Свеж
Махфеи Детска Безбедносна Мрежа, Коноп Јаже Таванот Декорација Нето Скалила Балкон Fall Превенција Нето Партиција Декорација Деца Качување Нето Градина Ограда

Махфеи Детска Безбедносна Мрежа, Коноп Јаже Таванот Декорација Нето Скалила Балкон Fall Превенција Нето Партиција

Достапност: Достапно.
DEN 1492.80

●Ткаена Мрежа од Јаже од коноп ● површината на решетката има голема сила на влечење, а двојната игла е рачно ткаена мрежа, што ја прави мрежата да има силна отпорност на удар, професионално јазли, ткаење со повеќе влакна и го прави јажето потрајно ●Карактеристики : заштитната мрежа ја штити безбедноста на децата, умерената мекост, може да издржи 300 кг, не е лесно да исчезне, не се плаши од ветер и дожд, долг работен век, потрајни. Постојат многу намени За заштитни мрежи, како што се украсни фото ѕидови, детски игри за качување, кои можат да се користат како мрежи за разни топки, птици на фарма и животни. €Цврст и Издржлив q мрежестата декоративна таванска мрежа од коноп поддржува прилагодување на големината на повеќе големини и решетки, мрежната тока не е лабава и е безбедна и убава. ●Лесен За Инсталирање ● само инсталирајте го рачно и закачете го на ѕидот. Мрежата за јаже од коноп е квалитетна, рачно изработена природна јаже од коноп, без необичен мирис, против сонце, погодна за разни видови внатрешна/надворешна декорација, превенција и заштита од паѓање. Широко се користи во мрежата на јаже ефедра : скали, прозорци, градини, качување, фото ѕидови, хамакови, висечки мостови, градинки, трговски центри, ресторани, забавни паркови, продавници за облека, висечки мрежи за облека, мрежи за покривни тавани, декоративна мрежа за безбедност на јаже од коноп вовед : античкиот метод е потрајен, жиците се прецизни, изработката е извонредна, боите за печење со висока температура, кремата за сончање, водоотпорноста и ретро стилотдетска мрежа за обука за качување по карпи на отворено, издржлива, може да издржи ветер и дожд, па затоа е особено погодна за надворешна употребаприродно засадениот мирис на јута е безопасен за Телото и може безбедно да се користи. Детската безбедносна мрежа за јаже се користи за украсување на домот, персонализирана декорација на таванот, заштита на скалите, висечка облека, качување за детска забава итн.➤Детали за производот : име на Производ : Коноп јаже декорација нетоМатеријал : Бенгал од ЈутаСтил : ретро класиченНето јаже дијаметар : 10ммМрежа растојание : 100mmмаксималното оптоварување-носивоста може да достигне 300 КИЛОГРАМИ! Боја : боја на ЈутаСпецификации : ширина x должина (прилагодлива големина) _ Пакетот Вклучува : коноп јаже нето x1(ние продаваме само јажиња од коноп и не вклучуваме други предмети.

За производот

Купувачите избираат и

Муслин Комплет за постелнина за бебиња : getе добиете 1 swaddling ќебе, 1 капа за новороденчиња и 1 картичка за н�

ЖИВА ПРИРОДА ЗА ДОМА : Карактеристики беспрекорен мотив за печатење лисја на гранката на вртливото дрво

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

⭐ Најдобро подарок за туширање за бебиња Барате идеални подароци за новороденчиња? Нашето бебе со месе

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q памук и лен платно материјал, со водоотпорен слој и повлекување јажеТорбата за пер

Памучна корпа ОД ЈАЖЕ КАЗАВИДА е изработена од 100% природен памук, многу е мека со скриени рачки за лесно

ПОДОБРУВАЊЕ НА СПИЕЊЕТО Нашата Обвивка За Повивање Е Погодна За 06 Месечни Бебиња Лесен За Употреба...

100% полиестер Производство на мајки и татковци, дедо, баба, внук, внука, пријатели, возрасни, тинејџери, мо

Муслин, памук, бамбус Дополнителна голема големина со 48 "x 52" обезбедува празен простор од 28 "за да го пост

Микрофибер, микрофлеа, кадифен Големина : мали / средни / големи, 80x120cm / 130x160cm / 160x200cm; Материјал : фино влакн

*【Редовно миење на идеална големина; топла вода под 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не

Памук, Муслин Рекреирајте ја матката кога ќе го завиткате вашиот пакет на радост во ќебето за удобни мла

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Производите Вклучуваат : ќе добиете тркалезна табла за знаци за новороденчиња, дијаметарот е 5,9 инчи / 15 �

Кадифен 16 "x 16" Мало свиленкаста мека blankie (челик) Ова е ќебе со помала големина, наменета за гушкање, а не ќ

Издржливи и Долготрајни : нашите висококвалитетни корпи се направени само со најдобра, издржлива, приро

100% Органски Памук 100% Органски Памук Етикетата на облеката е исто така органска Затоа, не постојат флуор�

2 пакувања со бамбус опремени чаршафи секој сет доаѓа со 2 нежни бамбус опремени чаршафи за креветчиња, �

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

♥ 【Практично】 : Канти за складирање на визии Обезбедете многу потреби за складирање : Организирање и с�

Материјал : пвц 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Идеален за Декорација : На Ѕид,врати,светилки,Предмети за �

? Со целосна еластична трим, околу 4 страни, овие чаршафи се лесни за употреба и безбедно се обезбедени со

Памук Муслин памук : Нашиот лим со басинет е изработен од памук од муслин, со мазна површина и удобен доп�

Мека и топло : Супер мека, топло и удобно за нежната кожа на вашето бебе Удобно спиење или дремење темпер�

Квалитет На Јаже : Мек Материјал, Лесна Мрежа, Повеќеслојна Искривување и Ткаенина, Прецизни Жици, Израб�

Погоден За Секоја Пригода, Како Што Се Ресторан, Кафуле, Канцеларија, Дом, Итн ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА :

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

Погодна пригода : за дома, хотел, спална соба, дневна соба, бања, кревет, влез, коридор, ходник и др Подножн

Памук Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна �

Ова Чудовиште Камион Ѕид Налепница ДОСТАПНИ САМО ОД ЗАПАДНА ПЛАНИНА Висококвалитетен Мат Винил Специј�

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

【? Материјал】 Надворешноста на корпата за ткаенини е изработено од трајно платно цврсто метална рамка

Слама Плетен Жардиниер : Погоден за кафулиња, декорација на домот, хотели, продавници за цвеќиња, Саксиј�

пластика Контејнери за играчки изработени од пластичен материјал, лесен и лесен за носење, погодни за и�

Квалитетен материјал : Комплет од 12 парчиња нежни тркалезни копчиња на вратите, кои се изработени од изд

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

100% памук Колекцијата пени лејн е 100% памук Забавна ретро шема во современи цветни и мозаични точки нанес�

Шарената мрежа со јажиња има светли бои, совршено може да ги комплетира двата главни аспекти на декорат�

Составен Материјал : 70% Бамбус Влакна 30% Органски Памук, е исклучително луксузен и мек; колку повеќе го ми

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Големина : 1,8 '*2,7' / 31 "(л) x 20" (w) Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, мек�

НОВОРОДЕНЧЕ ВРЕЌА за ПОВИВАЊЕ со добри детали за изработка, удобни и издржливи, тоа може да биде од беби�

Scroll