ги сите приклучоци за стандардна големина или капакот на прекинувачот за с�

Органски памучен дрес 100% органски чаршафи за креветчиња со памук Две пакувања опремени чаршафи за патн�

Собрана големина 42" висока за 33 " широк Лесно за нанесувањесамо излупете и залепете Се однесува на секој�

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

Прикажаната фотографија можеби нема да ја покаже вистинската големина во која доаѓа Висината ќе се при�

? Одличен изглед : Големиот килим за дневна соба сива боја со занаетчиски дизајн додава дополнителни бои

100% памук Големина на дете : Перници со големина на дете мерка 13 инчи x 18 инчи Цевководот по должината на р�

100% водоотпорен и безброј Ултра мека и пријателска за кожата Добро изработено и совршено одговара...

Погодно за дополнителна удобност и релаксација за време на мекото време Процесот на ткаење е врвен, фин

● Материјал : Висококвалитетна пвц леплива хартија, еколошка, без иритирачки мирис, без штета на телото

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

?БЕЗБЕДНИ И МЕКИ нашите меки кукли за бебиња се изработени од висококвалитетни Ткаенини од Аодделение,

90% памук / 10% рајон Со соодветна големина, можете да ја користите оваа ткаена корпа на вашиот ТВ кабинет, б

Главна Карактеристика Полиестер, гумени точки го прават антилизгање, ултра абсорбента, кристално велур

☑ xxxголеми големина 20 "x 20" x 14 "корпи за складирање на памучни јажетие се доволно големи за да складираат �

Овој дизајн е достапен во различни големини (ХХ Голем 24 х 34 инчи) (Екстра Голем 16 х 24 инчи) (Голем 12 х 16 ин

Самостојна корпа За перење, можете едноставно да ја истегнете пречката за перење и четири агли на корп

Scroll