Свеж
Корпа за Складирање јога од диносаурус Склоплива Корпа За Складирање Играчки Коцка Корпа За Перење Водоотпорна Расадник Со Рачки за Играчки Детски Детски Дом Пере

Корпа за Складирање јога од диносаурус Склоплива Корпа За Складирање Играчки Коцка Корпа За Перење Водоотпорна

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

* * ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ДЕКОРАТИВНА q : нашата големина на коцка за складирање е : 13x13x13 инчи, корпата за складирање со големи димензии може да собере многу видови предмети, играчки, облека, книги итн Прекрасните отпечатоци од секоја страна и од дното ги прават одлични парчиња декор за вашиот дом. * * ПРЕМИУМ ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ● : оваа корпа за складирање коцки е изработена од 100% полиестер, ткаенината е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфордска ткаенина, текстурата на ткаенината е сјајна, водоотпорна и лесна за бришење. Работ има засилено шиење, што не е лесно да се искине, деформира, силно и отпорно на абење и издржливо. * * Цврста СТРУКТУРА И ПРЕКЛОПЛИВА q : корпата за складирање На Коцки што Се Преклопува има вградена поддршка за прачка од стаклени влакна и не е лесно да се деформира. Рачките од двете страни да бидат преносливи, лесни за носење и лесни за закачување. Целата усвојува посебен дизајн на преклопување, кој лесно може да се преклопи и складира кога не се користи, заштедувајќи простор. * * ПОГОДЕН за СЕКОЈА ПРИГОДА : мултифункционалната корпа за складирање коцки може да се користи за складирање играчки, облека, предмети за бебиња, книги итн. Може да се користи и за организирање и чување personal предмети, предмети за домаќинството, материјали за домашни миленици. Совршен за перење соба, детска соба, бања, кујна, училиште, канцеларија, дом и секое место на кое му треба складирање. * * ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ И ОДЛИЧНА УСЛУГА : оваа корпа за складирање коцки е изработена од сјајна Фудбалска мрежа Оксфордска ткаенина, која е водоотпорна и лесна за чистење, само избришете ја со влажна крпа или крпа. Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти производи и услуги со највисок квалитет, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!. СПЕЦИФИКАЦИЈА : ГОЛЕМИНА : 13Х13Х13 ИНЧЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% ПОЛИЕСТЕРСКО ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА : 1 х Печатење На Корпа за Складирање : ЕДНОСТРАНА функција за целосно печатење : - Корпите за складирање Со Голем капацитет можат да соберат различни предмети, како што се играчки, облека, книги, материјали за миленичиња и предмети за домаќинството. - Изработен од висококвалитетен материјал од ткаенина од оксфорд, издржлив и не е лесен за кинење.

За производот

Купувачите избираат и

Полиестер 1 парче сина подлога за спиење со шема на диносаурус, должина 50*90см, тежина околу 200гр, полиесте

Мека капа 13 x 6,3 инчи Девојче / момче што прима ќебе без патент без велкро или прилепувања за да ја заштити

Совршен За Првите 2 Години На Бебето : секој комплет разделувачи на големината на плакарот за бебиња вкл�

Иновативен систем на патент N ' прицврстувачот за прицврстување на рамото може да му помогне на бебето д

Магнетни Тик Тац Пети Ѕид Монтирање Игри : тик так пети игра совршен начин да се претвори здодевен ѕид во

Совршена големина : Нашиот комплет за покривање на Duvet вклучува : 1 Duvet Cover W Zipper + 2 Pillowcasesking1x Duvet Cover : 264x228cm (10

? Голем капацитет : Големината на овој 5 џеб розов над организаторот на вратата е 12,2 "x5" x50 ", секој џеб мери

Мазни И Рамномерни Површини Без Прашина, Нечистотија или Маснотии Груби и Нерамни Површини Закривени П�

Ткаенина : Оваа бебешка тресење со рацете нагоре е изработено од меко и удобно руно, кое има добра дишено

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Име на производот : Висечка Заграда; Содржина На Пакетот : 8 парчиња х Висечка Заграда Тежина : 40гр; Матери

10 Комплети Завртка : Вклучувајќи 10 комплети завртка за кревет за бебиња, што додава поголема погодност н

Долг ракав пуловер цветни туники жени популарни блузи жени жени женски компресија кошула кратки ракави

●Овие корпи за складирање се рачно ткаени и обработени со 100% памучно јаже Тоа е природно, меко и безбедн

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

Димензии : 52 in Brushed Microfiber Plum Purple и Blay Boho Sun Print Целосно еластично дно за безбедно вклопување на повеќето кр

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

100% Полиестер Димензии : 18 х 18 Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата �

®Компатибилност 5v USB Полнач Кабел Компатибилен СО Светла Светска Месечина Светилка Детска Ноќна Светли

Памук Направени во САД или увезени 2во1 : Затегнете ги дупките за нозе за да одите од време на кревет за да

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, вашиот простор чист и валканата облека надвор од очите В�

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој вграден креветче за креветчиња е направен од 95% полиестер и 5% сп�

●Карактеристики на декоративна мрежа : мек материјал, лесна мрежа, повеќеслојна искривување и ткаенина

♥ 【Практично】 : Канти за складирање на визии Обезбедете многу потреби за складирање : Организирање и с�

Меко и пријатно ќебе завиткајте го вашето бебе во нашето дополнително меко 100% памучно муслинско ќебе з�

Големина : 50мм х 50мм x 45мм, компактна големина, одредено растојание од вториот штекер, нема да го блокира �

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 5 стапки (60 инчи = 152 см) Деликатниот к

Персонализирана налепница за играчи на игри со различни бои и големини Нарачајте ја налепницата со ими�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

●ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА 20 "Д х 14" Ч, совршен за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе К

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

Scroll