Свеж
4 парчиња марамчиња диспензери бебешки марамчиња за куќиште со куќиште на куќиште со влажно бришење со запечатување за запечатување за запечатување, полнење за бе?

4 парчиња марамчиња диспензери бебешки марамчиња за куќиште со куќиште на куќиште со влажно бришење

Достапност: Достапно.
DEN 383.84

Она што го добивате : Пакетот доаѓа со 4 парчиња бришење на диспензерот во сива боја, доволно во количини за да аплицирате, замените или споделувате со другите Информации за големината : Бебе марамчиња со мерки за мерки околу 19 x 13 x 7,5 cm/ 7,48 x 5,12 x 2,95 инчи, доволно капацитет да држат повеќе од 100 влажни марамчиња; Дизајнот на фиксна плоча ви овозможува да извадите едно влажно бришење во исто време, по чиста и едноставна за работа. Сигурен за употреба : Контејнерот за бришење е главно изработен од PS пластичен материјал, кој е здрав, не е лесен за деформирање, еднократно и сигурен, мазен на површината и рабовите, нема да му наштети на кожата при вадење ткива. Чувајте ги влажните марамчиња внатре чиста : Диспензерот за влажни марамчиња за бања е опремен со прстен за заптивка и капакот за да ги задржите марамчињата во чиста и влажна, ќе спречите испарување на влажните марамчиња, да се збогувате со прашината и дамките. Контејнер за полнење : Кога користите влажни марамчиња внатре, држачот за бришење на бебето ви овозможува лесно да се надополнувате, капакот е одвојлив, внимателниот дизајн ќе ви заштеди време и енергија при нанесување. Она што го добивате : Пакетот доаѓа со 4 парчиња бришење на диспензерот во сива боја, доволно во количини за да аплицирате, замените или споделувате со другите. Информации за големината : Бебе марамчиња со мерки за мерки околу 19 x 13 x 7,5 cm/ 7,48 x 5,12 x 2,95 инчи, доволно капацитет да држат повеќе од 100 влажни марамчиња; Дизајнот на фиксна плоча ви овозможува да извадите едно влажно бришење во исто време, по чиста и едноставна за работа. Сигурен за употреба : Контејнерот за бришење е главно изработен од PS пластичен материјал, кој е здрав, не е лесен за деформирање, еднократно и сигурен, мазен на површината и рабовите, нема да му наштети на кожата при вадење ткива. Чувајте ги влажните марамчиња внатре чиста : Диспензерот за влажни марамчиња за бања е опремен со прстен за заптивка и капакот за да ги задржите марамчињата во чиста и влажна, ќе спречите испарување на влажните марамчиња, да се збогувате со прашината и дамките. Контејнер за полнење : Кога користите влажни марамчиња внатре, држачот за бришење на бебето ви овозможува лесно да се надополнувате, капакот е одвојлив, внимателниот дизајн ќе ви заштеди време и енергија при нанесување.

За производот

Купувачите избираат и

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Водоотпорна влажна торба Нашиот организатор на влажни суви торби, изработен од висококвалитетна ткаен

Водоотпорна ткаенина од твил Повторно користете и намалете го отпадоттолку подобра алтернатива за пла�

Сега компостибилно! Компостибилни марамчиња засновани на растенија се распаѓаат за 8 недели Нежно и без

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Мат за сушење на полиестер за сушење на садови со мерење 23 "x 18" со дебелина од 0,125 " Совршен за секоја кујн�

Jerseyерси, памук Ултра мека 100% ткаенина од памучна маичка е нежна на кожата на бебето Целосно еластично за

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Bᴀʙ tᴏᴏᴛʜ aɴᴅ gᴜᴍ wɪᴘᴇꜱ : формулирано со чисти, растителни состојки кои помагаат безбедно да се чиста�

Доволно простор 26 см x 32см (приближно : 12,5 ”x 10 Доаѓа со рачка за да можете лесно да ја соберете торбата ил

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

【? Доста простор】 2 парчиња вклучени и 2 големина со доволно простор може да држи 12 пелени Тежина на све�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Повторно користење и миење Тешка еластична отворање Водоотпорна и лесно чиста Стилски отпечатоци Стан�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Памук Ултра мека и дише 100% водоотпорен и пријателски за кожата Совршено одговара Машина за перење...

2 пакувања за полнење од 176 Huggies Природна нега чувствителна бебешка марамчиња, неоценети (вкупно 352 марам�

? Голема големина : 1346x11,81 инчи, мала големина : 8 Џебови со голем капацитет за да ги задоволите вашите разл

【? Доста простор】 2 парчиња вклучени и 2 големина со доволно простор може да држи 12 пелени Тежина на све�

Големината Големата влажна сува торба е 11,8х13,4 инчи, малата влажна сува торба е 5,1x8,6 инчи, голем капаците

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

【Премиум делови за квалитет】 Супериорна завршница на позлата за докажана 'рѓа, антикорозијата е полес�

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Два џебови со патенти : големи еден 11,8x14 Материјал : Нашата влажна сува торба е изработена од ткаенина со

50% силикон / 50% вискоза од бамбус Направени во САД и увезени Избришете ја четката е за употреба по хранењ�

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Го подобрува квалитетот на работата на бојата Формулата „Статички убиец“ драматично го намалува стат�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Scroll