Свеж
CSEAO 120PCS M3 8mm Висина од 5мм Ширина на женски печат во месинг месинг ножните ореви, вметнувања во сет на топлина, вградени ореви за пластика за лаптоп 3D печатач

CSEAO 120PCS M3 8mm Висина од 5мм Ширина на женски печат во месинг месинг ножните ореви, вметнувања во

Достапност: Достапно.
DEN 134.24

? Тема : М3; - Боја : бронзен тон; - Материјал : месинг ; ? ? Тежина : 80g; - терен : 0,5мм; Висина : 8мм/ 0,3 "; ширина : 5мм/ 0,25";. ? Пакет : 120 парчиња М3 Крчени ореви на топлина сет на топлина ;. ? Се користи за : лаптоп пластична кутија, пластичен случај на десктоп компјутер, пластична кутија GPS, рутер пластичен случај, пластичен случај на мобилен телефон, неограничен комуникациски објекти пластично куќиште, пластична кутија за дома, автомобили, електрични, медицински, електронски и други пластични куќи. ? Тема : М3; - Боја : бронзен тон; - Материјал : месинг ;. ? ? Тежина : 80g; - терен : 0,5мм; Висина : 8мм/ 0,3 "; ширина : 5мм/ 0,25";. ? Пакет : 120 парчиња М3 Крчени ореви на топлина сет на топлина ;. ? Се користи за : лаптоп пластична кутија, пластичен случај на десктоп компјутер, пластична кутија GPS, рутер пластичен случај, пластичен случај на мобилен телефон, неограничен комуникациски објекти пластично куќиште, пластична кутија за дома, автомобили, електрични, медицински, електронски и други пластични куќи. Клупав месинг орев главно се користи за обликување на инјектирање, хардверски извори, извори во специјална форма, занаетчиски извори на подароци, пролетни парчиња батерија, пролетна антена, клуч прстен, фосфор бронзен пролет CNC автоматски делови за вртење на струг.

За производот

Купувачите избираат и

Должина : 1 / 2 " DIY материјали : Метал Пработеност Стил на погон : хексадецимален приклучок Завртка Тип : Ма�

ПАН ФИЛИПС А СВЕТСКИ СТРАНИЦИ Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик СВЕТСКИ СТРАНИЦИ...

Тип : #8 бандаж глава Филипс дрво завртка Дијаметар на низата : #8; Должина на завртката : 3 / 4 "; Дијаметар на

Држи предмет во место преку триење помеѓу точката на завртката и прицврстениот материјал Поставените з

Предмет : SSCMSM830 Завртки за машина за заробеништво со тава за прецизни инструменти (минијатурни завртки) �

1 Поставете завртки за прицврстување на нозете за нозе за креветот за инсталација на ногата за завртки с

Број на модел : CV7 TRRB8 T20 B8 Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копно

Големина : 28мм Никел позлатен челик Комплетирајте со завртки за фиксирање Количина на пакувања : 5...

Големина : Боја на титаниум Број на модел : 0 WUWF2 NFNY3 SWBUGEF0283 N9 Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертифика�

Големина на низата : M3 / 0,12 “(женскиДиаметар); Име на производ : Организа за капаче Материјал : најлон (4,8 о�

Пакетот вклучува : 1 x мали завртки за асортиман на ореви (600 парчиња) 1 x шрафцигер Белешка : Ве молиме, дозв

Погонски завртки тркалезна глава Произведено до ASME B18 Случај е зацврстен на Роквел Ц45 мин (Основна цврст

Име на производот : u орев; Содржина на пакет : 25 парчиња x u орев Материјал : железо; Заврши : цинк позлатена

Цена за : Секоја ставка : Сидро за експанзија се среќава / надминува : GSA SPEC FFS325 C, GRP IV, Материјал од типот 1 :

Должина : M6x45 5 парчиња Димензии : М2*10 Е прилагодено : да Број на модел : М3 М4 Пакет : 5099 п Должина : M6x45 5 парчи

Големина на низата : M8 x 15mm / 0,31 "x 0,6" (d*l); Име на производот : Орев од барел Материјал : метал; Тежина : 72g...

Хардвер за моторцикли за завртки 02131014 БОЛТ МОТОРИКИКЛ ХАРКИКЛАНСКИ МЕТАЛНИЦИ ЗА ЛОКТИРАЕ НА МЕТАЛ М10 x

Снабдувања : Електрични Број на модел : M6 / M8 / M10 / M12 / M14 Тип : Должина на орев Материјал : Не'рѓосувачки чели

Дијаметар на низата : М6, должина : 16мм Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : M6 X

Завртка на капачето на главата Систем на мерење метрика Основен материјал челик Класа на материјал од о

✯ истрог и издржлив Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издрж�

1,5 / 16 × 15мм инсерти за ореви, комплет за завртки за мебелМатеријал : јаглероден челик, цинк позлатен; боја

Име на производот : орев од пеперутка; Содржина на пакет : 20 парчиња x орев од пеперутка Главна боја : црна;

Стил А, големина : 5х10 (10 комплети) Стандарден или нестандарден : стандард Број на модел : BRT078...

#1 Метал до метал #3 завртки за шиење со врвот на врвот 5 / 16 „Хекс глава, 9 / 16“ мијалник 250 брои метални до м�

Машински завртки со нечистено возење Машински завртки со нечистено возење Прицврстувач за исправено т�

Бандаж Филипс Аб Завртки за само прислушување Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик...

Големина на низата : (женски) M8 / 0,32 ''; Име на производот : мебел вметнете орев; Материјал : Метал Тежина : 25g;

Стил на глава : круг Пакет : Под 50 парчиња Снабдувања на DIY : Метал Стил на погон : Хекс штекер...

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

Различни стилови достапни во многу стилови на главата, вклучувајќи тркалезна, рамна, тава, овална, банд�

Големина : M5 X20 (половина заби) Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Ништо Тип на завртка : Поставете за�

Пакетот вклучува : 2 x на задната држач за обложување на задната држач Димензии : дијаметар на завртка : 8м�

Scroll