Свеж
SIFDNRGNFN FLANGE NUTS Titanium Hex Flange Nuts Ti M6 M8 M10 M12 M14 M14 M16 Навртки за завртки за ореви за додатоци за велосипеди за велосипеди со моторцикли

SIFDNRGNFN FLANGE NUTS Titanium Hex Flange Nuts Ti M6 M8 M10 M12 M14 M14 M16 Навртки за завртки за ореви за

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Анти-кавга и антикорозија Издржливи и силни прирабници, совршени за употреба во затворено и надворешно. Материјал : 6 AL/4 V (TC4) Титаниум легура, Одделение 5. Глава : Глава на прирабница. Терен : 1,0 (М6) /1.25 (М8, М10, М12) /1. Боја : Титаниум / виножито / злато / сина / црна боја. Анти-кавга и антикорозија. Издржливи и силни прирабници, совршени за употреба во затворено и надворешно. Материјал : 6 AL/4 V (TC4) Титаниум легура, Одделение 5. Глава : Глава на прирабница. Терен : 1,0 (М6) /1.25 (М8, М10, М12) /1. Боја : Титаниум / виножито / злато / сина / црна боја. Лесно за инсталирање : Висококвалитетните метални точки можат да каснат во дрво, иверица или сув wallид без да се соблечат. Големина : M6 / M8 / M10 / M12 / M14 / M16 Package Содржина : 1 пар е нормален процес на процеси не квалитетен проблем. Зафатен, угаснат и смирен за да има повисоки перформанси.

За производот

Купувачите избираат и

[Големина и количина] : Површината на шестоаголните завртки на главата е цијанидирана и зацрнета Овој пр

Стискање на топлина, затегната, преку навој9, OD : 3,6 mm, нишка : 256, должина : 2,9мм Материјал : месинг...

Дијаметар : 1 / 4 " Должина : 31 / 2 инчи Материјал : челик Стил на глава : Сплит диск Дијаметар : 1 / 4" Должина : 31 /

Големина : 6мм x 47мм Yzp цинк позлатен челик Употреби за заклучување на приколка Количина на пакувања : 3...

Хекс мијалник не елен Завртки за само дупчење Произведено до ASME B18.3 & SAE J78 спецификации Случајот зацврст�

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба All сите ореви и завртки се организираат и се ста�

DEN 239.84

Ouveco Nutsert беше развиен за да им понуди и на дизајнерот ориентиран кон производството и инженерот уникате�

Име на производот : завртка за само прислушување; Содржина на пакет : 40pcs x завртка за самопочит; Главна бо

Овални Филипс поткопа Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Овални Филипс поткоп�

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Произведено до ASME B18 Челик црн оксид над 188 не'рѓосувачки челик Рамен 82

Ве молиме изберете Големина на артикалот, количината, внимателно во боја пред да нарачате Големина : М6; �

Димензии : M10 x 65mm, должина : 10 парчиња Пакетот вклучува : Според вашиот избор Е прилагодено : да...

Тип на материјал : Не'рѓосувачки челик Направено во Кина Произведено со пресврт брзо Тип на материјал : Н

Големина : M4x6mm Материјал : Алуминиум Стил на возење : Филипс Стил на глава : Пан Тип на завртка : завртки за

Трајни и зависни : зацврстени, жолти цинк пасивирани и темелно тестирани, нашите завртки за иверица се д�

Големина : M10 x 16mm, должина : 30 парчиња како што е M8*16 (дијаметар на конец = 8мм, должина = 16мм) целосна должина

Големина : M5x65mm Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното 30pcs M5 Torx завртки завртки за завртки

【Големина】 Модел : M6 x 27мм; Големина на низата : М6; Дијаметар на соодветна цевка : 27мм / 1,06 "; вкупна должин

Пакетот за замена на ROP Shop од 10 завртката за игли на смолкнување доаѓа како што е прикажано на првата сли

Машинските завртки се навојни сврзувачки елементи кои обично се користат со ореви или дупчат и прислуш�

Големина : М3, должина : 5мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : завртки за с

Материјал : Титаниум gr58 Вкупна должина од 12 мм Мала тежина, голема јачина Сет од 6 парчиња SSTI се фокусира �

Хекс мијалник нечистотија Б завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случ�

CN, големина : M6x30mm Стил на возење : Ништо Стил на глава : Ништо Број на модел : gearhdhy3yazergz Тип на завртка : завр

Пинови за притискање на палецот : Тапацирните нокти се одлични украси за тафтирани глави, мебел, троседо

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : М315 Материјал : Не'рѓосувачки челик 304 Пакет : пла

Стан глава самоуправа лим за лим на метална метална завртка Стан глава самоуправа лим за лим на метална

Големина : M12x70mm Е прилагодено : да Број на модел : 15 GDAHD1 D187 DGH18 DA7811 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглеро�

Кои можат да ги задоволат вашите многу потреби за внатрешни и надворешни проекти Големината и количина�

Пакетот вклучува : 20 x навртки со капаче од желади Тој е издржлив, отпорен на абење и не е лесен за 'рѓа...

DIN 1587 Орев со капаче со ниска круна се произведува во две парчиња, хексадецимален орев и врв во форма на к

ISO 7045 Phillips w / Concial Lock Misher SEM / завртки за машини Завртката за машината за тава со глава со миење садови за �

Стан Филипс потколеник Аб Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации...

Цена за : секоја Цена за : секоја „Поставете завртка за приклучоци, груб, легура челик, финиш обична, голе

Материјал : Не'рѓосувачки челик Потекло : Не (потекло) Сертификација : CE Снабдување со DIY : Електрични...

Scroll