Свеж
Правоаголна Корпа За Складирање Шарени Корални Платно Ткаенина Со Рачки - Полица Кошница За Играчки,Книги,Облека,Подароци, Миленичиња

Правоаголна Корпа За Складирање Шарени Корални Платно Ткаенина Со Рачки - Полица Кошница За Играчки,Книги,Облека,Подароци,

Достапност: Достапно.
DEN 303.84

Големина : 15 "L_ 11" W_ 9,5 " H инчиПрактична големина со капацитет на многу предмети.Избравме Висококвалитетна Ткаенина Од Платно. Безбеден е, Отпорен на Абење, Издржлив, Долготраен. Водоотпорен слој внатрешен, кој за постигнување на ефектот на отпорен на влага. Повеќекратна Употреба : можете да користите Правоаголна Корпа за Складирање за да собирате играчки, кукли и книги со приказни за вашите деца; можете да го користите како пречка за да ја ставите облеката, чорапите и чевлите, можете дури и да ја користите како торба за пазарење. €Силна Конструкција И Лесно Носење : материјалот Е 300 DPE водоотпорна ткаенина во внатрешноста на платното. Челичниот прстен е вграден во врвот, што не е лесно да се деформира.Организаторот На Корпата За Складирање Правоаголник стои исправено, а удобните рачки го прават лесен и удобен за транспорт или движење кога е потребно. Погоден за Секоја Пригода : освежувачкиот дизајн и суптилната текстура на овие корпи ги прави одлични парчиња декор за вашиот дом. Оваа корпа за складирање погодна за дома, канцеларија, училиште, полици, плакари, расадник, детска соба, бања, перална,кујна, за балкон, автомобили итн. Забелешка : Поради транспортот на долги релации, корпите за складирање може да се збрчкаат. По одреден временски период, исто така, ќе се опорави и може да се измазне со пегла за пареа. Повеќенаменска Употреба Овие преклопливи корпи за складирање може да се користат за низа барања за складирање. Тие можат да се користат за организирање на предмети како што се : floughthing Forture Books + Детски Играчки + играчки За Миленичиња и предмети flandry Flondry & Crafts ● Многу повеќе! Карактеристики : + избравме висококвалитетна платнена ткаенина #тоа е безбедно, нетоксично, отпорно на абење, издржливо, со рачки за полесно подигнување. #Правоаголната Корпа за Складирање усвои склопувачки дизајн,може да застане самостојно. + Оваа корпа за складирање погодна за возрасни, за деца, за бебе, за девојче, за бебе момче, за тинејџери,за деца, за домашни миленици. Лесен и пренослив : + се преклопува станувајќи целосно склоплив што го олеснува складирањето или патувањето + Задебелен памук и водоотпорна обвивка за да бидете сигурни дека добро стојат. #Задебелена и Поголема кожна рачка е издржлива и удобна за носење.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 15 "L_ 11" W_ 9,5 " H инчиПрактична големина со капацитет на многу предмети.Избравме Висококвалитетн�

Завиткајте го вашето малечко во нашето минки ќебе за студени вечери, меката минки ткаенина ќе го смири и

Материјал : Меки балетски чевли, светлина и дишење, светлина и светлина, се чувствуваат флексибилно и уд�

Одговара на повеќето стандарден душек за креветчиња : Димензија на листот 52 × 28 × 9 инчи повеќето стандар

Откако ќе се роди бебето, има многу блиску време со мајката, фазата на доење Ова е исто така незаменливо �

♥ 【Практично】 : Канти за складирање на визии Обезбедете многу потреби за складирање : Организирање и с�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Бебе душек листКористете го овој кревет за креветчиња до вашиот душек за креветчиња од, вода, млеко и мн�

Големина : 1,8 '*2,7' / 31 "(л) x 20" (w) Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, мек�

Ткаенина Голем капацитет : Големината на нашата корпа за складирање е 15,7 "l x 11" w x 8,7 "h инчи и удобните рачк

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Полиестер, руно, полиестерско руно Димензии : 28,5 "x 38,5" 100% омекнато полиестерско руно Полиестер, руно, пол�

ღ Живописни И шарени 3д Налепници На Ѕидот На Пеперутката : крилјата на Пеперутката може да се преклопат

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Користете ја нашата перница за дете со или без перница Може да ги набавите нашите перници на Keababies оддел�

* * Повеќе ГОЛЕМИНИ : Нашите корпи за складирање играчки се достапни во два стила Квадратната големина е 1

Батроби за мали деца тоа не е само крпа за бања, туку и ќебе, ватенка за бебиња Девојка Swaddle Прекрасен изб�

Универзални мрежи за безбедност : мрежата за заштита на балконот е изработена од високо квалитетен најл

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Да спие топло цела ноќ! Заштитете го вашето бебе од студот : Не грижете се за откривањето на вашето бебе в

100% Полиестер Дарежлива просторија за седење со обложени раце и џебови за складирање Затворени метални �

Руно Дизајн на совршен подарок за туш за бебиња, новороденче, новороденче, бебе и дете Snuggles ✔Quality : Одоб�

Мат за перење : подлогата за висина на Малите деца е погодна за кожата, може да се пере, преклопува и може

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

Вклучувајќи 4 парчиња листови; Големина На Лист : 35,4 х 11,8 инчи Вкупните мерења на завршницата : ~5,7' (ft) Шири

100% памук Ова ќебе мери 30 инчи x 27 инчи, што е совршено за прицврстување на вашето драгоцено малечко за дре

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено воз�

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

1 Полиестерска ткаена мрежа без јазли : мрежата има голема сила на влечење, а двојната игла нема ткаена м�

Големина : Површина 0,3 квадратни метри, 20 инчи на најдолгата страна Квалитетен материјал : квалитетен пв�

Целосно прилагодлив нашиот декор за Wallид ви овозможува да изберете кое било име, со која било боја и сво

Ѕид Од Диносаурус уметност 12х12инхх4 Парчиња и Еднорог Платно Ѕид уметност 12х16инч х3 Парчиња УНИКАТНА ЅИ�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

ВЕ МОЛИМЕ, ИМАЈТЕ ПРЕДВИД дека на сликата, големината и бојата на налепниците СЕ САМО за ПРИКАЖУВАЊЕ ЦЕЛ

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

Сетот За Повеќенаменско Преклопување на Коцка за Складирање езоваре (41Л) обезбедува атрактивно решение

Scroll