Свеж
Униси Хемија Печати Перење Попречува Склопувачки Кошница За Складирање Бин Бебе Попречува

Униси Хемија Печати Перење Попречува Склопувачки Кошница За Складирање Бин Бебе Попречува

Достапност: Достапно.
DEN 623.84

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40,5 см (Hx Wx L). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за соба за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за перална,за кујна,за балкон, за канцеларија,за училиште, за автомобили, за надвор. Материјал : 300д оксфордска ткаенина пвц водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен јп слој надворешен. Нашата корпа за перење со преклопен дизајн ја прави практична за сите места и го олеснува складирањето. Совршен за складирање облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање на производ за бебиња и складирање на производ за домашни миленици. Карактеристики : Нашата пречка за перење не користете штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и Издржлив за долготрајна употреба. Печатење : Уникатните отпечатоци на нашата кофа со пречки за перење што може да се преклопат можат да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба. Опис : Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 См Материјал : 300д оксфорд крпа пвц водоотпорен Карактеристики : 1. Супер Голем Капацитет : Корисен И удобен За семејна облека или детски играчки, ви ја обезбедува најдобрата организациска помош. Извонредни Водоотпорни Перформанси : Нашата пречка за перење, водоотпорна надворешна облога од ЈП, што може да ви помогне да држите влажна облека. Цврсто Рачки и Задебелено Дно : Цврсти рачки од јаже од коноп за лесен транспорт и удобност. Склопувачки Дизајн : Нашата корпа за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор. Мултифункционална : нашата корпа за складирање совршена за организирање на кујна, дневна соба, бања, плакари, игротека и автомобил.Како Што Се Складирање Облека, Складирање Играчки, Складирање На Производи За Бебиња и Складирање На Производи за Домашни Миленици. Лесно За Чистење : нашата пречка за перење може да се исчисти со влажна крпа.(не може да се мијат со машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и

☑ xxxголеми големина 20 "x 20" x 14 "корпи за складирање на памучни јажетие се доволно големи за да складираат �

Мрежа МРЕЖА ШТО ДИШЕ : страните на Овој Двор за Играње се направени од мека и воздушна мрежеста ткаенина

Оксфорд ткаенина Оваа корпа за облека е изработена од висококвалитетна Оксфордска ткаенина...

Големина : 15,75 x 10,63 x 6,96 инчи Материјал : Издржлив полиестер , Надворешниот материјал е ткаенина во Оксф�

Мека и дишење : Нашите бебиња се изработени од 100% премиум памук, мек и пријателски за кожата Нашите Swaddles �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Памук, 100 % полиестер Прилагодлив супер кадифен материјал перниците за кревети ЕМЕ се прилагодени со 100%

? 【Големина】 Плејард лист : 39*27*5in (99*68*127cm) кревет за креветчиња : 52*28*9in (132*71*23cm) ? ? 【Симпатична дизајн】 Уми

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Не се потребни вештини за склопување Џамбо сваг кука и хардвер за секој таван вклучени Прирачник со сов�

Микрофибер Мека, пријатна и шарена денот кога вашето малечко е подготвено да се исели од неговата креве

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

Микрофибер ①Материјал 100% мек микрофибер материјал ●Дизајн●оваа подлога за дремка содржи забавна и ку

памучна нишка Кошница за складирање на облека усвојува материјал со високо одделение памучен конец, ко�

Материјал : lron Тип на материјал : Метал Применливо сценарио : Дневна соба, спална соба, студија, трпезариј

●КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен винил со умирање, без лош мирис и безбеден, услужлив за долгот

ВЛОШКИ за СТАПАЛА : Секоја дрвена столица има посебни влошки за стапала што нема да му наштетат на вашио�

100% памук 100% памучно вафли за бебиња snug како бубачка со тоа што ќе ги завиткате во памук и loveубов со ова с�

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање до

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој душек со мали деца е направен од 95% полиестер и 5% спандекс Дебела

●Карактеристики на декоративна мрежа : мек материјал, лесна мрежа, повеќеслојна искривување и ткаенина

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : пвц пластичен проѕирен материјал, Висока транспарентност, Отпорен на Дожд, ветр

Руно Дуксери од руно, ве загреваат во студени денови Цврста боја, лесна за совпаѓање Погоден за повеќето

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Може да се залепи на сите чисти, суви, нетекстурирани мазни површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, ог�

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

●Меко Миење со топла вода помала од 40 €; не користете белило и други детергенти; не е погодно да се впие �

Стомак трепкање со светла, за смирувачки ryвездени ноќи! Притиснете ја стомакот за starвездено светло шоу..

Заштитната мрежа може да се пресече во обликот и големината што ја сакате без да влијае на издржливоста

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој пакет и играчки листови е направено од 95% полиестер и 5% спандекс

Може да се користи во дневната соба, детската соба, кујната, спалната соба, итн Колоидна честичка што е д�

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inchesIt совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба...

Може да се примени на која било тврда површина, wallsидови, огледала, врати или која било друга површина за

Scroll