Свеж
Тфвадмх Папагали Седалото Природно Овошје Дрво Стојат Играчка Гранка Шепа Мелење Стои Качување Играчка Кафез Додатоци За Мали И Средни Птици, Папагали, Љубовници,

Тфвадмх Папагали Седалото Природно Овошје Дрво Стојат Играчка Гранка Шепа Мелење Стои Качување Играчка

Достапност: Достапно.
DEN 271.84

ЦЕЛОСНО ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот дрвен костур е направен од природно овошно дрво без боја Тоа е нетоксично и сосема безбедно за вашето домашно милениче да џвака.Природното дрво го прави да изгледа како вистинско дрво и ќе ги натера вашите слатки птици да мислат дека живее во дивината. НАЈДОБРА ГОЛЕМИНА за МАЛИ ПАПАГАЛИ : пакетот вклучува 2 Папагали Костур.Нашата големина на костур за папагали е висина од 11,8 инчи,должината на четири странични гранки е 3,9 инчи, што е совршена големина за папагали, папагали, кокатели и љубовници мали папагали. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Нашиот костур за папагали има многу издржлива и цврста врска од нерѓосувачки челик, само инсталирајте го седалото на горниот дел од кафезот со прицврстена завртка. Лесен за чистење и издржлив во употреба.Совршена играчка за вашето домашно милениче птица, и птицата може да имаат неограничен забава. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : еден костур за птици може да собере 2-4 птици во исто време, малите пријатели со пердуви имаат поголема шанса да си играат едни со други и да добијат подобра комуникација, да го споделат прекрасниот споменик едни со други како диви птици, правејќи ги вашите прекрасни птици исто како да живеат во дивиот живот. ШОПИНГ БЕЗ РИЗИК : Ако не сте задоволни со нашиот производ или едноставно едноставно не ви се допаѓа, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме замена или целосна наплата. Купете со доверба!. ЦЕЛОСНО ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот дрвен костур е направен од природно овошно дрво без боја. Тоа е нетоксично и сосема безбедно за вашето домашно милениче да џвака.Природното дрво го прави да изгледа како вистинско дрво и ќе ги натера вашите слатки птици да мислат дека живее во дивината. НАЈДОБРА ГОЛЕМИНА за МАЛИ ПАПАГАЛИ : пакетот вклучува 2 Папагали Костур.Нашата големина на костур за папагали е висина од 11,8 инчи,должината на четири странични гранки е 3,9 инчи, што е совршена големина за папагали, папагали, кокатели и љубовници мали папагали. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Нашиот костур за папагали има многу издржлива и цврста врска од нерѓосувачки челик, само инсталирајте го седалото на горниот дел од кафезот со прицврстена завртка. Лесен за чистење и издржлив во употреба.Совршена играчка за вашето домашно милениче птица, и птицата може да имаат неограничен забава. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : еден костур за птици може да собере 2-4 птици во исто време, малите пријатели со пердуви имаат поголема шанса да си играат едни со други и да добијат подобра комуникација, да го споделат прекрасниот споменик едни со други како диви птици, правејќи ги вашите прекрасни птици исто како да живеат во дивиот живот. ШОПИНГ БЕЗ РИЗИК : Ако не сте задоволни со нашиот производ или едноставно едноставно не ви се допаѓа, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме замена или целосна наплата.

За производот

Купувачите избираат и

Мало Шише Со Вода Од Животинско потекло : Му Обезбедува на вашето домашно милениче поудобно и хигиенско

Материјал : кадифен Боја : сина / розова / сива / сива / виолетова / розова црвена / кафеава Во тесниот прост�

?①Пакетот вклучува ќе добиете 40 парчиња Висококвалитетна Хартија Од Чакал, спакувани во висококвалите�

Пластичен материјал, отпорност на залак и џвакање и заштита на животната средина Мониста се шарени и го

Изработен од природен материјал, отпорен на каснувањаВиси на кафезот, погодно за нив да играат и џвакаа�

Цврста рамка овој кафез за птици е изработен од висококвалитетен, со загарантиран квалитет и издржливо

Закачете ги овие играчки на кафезот за миленичиња, обезбедувајќи им среќна и здрава животна средина И т�

● Изработен од рафија и железна жица Големина : 13,8 "х 23,6" Дијаметар на еден прстен : 3.Пакет вклучувајќи : 1�

Дното е подигнато, лесно се чистат и повлекувањето на прскањето и повлекувањето Многу простор за птицит

Ранец и штанд за птици можат да користат одделно Ставете го вашето сакано милениче во ранецот и однесет�

: Овој кафез за птици е изработен од издржлива метална жица и пластична долна лента, водоотпорна и обоен�

ПАПАГАЛ КАФЕЗ ДОДАТОЦИ Безбедно и џвакање, што ќе ги одржува клуновите и ноктите на вашата птица исечен�

Ветафарм Авиценс кога се користи редовно, во голема мера го намалува времето потребно за чистење на сад�

Нашите дрвени скали го прават прифатливо за вашиот клиент да го прилагоди кафезот за птици на различни �

Разнобоен дизајн на дрво Издржлива конструкција за продолжена употреба Лесно клипови до врвот на кафез

1 Оваа Крпа За Кучиња е одлична за дотерување, патување, во одгледувачница или кафез за да го одржува ваш�

Направено во САД специјално за конуси, каики, африкански сиви, сенегали, с, еклект и мали кокатоа Свежа, з

Може да биде добар украс за вашите папагали или други миленичиња, погодни за употреба на миленичиња Диз�

Природен Сув Сламен Материјал : комплет куќа за Птици направен од природна сува трева која е биоразград�

Додатоци За Кафез За Птици За Папагали : Големи димензии, креветот за птици е многу корисен и дише, за да �

10% вискоза Удобна облека за птици, овој костум за птици е многу лесен, еднократно пелени за птици за миле�

100% нов висок квалитет Лесен за употреба Кога имате било каков проблем,ве молиме не двоумете се да не кон�

1 Оваа Крпа За Кучиња е одлична за дотерување, патување, во одгледувачница или кафез за да го одржува ваш�

8003 PK6 3,5 инчи слаби жолти крофни од играчки за птици M&M се класични играчки за џвакање со светло обојување

Прозорецот фидер за птици е изработен од проѕирен акрилик за да можете да го направите гледањето птици �

Димензии : Големината на заградата е околу 7,96 "x 2,68" Голем капацитет : Опремено со четири прстени со нозе в

Плишана играчка за кучиња со пискалка Дванаесет различни дизајни Одлична забава за вашето куче...

Безбедни материјали играчки за замав на птици со употреба на природно дрво од јаболко, безбедно и здрав

Изработена од висококвалитетни и цврсти материи, овој костур за птици е издржлив и безбеден за вашето д�

ПРОЛЕТ ЛИКСИТ : овие Извори се оригинална замена за многу Шишиња Ликсит ФИТМЕНТ : оваа пролет ќе одговар�

✿ Необичен материјал : замав на буџет е изработен од високостепено трајно памучно јаже, кое е отпорно на

Играчките Во Стилот На Ѕвончето На Ветерот Се Украсени Со Шарени Монистра, Нафора Збогатена Со Калциум �

Висечка Природна Колиба За Птици : Погодна за играње на сите видови папагали и птици Сосема безбеден за �

[Чаши За Пиење пилешко] Комбинациите за Монтирање може да се користат за проширување на постоечкиот сис�

【Двојна употреба на птици кревет】 Овој кревет за птици може да се монтира на wallидот на кафезот на птици

* Донесете забава на птиците, кои можат лесно да привлечат внимание на папагалите за кратко време * Тие ќ�

31032 Карактеристики : птица играчка Обезбедува вежбање и стимулација за здравјето и благосостојбата на

Врвен прстен за клип на отворена птица Внатрешен дијаметар : 2,7мм, 3мм, 4мм, 4,5мм, 5мм Материјал : пластика...

Безбедни Материјали : ражен за фидер изграден со нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓосување и безбеден з�

Материјал : Дрво и нерѓосувачки челик Штандот за игралиште за птици е лесен за склопување, со отстранлив

Ironелезен кафез X1 Странична табла x2 Странична лента x1 Изолација мрежа X1 Кутија за храна x 4...

ШТО ДОБИВАТЕ играчките за папагали вклучуваа 4 различни видови разнобојни природни птичји играчки за п

Scroll