Свеж
24 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратни ореви bzp цинк обложени m8 x 60мм

24 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратни ореви bzp цинк обложени m8 x 60мм

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Големина : 8мм x 60мм BZP светла цинк позлатена челик. Отпорен на 'рѓа. Количина на пакувања : 24. Големина : 8мм x 60мм. BZP светла цинк позлатена челик. Отпорен на 'рѓа. Количина на пакувања : 24. Завртки за покриви со квадратни ореви, обложени цинк. Двојно склопена завртка за покривање на главата комплетен со орев. Широк спектар на големини. Светла цинк позлатена за зголемена отпорност на корозија.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : M4x16mm Материјал : месинг Стил на глава : рамен Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки за

Ширина на хексадецимален приклучок : 6мм / 0,24 "; Тип на глава : Хекс приклучок глава Целокупната должина : 10

Големина : M12x25mm (1 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : EYT4765 Y84 YTRE7 YHT34876483 J8 FTYUIYTF7 BVNC478 T483 ERDYFF8 EHUGVHERRTGGHFS...

Внатрешна хексадецимална глава и тело трапезоиден дизајн, структурата е постабилна Вметнувањето на ор�

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки за машина Стил на глава : Пан..

Големина : 5мм 100 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : MA1 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Не'рѓосувачк

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

Изработено од јаглероден челик со црна оксид завршница Завртката е отпорна на корозија и издржлива Зав�

Завртките за проширување се изработени од висока не'рѓосувачки челик 304; Изгледот е сјаен и подмачкуван,

Број на модел : W3223 ASE3634 G5 E4 SGR35 FH53 FSBWRF Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо...

Врвен материјал : Овие ситни завртки се изработени од извонреден материјал од јаглероден челик, отпорен

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

✅ МАТЕРИЈАЛ : Ставете го на wallидот, завртки за поставување завртки 304 материјални не'рѓосувачки челик, и�

Направено од јаглероден челик Материјалот на јаглерод челик има сила, абење и во лоша околина, ладно вре

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

Боја : црна боја, големина : m5 dia 25mm Број на модел : M4 M5 M6 M8 Материјал : Метал Снабдувања на DIY : Метал Боја : цр

16 пакувања 5 / 1618 Дрво вметнување ореви w / прирабница Hex Drive 25 / 64 "Дупка I NUT3125 F 16 Пакет 5 / 1618 Вметнувања од д

Големина : M2 Point6 X12 500 PCS Материјал : Јаглероден челик Пакет : 100199 п Стил на глава : рамен Снабдување со DIY : Е�

Dimention Димензија на производот】 Капа Дијаметар : 19мм / 0,75 “; Вкупна висина : 25мм / 0,98 【Широк спектар на апл�

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

Безбедносни завртки од не'рѓосувачки челик со Torx Drive со централен пин за да се спречи нарушување по инст�

Еден сет на метрички завртки, вкупно десет завртки Се мери должината на завртката со рамна глава, вклучу

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

1 / 2 "20 x 3 / 4 Хексзавртки за капаче на главата со соодветни хексадецимални ореви, мијалници за заклучување

【Големина】 Големина на низата : M10; Пич : 1,25мм / 0,05 "; Ширина на хексадецимација : 16мм / 0,63"; Вкупна висина :

Пакетот вклучува : 4 Забелешка за завртки : 1 Оставете малку грешка поради рачно мерење Поради разликата �

Најчесто се користи во апликации каде што завртката или главата на завртката ќе се најде на начин на мех

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Alaloso обезбедува ма

Pack Пакет : 20 парчиња 1 / 4 "x 4" завртки за заостанување, дојдете со кутија за складирање ; 【】 Име : 1 / 4 "x 4" Зав�

Боја : црна, дијаметар на конец : М6, должина : 20мм Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да Број на

Големина : 100 парчиња M12 Димензии : М3*18 Е прилагодено : да Број на модел : капаче за завртки Пакет : 100199 п...

Scroll