Свеж
Цртана пчела корпа за перење алишта водоотпорна торба за складирање на корпи со рачка 16,5 x 16,5 x 17

Цртана пчела корпа за перење алишта водоотпорна торба за складирање на корпи со рачка 16,5 x 16,5 x 17

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Оксфордска крпа Направени во САД или увезени. Слободно - корпата за перење алишта е виткање на цилиндарот што не зазема простор и е лесен и лесен за носење. Едноставно испружете ја корпата за перење и таа стои и останува исправено самостојно, не е потребна инсталација. Големина - Голем 16,5 "(г) x 17.3" (H) / 42 (D) x 44 (H) CM Оксфордска облека за облека за складирање помага во организирање на деца играчки, играчки за кучиња, облека, ќебиња и расадник. Водоотпорна - корпа за перење за валкана облека е по можност изработена од ткаенина во Оксфорд со вградена водоотпорна обвивка, што е отпорна на вода и влага и без мирис. Кошницата за перење може лесно да се склопи за да заштеди простор кога не е во употреба, идеална за колеџски домови, кампери, станови, хотелска употреба, расадници за бебиња и просторија за комунални услуги. Со рачки - корпата за складирање облека е смислено дизајнирана со носење рачки од обете страни за лесно ракување и цврстина без да се спушти. Рачката го олеснува носењето нагоре и надолу по скали, дестинација за перење, итн. Не користете машина за перење за да ја исчистите корпата за складирање, ќе ја оштети рамката и облогата. Единствено печатење - За разлика од вообичаените корпи за облека на пазарот, нашите корпи за складирање на облека се печатени со посебна шема која е симпатична, смешна и привлечна, ставајќи ја корпата за слатка облека во аголот на бањата или просторијата за перење, аголот, аголот станува сјајна. Организатор за складирање на голема облека за перење алишта за преклопување, тенок торбички организатор за валкана облека со рачка 42см/16,5 "x 44cm/17.3" (цилиндрична форма).

За производот

Купувачите избираат и

* * Повеќе ГОЛЕМИНИ : нашите канти за складирање за деца се достапни во два стила Квадратната големина е 11

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

Новородените бебиња не можат брзо да се прилагодат на надворешното опкружување, склони кон скокање на р

Меки материјал : Оваа тркалезна кат е изработена од полиестер, што е мек допир и абсорбента Средниот сло�

1 Прекинувач за вклучување / исклучување : Специјален чип на сензори за паметни светло вграден во дизајн

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

Материјали : Мека лесна пена Големина : 31x20in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за перењ�

ПВЦ МАТЕРИЈАЛ 10 х 5 инчи, дебел 0,2 инчи, лесен, издржлив, отпорен на временски услови, не е лесен за бледне�

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

Пакет вклучува : 1 торба за складирање на компјутер Со разликата во методот на мерење, оставете девијаци�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Се одликува со премија од полиестер за печатење со прекрасна живост Направено по нарачка по нарачка и р�

300д Оксфорд Крпа пвц ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см Надворешната пречка

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

❤ Податоци за ќебиња : Расадникот за бебешки ќебиња на VVFELIXL е преполн со имитација на памук од памук вна�

【Поставување на лист за постелнина за бебиња】 Ова со еластичен опкружувачки завој може да го вклопи ва

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Премиум Материјал : Бела плојестерска мрежа, дијаметар 5см / 196 инчи, дебела јаже 6мм / 0.23 инчи, мултиголеми

Микрофибер Вода што апсорбира, брзо сушење и меко Лесна и преносна, заштита од сонце Една големина одгов

Притиснете ја нејзината стомак и таа проектира ryвездено ноќно небо што покажува месечина и starsвезди во �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Екстра голем 47x47in Четири слоја од 100% памучен муслин Ткаенината станува помека со секое миење...

Забава џунгла животно сафари декоративен акцент на секоја спална соба ѕид светло прекинувач за бебе ра�

Полиестер, руно, кадифен Димензии : 28,5 "x 38,5" 100% омекнато полиестерско руно Полиестер, руно, кадифен...

●Надградба На спиењето ● нашиот шестстран едноделен дизајн со висока тежина ОД 360 ГР е технички интегр�

Зачувајте го скапоцениот момент : Еден ден ќе погледнете нагоре и ќе видите полноправно возрасно лице с�

[100% Рачно Изработени] "ореол" месечината ѕид виси е еденнаеден вид wallан ѕид декор парче внимателно напра�

100% полиестер Направено во нас Комплетот вклучува ќебе, прашина и вграден лист Одговара на повеќето стан

Scroll