Свеж
1 парчиња M20 Надворешна хексагонална цилиндрична глава ptfe завртки завртки за нокти бели 50 мм долги

1 парчиња M20 Надворешна хексагонална цилиндрична глава ptfe завртки завртки за нокти бели 50 мм долги

Достапност: Достапно.
DEN 409.60

Големина : M20x50mm Број на модел : VGFCDUDFASRDDFCFQW. Снабдување со DIY : Електрични. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Големина : M20x50mm. Број на модел : VGFCDUDFASRDDFCFQW. Снабдување со DIY : Електрични. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Дијаметар на низата * Специфики за должина : Број на модел : VGFCDUDFASRDDFCFQWDIY Снабдувања : ЕлектричноКертификација : Неоригин : Кина.

За производот

Купувачите избираат и

Добро фината површина на оревите на кнурл, не донесувајте гребнатини на вашите раце Се користи широко в�

Стабилна структура : Направено од материјал за легура на титаниум, голема јачина, мала тежина и издржлив

Слепи ореви од не'рѓосувачки челик Облека со високи ореви на главата Орев за пресврт на рацете...

Хекс се сруши Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Прицврстувач за исправено тре

Хекс мијалник се спушти Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Прицврстувач за исп

Тема : фино / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален

Тема на темата : 1,25мм; Тип на погон : глава на капаче за капакот на штекерот Стил на глава : хексадецимална

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Големина : 12мм, должина : 12x60mm Стил на возење : Позидрив Снабдување со DIY : обработка на дрво Пакет : Под 50 па

Материјал : јаглероден челик, легура на цинк; Заврши : Облечен цинк Секој сет вклучува 1 полумесечна орев,

✯ истрог и издржлив Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика...

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д

Поставете завртки квадратна глава Корпорацијата за монтирање и снабдување со авиони работи со поставе�

Изменета бандаж Филипс Завртки за само дупчење Теми и точки произведени на димензиите на Sae J78 За прилож�

Име на производот : завртка за само прислушување; Содржина на пакет : 40pcs x завртка за самопочит; Главна бо

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Тестирани и овластени за воени стандарди Позлатен челик / кадмиум Ра�

Име на производот : завртка за проширување на поправка на автомобили; Материјал : Метал, жолт цинк позлат

Поставете завртка за приклучоци со рамна точка, термички црн оксид, легура (инч) Рамна точка : Поставена �

Хекс мијалник се спушти Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик...

Dimention Димензија на производот】 Капа Дијаметар : 19мм / 0,75 “; Вкупна висина : 25мм / 0,98 【Широк спектар на апл�

Погонски завртки тркалезна глава Произведено до ASME B18 Случај е зацврстен на Роквел Ц45 мин...

Безбедносни и издржливи жици Овој производ ги задоволува барањата на клиентите Произведено во Кина...

Дијаметар : 3 / 8 " Должина : 3 инчи Материјал : челик Стил на глава : хексадецимален орев (хексадецимален) Ди�

Пан Филипс Аб Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен �

Дијаметар на низата : M3x4mm (50 парчиња) Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : М3...

Завртки за самодупчење, покрај флејтата слична на чешма во водечките навои, исто така има и трепет врв н�

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

Филипс, тава глава, завртка од метал од не'рѓосувачки челик Тип на завртка за самоприслушување AB Земја н�

Ниво на дијаметар по инч : 5 / 85 Должина : 8 инчи Низок јаглероден челик Ниво на дијаметар по инч : 5 / 85 Должи�

Име на производот : Вметнување мебел Еорев; Материјал : јаглероден челик; Главна боја : бронзен тон Содрж�

Големина : 150мм YZP пасивиран челик Тешка и отпорна на 'рѓа Количина на пакувања : 100 Големина : 150мм YZP пасив�

Одличен материјал : Асортиманот за завртки за само прислушување е изработен од одличен материјал од не'�

Должина : M3x8x8mm 1 парчиња е прилагодено : да Број на модел : М3 Материјал : Не'рѓосувачки челик...

Надворешен дијаметар : 20мм / 0,79 " 100% сосема нови и Направено од 304 не'рѓосувачки челик, издржлив и отпорен

Должина : 16мм Пакетот вклучува : 50 x M4 Torx завртки | Јаглероден челик 12,9 одделение материјал Погодно за кар�

1 / 2 "20 x 3 / 4 Хексзавртки за капаче на главата со соодветни хексадецимални ореви, мијалници за заклучување

Се чуваат во транспарентен организатор на кутии, погодно за вашето складирање и употреба, сè е означено

Изработено од јаглероден челик со црна оксид завршница Завртката е отпорна на корозија и издржлива...

Боја : црна, дијаметар на конец : М6, должина : 20мм Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да...

Scroll