Свеж
Сирена еднорог корпи за складирање со голема големина со рачка, контејнери за организатори за склопување дома за деца играчки, облека за бебиња

Сирена еднорог корпи за складирање со голема големина со рачка, контејнери за организатори за склопување дома

Достапност: Достапно.
DEN 383.84

Димензија : 198x15,9 инчи (49x30x40,5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека. Материјал : 300 D ткаенина од ткаенина во Оксфорд, докажана влага и водоотпорна, лесна и издржлива. Дизајн : Прекрасна функционална декорација на домови. Дизајнот за преклопување ја прави корпата за облека лесна за носење и може да се склопи кога не се користи за да заштедите простор. Карактеристики : Рачката на јажето е силна и издржлива, четирите агли на корпата се фиксирани со загради, а задебеленото дно ја прави корпата за перење постабилен и издржлив. Апликација : Канти за перење за складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на производи за бебиња и складирање на производи за миленичиња. Име на производот : Преклопна корпа за перална корпа за складирање Материјал : 300 D Оксфорд крпа (полиестер) Големина : 19.9 In / 49x30x40,5 см волумен : 60 L Пакет : 1 x корпа за перење алишта, 4 x загради Карактеристики : Преклопување, еко-пријателски пријателски , Мода, трајна, квалитетна употреба : Погоден за дом, универзитетски студентски дом, кампување, стан, хотел, бебе соба, просторија за комунални услуги, складирање на автомобили, итн. Издржлив материјал : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив, нема потреба да се грижите за кинење , задебелено дно, постабилно и издржливо. Голем капацитет : 60 L корпа за перење со голем капацитет, може да има многу облека, играчки, книги, списанија, игри, итн. Дизајн на преклопување : Дизајн на преклопување, лесен за носење, може да се склопи кога не се користи за да заштедите простор. Се состои од 4 загради : корпата за перење се состои од 4 загради, така што не мора да се грижите за тоа да се распадне. Како да поставите : Ставете ги држачите во попречувачот и затворете го велкро. Белешки : Ве молиме, дозволете kindубезно дозволете 1 - 2 см (0,4 " - 0,8") отстапувања поради рачно мерење. Поради различен приказ на светлина и екран, бојата може малку да варира од производот. Ве молиме, не чувајте влажна облека и крпи во неа и чувајте ја подалеку од влажниот под, или може да ја оштети долната табла.

За производот

Купувачите избираат и

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Мастила погодни за земјата што се користат на рециклирана картичка со рамна мат површина што ќе произве

Полиестер, руно, полиестерско руно Димензии : 28,5 "x 38,5" 100% омекнато полиестерско руно Број на производ : 0001

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

✿ Големина : 17,3 Во Висина х 16,5 Во Дијаметар, 44 х 42 см ✿ Материјали : полиестер и оксфорд крпа + Водоотпорен

【Безбеден материјал】 Дише и мек, удобен и пријателски за кожата, безбеден и здрав за носење на бебето 【

Рачно изработено, навистина меко, удобно и дише Фрли ќебе за момчиња 1 парчиња за бебиња за фотографии за

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Уникатен Дизајн На Тиква : за да ја направиме рачката поубава, усвоивме дизајн во форма на лав, кој е клас

Дијаметарот на безбедносниот мрежен кабел е 6мм, а растојанието помеѓу мрежата е 6см / 10см / 12см Нашата мр�

? Со целосна еластична трим, околу 4 страни, овие чаршафи се лесни за употреба и безбедно се обезбедени со

100% памук Премиум ткаенина за квалитет : Мини за креветчиња од Dream Logy се направени од 100% памучен плетен др�

Димензии : 52 in Brushed Microfiber Mauve Pink и White Boho Mudcloth отпечаток Целосно еластично дно за безбедно вклопување на п�

Артефакт За Чување и Организирање Предмети : Оваа корпа за перење што се склопува е практична алатка за �

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

НОВ НАДГРАДЕН ДИЗАЈН ЗА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈАГледајте Како Вашето Дете Расте И Негувајте Ги Пресвртниците

Памук Направено во нас Сетот вклучува удобник и 2 опремени чаршафи Одговара на повеќето стандардни лулк

поштенски дуксери за девојки Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Љубовник / Пријатели Ограничено Време С�

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие �

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Лесен за чување,лесен и доволно голем за носење многу алишта Најдобра корпа за перење на пазарот.Изглед�

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

【Креативен 3Д визуелен ефект】 3Д визуелно креативно ламба е иновативна уметничка атмосфера светлина, о

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе

МатеријалВисококвалитетен винил Големината на налепницата 46х67" Сликата на сликата не ја покажува вист�

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Оксфорд ткаенина Оваа корпа за облека е изработена од висококвалитетна Оксфордска ткаенина Корпата за

☑ xxxголеми големина 20 "x 20" x 14 "корпи за складирање на памучни јажетие се доволно големи за да складираат �

1 Безбеден и нето дијаметар на линијата 6мм, растојание на решетката 6 см Тешка јаже мрежа, парична казна �

100% полиестер Пријатна, топла обвивка за шипки Направено со 100% полиестер Мека и нежна на кожата на бебето

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Бебе ќебето направено од висококвалитетна кадифен полиестерска ткаенина, мека и дише, без штетни матер�

Рамката на сликата има 12 слики, по една за секој месец од првата година, за да ви помогне да се сеќавате Н�

Scroll