Свеж
Tsingza Soft килим со големи површини, розова проверка на карирана шема удобен затворен тепих, душек за бебиња за дневна соба спална соба расадник за домашен украс подот

Tsingza Soft килим со големи површини, розова проверка на карирана шема удобен затворен тепих, душек за

Достапност: Достапно.
DEN 1078.40

★ 【Материјал】 полиестерска пена ★ 【поголема големина】 60 x 39 инчи / 63 x 48 инчи / 72 x 48 инчи / 80 x 58 инчи. ★ 【мека, трајна и лесна грижа - не само што им дава на луѓето меко чувство, туку е и отпорно на бледнее и не паѓа. Рачно измиено или машинско миење. Удобната мемориска пена во средина на современиот килим може да ги смири вашите уморни нозе. Може да се чувствувате слободни да легнете на областите на тепих. ★ 【Висок квалитет】 Подизните душеци имаат предност на поддршка за лепило што не се лизга, што е цврсто фиксирано на место, не содржи никакви штетни материи, без мирис. Оваа висококвалитетна декоративна килими е исто така пријателска за деца и миленичиња. ★ 【Совршена идеја за домашна декорација и подарок】 Супер меки меки декоративни килими Додадете стилски раб во вашата дневна соба, спална соба, соба за расадник за бебиња, соба за студентски дом или која било пригода. Овој мек бушава килим идеална за подарок за затоплување на куќата, подарок за Божиќ и внук, внука, дете, мало девојче/момче за туш за туширање. ★ 【Материјал】 полиестерска пена. ★ 【поголема големина】 60 x 39 инчи / 63 x 48 инчи / 72 x 48 инчи / 80 x 58 инчи. ★ 【мека, трајна и лесна грижа - не само што им дава на луѓето меко чувство, туку е и отпорно на бледнее и не паѓа. Рачно измиено или машинско миење. Удобната мемориска пена во средина на современиот килим може да ги смири вашите уморни нозе. Може да се чувствувате слободни да легнете на областите на тепих. ★ 【Висок квалитет】 Подизните душеци имаат предност на поддршка за лепило што не се лизга, што е цврсто фиксирано на место, не содржи никакви штетни материи, без мирис. Оваа висококвалитетна декоративна килими е исто така пријателска за деца и миленичиња. ★ 【Совршена идеја за домашна декорација и подарок】 Супер меки меки декоративни килими Додадете стилски раб во вашата дневна соба, спална соба, соба за расадник за бебиња, соба за студентски дом или која било пригода. Овој мек бушава килим идеална за подарок за затоплување на куќата, подарок за Божиќ и внук, внука, дете, мало девојче/момче за туш за туширање. Килим на Цинца, мека и удобна, ви обезбедува агол на забава за слободно време. Со уникатно печатење на шема, душекот добро ја украсува вашата дневна соба, креветска соба или балкон.

За производот

Купувачите избираат и

~Цврстата метална конструкција не е лесно да се деформира под сила, може да биде цврсто поставена и да ја

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој креветче за креветчиња е направен од 95% полиестер и 5% спандекс Д�

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Памук Широко покривање на рамото за мајки и татковци Дизајнот на рамото со големина на 21 „до 10,5“, е дов�

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

Памук Декоративни / фрлаат перници се наменети само за дизајн Отстранете ги пред да го ставите детето во

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

❤ Податоци за ќебиња : Расадникот за бебешки ќебиња на VVFELIXL е преполн со имитација на памук од памук вна�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

【Големина】 Нашиот лист за креветчиња има две големини : S39 x 27x 5 во / 99 x 68 x 12,7cm; M52 x 28 x 9 in / 132 x 71 x 23 cm, со ела�

Памук Затворање на патент 【Висококвалитетна ткаенина】 Во која има мека и дишејќи висококвалитетна па�

за разликување на етикети и за употреба во канцеларии, расадник, расадник, спална соба, бања, кујна Оваа �

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека МАТЕРИ

Брза Услуга И Испорака : Опции Ако ја немаме големината што ја баравте, ве молиме посегнете и ќе бидеме п

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата �

Водоотпорен материјал : Оваа корпа за перење е изработена од 300 D Оксфордска ткаенина со ПВЦ материјал, к�

"Доволно за да ги задоволите вашите потреби за wallидни украси во семејни спални соби, дневни соби, канцел�

●Уникатен Дизајн●големите налепници од бреза шума ќе ја направат вашата соба поживописна и импресивн�

Тој е правоаголник и има димензии приближно 4" х 13,5" и е направен од дрво Позадината е бела со детални и ра

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Погоден За Секоја Пригода, Како Што Се Ресторан, Кафуле, Канцеларија, Дом, Итн ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА :

100% ткаенина од памук перик Забавен, шарен вграден лист : 53 "x 28" x 6 "; Перница кутија : 20" x 26 "со француски врс�

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Едностријален принт со целосна ширина, полиестер, 35,4 x 35,4 инчи Практичен и стилски подарок, овие ќебиња н

Памук Мерки 32 "x 37", 6,1oz 100% Комбинирана памук со рингспун Цврста боја од едната страна, полкови точки на об�

100% полиестер Идеален додаток за бебиња : Секоја мајка ќе ја цени корисноста на ова симпатично бебе ќебе..

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Направено Во ИндијаКутија За Креветчиња Плисирано ЗдолништеСплит Аголна Кутија За Креветчиња Плисира�

100% полиестер Производство на мајки и татковци, дедо, баба, внук, внука, пријатели, возрасни, тинејџери, мо

Материјал и Големина : изработен е од задебелена ткаенина од филц, се печати периферијата и долната плоч

【Материјал】 корално руно мат (круг) 【Големина на производот】 60*60cm / 24*24in ; 80*80cm / 31.4in ; 90*90cm / 35 Performance Perfor

Големина : големината на организаторите и складирањето на играчките е 16,5 х 12,6 х 11,8 инчи Капацитет повеќе

?Налепницата е совршена за автомобили, ѕидови, камиони, шкафчиња, прозорци, куќишта за телефони, лаптопи,

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата �

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 5 стапки (60 инчи = 152 см) Деликатниот к

4 компјутер Уметнички Сет За Печатење секој поединечен печатење мери 8 инчи Професионално печатени на п

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

? 【Големина】 Плејард лист : 39*27*5in (99*68*127cm) кревет за креветчиња : 52*28*9in (132*71*23cm) ? ? 【Симпатична дизајн】 Уми

●ПРЕМИУМ ТКАЕНИНАувезена Од Кина Уофоко Стандард ?транспорт 714 дена? и ?околу 7 дена за забрзан превоз? О�

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q памук и лен платно материјал, со водоотпорен слој и повлекување јажеТорбата за пер

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

Scroll