Свеж
270pcs M2 Allen Bolt Hex Sockets Countersunk рамна глава завртка асортиман поставен црно

270pcs M2 Allen Bolt Hex Sockets Countersunk рамна глава завртка асортиман поставен црно

Достапност: Достапно.
DEN 870.40

Материјал : Јаглероден челик Е прилагодено : да. Број на модел : SCR-032. Снабдувања на DIY : Метал. Материјал : Јаглероден челик. Е прилагодено : да. Број на модел : SCR-032. Снабдувања на DIY : Метал. 270 PCS M2 Allen Bolt Hex Socket Countersunk Flat Head Screw Assortment Set Black Model : M2 Material : Stainless Steel Screws : M2x3mm 30pcs M2x4mm 30pcs M2x5mm 30pcs M2x6mm 30pcs M2x8mm 30pcs M2x10mm 30pcs M2x12mm 30pcs M2x14mm 30pcs M2x16mm 30pcs Item specifics : Material : Carbon Steel Is customized : Yes Model number : SCR -032 DIY материјали : Метал.

За производот

Купувачите избираат и

Боја : црна, дијаметар на конец : М6, должина : 20мм Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да...

Големина : M20x300mm Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Тип на завртка : завртки за машина...

Големина : Боја на титаниум Број на модел : AF0 FW0 BW78 A0 GFQ0 WNF10 N19 I Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертифи�

Големина на конецот : M5 / 02 "; Име на производот : Клучен палец на палецот Материјал : јаглероден челик; те�

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Прицврстувач за исправено �

Пријателски за животната средина : Не само што е направен од висококвалитетни елементи, овој комплет ис�

Спецификации : Сет на асортиман на завртки M5 и ореви, вклучително и 5 различни спецификации на завртки M5,

Fits : Suzuki RMZ450 0821 Fits : Suzuki RMZ450 0821 Комплетите за прицврстување на моторот доаѓаат со модерни затемнети заврт�

Големина на низата : M5 / 02 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 386g Содржина на пак

DIN 7985 A FLAT FILLIPS W / DIN 6905 SPLIT LOCK WASHER SEM / завртки за машини Глава со тава со мијалник за заклучување на слобод�

Држи предмет во место преку триење помеѓу точката на завртката и прицврстениот материјал Поставените з

Машинските завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувана дупка или се спарени на наводна оре

Се чуваат во транспарентен организатор на кутии, погодно за вашето складирање и употреба, сè е означено

Снабдување : Водовод Тип на завртка : завртки за машина Број на модел : М3 Материјал : Не'рѓосувачки челик �

Име на производот : завртка за само дупчење; Големина на низата : D : M4 Стил на глава : глава на шалтер; Мате�

Име на производот : орев на крило Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Содржина на пакетот : 5 x крило орев (Cont

Круг Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Машинска заврт

【Антикорозивна обвивка】 : Хексна глава и мијалник на метални завртки за покривање обложени со слој отп

Хекс мијалник се спушти Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Хе�

Големина на низата : M8 x 15mm / 0,31 "x 0,6" (d*l); Име на производот : Орев од барел Материјал : метал; Тежина : 72g...

JISB1111 Пан Филипс Машинска завртка Произведени во спецификациите JIB1111 JISB1111 Пан Филипс Машинска завртка...

Големина : М6, должина : 30мм (10 парчиња) Снабдувања на DIY : Метал Стил на погон : Шест лобус Тип на завртка : з�

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

Се користи во апликации за плашливост во цврсти основни материјали Инсталирана искривена страна надол�

Пакетот вклучува : 1x300pcs завртка од не'рѓосувачки челик со кутија | Снабдување со DIY : Електрични Стил на п�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Име на производот : Вметнување мебел Еорев; Материјал : Јаглероден челик Главна боја : бронзен тон; Содрж�

Инсталирањето и одржувањето е погодно, безбедно и сигурна работа Усвојува прецизно производство за под

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат с�

Големина : М3, должина : 5мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : завртки за с

✯ истрог и издржлив Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика...

Scroll