Свеж
Мебел од дрво од дрво, цинк легура, хексадецимален приклучок, вметнете завртки за е-ореви M8x15mm 200pcs (Tornillos de Inserción de Zócalo Hexagonal de Aleación de Zinc de Muebles de Madera e-tuercas m8x15mm 200pcs

Мебел од дрво од дрво, цинк легура, хексадецимален приклучок, вметнете завртки за е-ореви M8x15mm 200pcs (Tornillos

Достапност: Достапно.
DEN 1172.80

Име на производот : вметнете е-орев; Материјал : легура на цинк Главна боја : бронзен тон; Содржина на пакет : 200 (+/- 2%) ПЦС X Вметнете Е-орев. Тежина : 704g; Големина на низата : M8 / 0,3 ". Вкупна должина : 15мм / 0,6"; Големина на хексадецимален приклучок : 8мм / 0,3 “(вкупно должина : 15 mm / 0,6 ''; Tamaño del Zócalo Hexagonal : 8 mm / 0,3 '. "(Dia de la Cabeza : 11,5mm / 0,45 ''; Dia Externo : 14mm / 0,55 ''. Име на производот : вметнете е-орев; материјал : легура на цинк. Главна боја : бронзен тон; содржина на пакет : 200 (+/- 2%. ; Тамањо дел Зикало Хексагонал : 8 мм / 0,3 ''. Глава Дија : 11,5мм / 0,45 "; надворешна диа : 14мм / 0,55" (Диа де ла Кабеза : 11,5мм / 0,45 ''; Дија екстерно : 14мм / 0,55 ''. Дрво мебел цинк легура хексадецимален приклучок за вметнување завртки е-ореви M8x15mm 200pcsfurniture додатоци за завртки, широко се користат во дрвен мебел, особено мебелот од типот на кабинетот : гардероба, кабинети, кабинет за чевли, книжарница итн. Овие ореви се користат во склопот на склопот на склопот на склопот на склопот на склопот на склопот на склопот на склопување beds,cots and flat pack furniture. The unique external thread ensures positive locking and offers strong resistance against pull-out due to torsion or vibration.Description in Spanish Tornillos de inserción de zócalo hexagonal de aleación de zinc de muebles de madera E-Tuercas M8x15mm 200pcs Nombre del Producto : inserte la tuerca e; Материјал : Aleación de Zinccolor директор : Тоно де Бронс; Contenido del Paquete : 200 (+/- 2%) PCS X INSERTAR TUERCA EN EPESO : 704 G; Tamaño de Rosca : M8 / 0,3 '' Londitud Total : 15 mm / 0,6 ''; Тамањо дел Зикало Хексагонал : 8 мм / 0,3 '' Диа де ла Кабеза : 11,5мм / 0,45 ''; Дија Екстерно : 14мм / 0,55 ''.

За производот

Купувачите избираат и

Должина : 60мм пакет 100 Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на погон : Шест лобус Тип на завртка : заврт

Завртки од дрво : 10 големини Дијаметар на низата : #4; Цврст и отпорен на корозија : Флипс рамни завртки на �

Тема : фино / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален

Големина : M12x50 Тип на завртка : Поставете завртки Број на модел : M5 M6 M8 M10 Стил на глава : круг...

Големина : 5 / 16 инч18 x 3 / 4 инчи Еден од најчестите и разноврсни сврзувачки елементи Наменето за употреба с

Тема Дија : #12 (5,5мм); Должина (не вклучува хексадецимална глава) : 11 / 2 "(38мм); тема на темата : 1,8мм; хексадец

Име на производот : навојна шипка; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 29g; Содржина на пакет : 20 x нав

Материјал : Хексот ореви се изработени од висококвалитетни железни материјали, галванизирани на површи

[Димензии] Модел : M5 x 60мм; Должина на завртката : 60мм / 2,36 “; Пич : 0,8мм / 0,03"; Дија на главата на завртката :

Цинк позлатена Најголемиот дел #818 x 11 / 2 "Филипс тава глава Тек завртки, цинк ги обликуваше овие 1 1 / 2" Долж

Големина : M3 MMX16mm Е прилагодено : да Број на модел : Aethsjdgmkfhmf M Пакет : Под 50 парчиња Материјал : најлон...

Должина : M6x40mm Е прилагодено : да Број на модел : joifjqofjqjfoqejfefjeoqfiqe025893587297352385723pogjqepgjeiojgoqegioqe Материјал : месинг

Предност Тапацирните заложби за нокти се изработени од траен железен материјал, има поголема сила и до�

Големина : 8мм х 100мм BZP светла цинк позлатена челик Отпорен на 'рѓа Количина на пакувања : 24...

Должина : M6x45 5 парчиња Димензии : М2*10 Е прилагодено : да Број на модел : М3 М4 Пакет : 5099 п Должина : M6x45 5 парчи

【304 не'рѓосувачки челик】 Овие разновидни завртки се изработени од не'рѓосувачки челик 304, супериорна от

Големина на низата : 6#(DIA); Вкупна должина : 12мм / 0,47 " Тежина : 4g; Име на производ : завртка за палец Материја�

Димензии : М2; Димензии : L : 0,1 инчи (3 мм) Тема на темата : 0,02 инчи (0,4 мм); Класификација на јачина : 21ч...

Направено од обложен метал, издржлив и отпорен на 'рѓа Дијаметар на завртки : 6мм (М6) Спакувано во пластич

Стан 100 ° Филипс Машинска завртка Тестирани и овластени за воени стандарди Груба и фина нишка...

Име на производот : завртка за заварување; Материјал : Метал, позлатен бакар Тежина : 26g; Содржина на пакет

【Висок квалитет】 : 304 не'рѓосувачки челик рамна глава самостојно прислушување на завртки Филипс Компле

Издржливи завртки : Овој сет на завртки се одликува со завртки од дрво со остар врв Овој врв на пирсинг о�

Премиум материјал : Сите завртки за поставување на Ален се изработени од супериорен материјал од јаглер

Точката од типот AB има конусен врв и фино распоредени нишки кои се погодни за формирање навои во тенки м�

Countersunk рамна глава за да се исцрпи со површината за инсталација 188 Спајнер од не'рѓосувачки челик со рамн

Месинг Направено во нас 200 парчиња по пакет Тешка градба на месинг со цврст месинг обезбедува највисок к

„Технички лиминат за прицврстување на ламинат, брза референца, 1 страница, висина 11 во, ширина 8 1 / 2 во, дл

★ Болт : Направено од висококвалитетен 316 не'рѓосувачки челик, огледалополирана, а површината е светла и

✅ Ставка : Крилни ореви, ладно фалсификувани 1 / 4in20 одделение 188 не'рѓосувачки челик 25pk ✅ Големина : 1 / 4 "20.

Месинг Направено во нас 600 парчиња по пакет Тешка градба на месинг со цврст месинг обезбедува највисок к

50парчиња од 1 / 420 навојни инсерти15мм (3 / 5 ") должина, 20 парчиња од 1 / 420 навојни инсерти20мм (4 / 5") должина, 30 п�

Големина : M25 x 6 (50 парчиња) Пакетот вклучува : Според вашиот избор Име : завртка за црна тркалезна / тава...

Боја : 124019 144001 За типот на возилото : автомобили Снабдување со алатки : Категорија на склопување Атрибути

Број на модел : ER891 B3 R1 TB92 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копн

Завртката е изработена од не'рѓосувачки челик, добра отпорност на корозија 10 различни големини на заврт

Боја : 62191 Број на модел : 62191 62192 62193 62194 За типот на возилото : автомобили Снабдување со алатки : Категорија

Рамни плоштадски завртки A Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации...

Scroll