Свеж
Светло За ВЕЛОСИПЕД ЗА ВЕЛОСИПЕД, Предно Светло ЗА Велосипед УСБ ЛЕД Водоотпорно Светло Светло Велосипедско Светло За Патување По Пат

Светло За ВЕЛОСИПЕД ЗА ВЕЛОСИПЕД, Предно Светло ЗА Велосипед УСБ ЛЕД Водоотпорно Светло Светло Велосипедско Светло

Достапност: Достапно.
DEN 1390.40

Употребата на висококвалитетна акрилна конвексна леќа орел-око, принцип на конвексна пенетрација, ја прави концентрираната пенетрација на светлината посилна Структурата на фенерчето прифаќа точен водоотпорен дизајн, а навојниот интерфејс на фенерчето има водоотпорен дизајн, кој може да игра добар водоотпорен ефект. Силни перформанси, лесен и пренослив, долг работен век, СИЛЕН светлосен фитил СО ГОЛЕМА моќност. Многу погоден за кампување, патување, пешачење, пештера, качување по карпи и добар подарок за љубителите на отворено. Секогаш ќе работи нормално за да ја осигурате вашата безбедност при возење ноќе. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Велосипед Лесен Материјал : Алуминиумска Легура : Прибл.3 in Battery : Литиумска Батерија 18650 x 1 (Не Е Вклучена)Осветленост : 360 LXRange : Околу 100m Пакет Листа : 1 x Фенерче 1 x Заграда 1 x Заптивка.

За производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Bike Light
Material:
Aluminum Alloy
Size:
Approx. 11.2 x 3.2cm/4.4 x 1.3in
Battery:
Lithium Battery 18650 x 1 (Not Included)
Brightness:
360 LX
Range:
About 100m
Package List:
1 x Flashlight :
1 x Bracket :
1 x Gasket :

Купувачите избираат и

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

Скуби Доо работи на овој начин Брзо, Забавно И Лесно Украсување На Домот Издржлив И Репозиционирачки Пи�

Разлика во чувството на 3Д рака : ова е највисок квалитет и технологија за супер удобно кадифен фланел ќе

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Делукс Пакет : овој пакет вклучува 200 сјај во темните ѕвезди, обезбедувајќи целосно и обемно ѕвездено но�

Батроби за мали деца тоа не е само крпа за бања, туку и ќебе, ватенка за бебиња Девојка Swaddle Прекрасен изб�

ГРИНГАРД ЗЛАТО СЕРТИФИЦИРАН : овој производ претрпе ригорозни научни тестирања за над 10000 хемиски емиси

полиестер Голема Корпа за Складирање : Комплет од 1 еез, димензиите на секоја канта за складирање се 15"л х

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

? Трајни Во исто време, нашите мрежи за играчки за играчки Macrame се помали и погусти, поубави и потрајни...

Компактен Дизајн : ширината На Подножјето е околу 31,5 см / 12,40 инчи, а висината е околу 17,5 см / 6,89 инчи, што е

❤ Податоци за ќебиња : Расадникот за бебешки ќебиња на VVFELIXL е преполн со имитација на памук од памук вна�

Големина : 4 рачки на фиоката за пакување од 1,37 Х 1,1 Х 0,66 ИНЧИ, 4 завртки од 0,31°1,1 ИНЧИ и 4 завртки од 0, 31х1, 37 и

Целосно тапациран едрилица со нежно вртење И движење На лизгање Цврста рамка која обезбедува стабилнос

Налепници За Морски Ѕид : Брза и Лесна Апликација – налепниците се претходно исечени поединечно Можете

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Мрежа Ќе добиете : пакетот доаѓа со 1 парче забна перница, големината е прибл 3,9 х 5,9 инчи, слатката боја и �

Едностријален принт со целосна ширина, полиестер, 35,4 x 35,4 инчи Ова разноврсно бебе ќебе е погодно за секо

Голем decalид од виножито од wallидот Дизајнот на цртаните виножити може добро да ја украси детската соба за

®Фитинг чаршаф за бебешки кревет} овој со еластичен опкружувачки завој може цврсто да одговара на вашио

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Бананафиш Студио Колекција Боја : Срца и Кругови Стил : креветчето Здолниште Ако барате да ставите свој �

Еколошките и нетоксичните материјали се многу пријателски расположени кон децата и миленичињата Может

Вклучува 1 Мала Играчка За Складирање Ткаенина Бин21ин Карактеристики неутрален беж, тегет и слонова кос

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

ВИСТИНСКИ Адаптер За Замена За Пријатели Од Дождовни Шуми ФишерЦена Паметен Поврзете 2Во1 Проекција Моб

? Материјал : Јавор остава површина за спиење за бебиња е изработена од чиста памучна ткаенина, мека и уд�

Поларно руно, сатенски трим Персонализирана постелнина примање ќебе, сет за креветчиња за теми или под�

Дрвени Носителот на чашата за автомобили со Богати бои, е водоотпорен и не се лизга, различни модели за и

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе

?●СРЕЌЕН ДЕН НА ВЉУБЕНИТЕ на СИТЕ● : Вашето момче или девојка ќе се чувствуваат забавно и задоволни ког�

Scroll