Свеж
AccDuer завртки и ореви 304 не'рѓосувачки челик M1.6m2.5m3m3.5m4m5-M30 хексадеци

AccDuer завртки и ореви 304 не'рѓосувачки челик M1.6m2.5m3m3.5m4m5-M30 хексадеци

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржливост, со што асортиманот на завртките е поцврст, отпорен на 'рѓа, антикорозија и отпорен на абење Мазна површина без закопчиња. Нема загадување, здравје, олово, заштита на животната средина, нетоксично. Устата на завртката е длабока. Спирални заби остри. Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржливост, со што асортиманот на завртките е поцврст, отпорен на 'рѓа, антикорозија и отпорен на абење. Мазна површина без закопчиња. Нема загадување, здравје, олово, заштита на животната средина, нетоксично. Устата на завртката е длабока. Спирални заби остри. Широко користени : Асортиманот често се користи за одржување, поправки, проекти и производство. Тие се одлични за домашна, канцеларија или деловна употреба. Ве молиме контактирајте не преку е -пошта или Q&A, ние ќе ви дадеме професионална услуга и ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба Изработено со висококвалитетен јаглероден чел�

Големина : Внатрешен дијаметар од 40мм За столбови до дијаметар до 35мм Количина на пакувања : 48 Големина :

Голем број на конектори, споеви, ореви Завртки и загради за придружување на дрво, табли, кујнски работни

Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 11мм / 7 / 16" Боја : тон на бакар; Тежина : 33g Име на производ�

Галванизирани сидра за лизгање на лизгање Галванизирани сидра за лизгање на лизгање Галванизирани сид�

【Не'рѓосувачки перформанси】 Левонко хексадецимални завртки за завртки за завртки за завртки се напра�

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Alaloso обезбедува ма

Напреден материјал : Тие се голема јачина и нема да се деформираат или да се скршат под нормална употреб�

Материјал : Manенски конец месинг со навој на навој, вметнување навртки за вметнување се изработени од тр�

Не'рѓосувачки челик, мазна површина Се користи за фиксирање на климатик за бања во затворен простор, тав

Сет за приклучок за wallидови од 10мм Погодно за употреба во тула, камен, asonидање, бетон итн Дава сигурно фи�

Тркалезно склопено Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Тркале�

Големина на погонот Внатрешна длабочина на низата Брод од Соединетите држави Прочитајте го описот подо

【Висок квалитет на материјал】 : Направено од не'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа, добра отпорност на ко

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д

Име на производот : орев од пеперутка; Содржина на пакет : 20 парчиња x орев од пеперутка Главна боја : црна;

Снабдување со DIY : обработка на дрво, обработка на дрво Е прилагодено : да Број на модел : M8100 mm...

Пакетот вклучува : 100 те мебел за поврзување на мебел за поврзување подолу е за 1 поставени додатоци Фото�

Должина : M6 x 40mm, боја : 50 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : RR8745 HH Пакет : 100199 п Материјал : Јаглероде�

✅material : Комплет за поставување навртки за завртки за навртки од месинг од месинг Iubубезно за : Обично се �

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

На располагање се достапни паузи на цената на волуменот Контактирајте ги сврзувачките елементи на Аспе

Користете титаниум Ti 6 AL4 V Aerospace одделение, завртката за сите гроздобер велосипеди, посилни и многу полес

Пакетот вклучува 10 парчиња завртки и 10 парчиња врвови, доволно количина може лесно да ги задоволи вашит�

Хекс мијалник не елен Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Приц�

Вкупно : 910 парчиња Материјал : најлон ФИЛИПС ПАН ГЛАВНИ СВЕТСКИ, ОТВОРИ И ПАРИ Кутија за пластика...

Тема : груба / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Але

Вкупна висина : 25мм / 1 "; дијаметар на главата : 25мм / 1" Боја : тон на бакар; Тежина : 88g Име на производот : н

Направено од обложен метал, издржлив и отпорен на 'рѓа Дијаметар на завртки : 6мм (М6) Спакувано во пластич

Големина : М4, должина : 12мм Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки з�

Е прилагодено : да Број на модел : М2 Снабдувања на DIY : Метал Е прилагодено : да Број на модел : М2 Снабдувањ�

Scroll