Свеж
Cinch by Dexbaby плишана мини жирафа - Помош за спиење на матката звук sooth w/playard и приврзаност за креветчиња

Cinch by Dexbaby плишана мини жирафа - Помош за спиење на матката звук sooth w/playard и приврзаност за креветчиња

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Осигурете се дека вашето бебе - и вие - уживајте повеќе одморен сон со мини звук за спиење аудио релаксатор од Dexbaby е интегрирана линија на производи за новороденчиња и стилски подароци што им носи мир на умот преку безбедноста, едноставноста и вредноста За родителите чии гласни жици не можат да се држат за 200 рунди на „Hush мало бебе“, звук е задолжителен за рутини за спиење за бебиња. И звукот на звукот на кинч во ова стилско кадифен животно е совршен избор. Изберете од 4 смирувачки звуци додека го ставате вашето малечко да спие, чукање на срцето на мајки - вистинските снимени звуци на матката помагаат да се потсети на бебето за смирувачката спокојство на матката на мамичката, поток на бабинг, летна ноќ, океански сурфање. Овој атрактивен звук на звук има висок квалитет на звучник и има две поставки за тајмер од 15 или 60 минути за да можете да изберете најдобра должина на време за вашето бебе и контрола на јачината на звукот. Компактна големина е со сортата на приврзаност, го олеснува патувањето и секогаш да му давате на вашето малечко звук и самите мир на умот! Лекарите и експертите за спиење препорачуваат конзистентна, релаксирачка рутина за спиење за новороденчиња и постари бебиња. Ослободувањето на околината за спиење на бебето на arrаринг или расејување на надворешните звуци е важен чекор за создавање смирувачки простор за спиење. Звучниот заспан обезбедува само доволно мирен шум во позадина за да го блокира домаќинството Hubbub. Откако бебето ќе се запознае со звуците на оваа машина, тој веројатно ќе започне да проawева во минута/тој ја слуша! Звуците на звук за спиење не мора да бидат здодевни, само релаксирачки и повторувачки. Експериментирајте со различните звуци за да го пронајдете совршениот Soporific. Прави одличен подарок за туширање за бебиња! Инструкции за чистење - Избришете го со малку влажно миење или сунѓер. Не користете течности за чистење на неа.

За производот

Купувачите избираат и

?26 ИНЧЕН ДРЖАЧ ЗА БЕБЕШКО КРЕВЕТЧЕ : погоден за вашиот кревет за бебиња, креветчиња и количкаЛесен и лесе

Ве молиме израмнете ги налепниците ако се навиваат Околу налепниците има јасна табла Ако не ви се допаѓ�

Изработени со висококвалитетни мат винил и еколошки мастила Достапни се многу големинидизајнот на сли�

Еластичен материјал : 95 % полиестер и 5 % спандекс (вода под 104 ℉, миење на рацете или миење на машината) Гол

Памук Шетањето низ градот сега е само малку послатко и попријатно со аден од аден + анаис муслин шетач ќе

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на кружниот килим е 4 стапки (48 инчи = 122 см) Деликатниот кили

100% полиестер Дајте му на вашето бебе мирно ноќен сон на овој мек и кадифен вграден креветче за креветчињ

Typeиден графички тип Земја на производство : Соединетите држави [Материјал] винил Typeиден графички тип...

100% памук 100% памук бебешка покривка сет со вметнување удобник, направен во Турција од високо квалитетни �

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

МОДЕРЕН ДИЗАЈННашата елегантна и модерна маса за менување пелени е дизајнирана да го надополни секој д�

Безбедност нето жица дијаметар 10мм / 039 во, мрежа растојание 15см / 5 Заштитната мрежа може да се прилаго�

Може да се залепи на сите чисти, суви, нетекстурирани мазни површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, ог�

Големина : макраме играчка складирање : Се Проширува : 41 ЛЕД стринг светло : 9,8 стапки Должина...

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

【Мека памучна ткаенина】 Нашата вреќа за спиење е направена од 100% органска памучна ткаенина Многу меко

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој креветче за креветчиња е направен од 95% полиестер и 5% спандекс Д�

Големина на килимот : 3'3 "x 5 '(60 x 39 инчи) Материјал : висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбе�

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Димензии : 52 in Brushed Microfiber морнарица и бела „Нека вашите соништа поставиле плови“ Наутичкото сидро на фо

100% полиестер Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење Декоративните перници се одличен

Вашата декларација ќе биде испратена „како што се гледа“, освен ако не ни испратите е пошта со вашиот и�

Големина : 15''L × 11''W × 9,5'''h инчи Поднесена големина со капацитет на многу артикли Избравме висококвалитет

? 【Големина】 Плејард лист : 39*27*5in (99*68*127cm) кревет за креветчиња : 52*28*9in (132*71*23cm) ? ? 【Симпатична дизајн】 Уми

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата �

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Одговара на повеќето прозорци со стандардна големина Машина за перење Целосно произведени во САД Коорд

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

ГОЛЕМИНА : Рачки1, 3х1, 0 во / 3, 3х2, 5 см, Заврткипостојат две големини на располагање(1,1 ВО / 1,37 ИНЧИ) МАТЕРИЈА�

Детската столица е изработена од лесна бпа бесплатна, пвц бесплатна и еколошка пластика, лесна за брише�

100% полиестер Карактеристики : Бренд : Starвезда, војни, Јода, Бебе, Детска преголема големина на машината з�

Scroll