Свеж
0-80x3/32 Машински завртки | Филипс | Рамна подмолна глава | 18-8 Не'рѓосувачки челик | Црн оксид

0-80x3/32 Машински завртки | Филипс | Рамна подмолна глава | 18-8 Не'рѓосувачки челик | Црн оксид

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Рамен филипс Машинска завртка. Произведено до ASME B18. Челик црн оксид над 18-8 не'рѓосувачки челик. 0-80x3/32 Машински завртки Филипс рамна подмолна глава 18-8 не'рѓосувачки челик црн оксид (количина : 5000).

За производот

Купувачите избираат и

Се чуваат во транспарентен организатор на кутии, погодно за вашето складирање и употреба, сè е означено

Должина : 1 / 2 " DIY материјали : Метал Пработеност Стил на погон : хексадецимален приклучок Завртка Тип : Ма�

Обично се нарекува завртки за заостанување, завртка за заостанување или завртки за тренери Значително �

Име на производот : u орев; Содржина на пакет : 25 парчиња x u орев Материјал : 65мн пролетен челик; Заврши : Цр�

Поправање на чекан Бетонски приклучок Поправање на рамки Ве молиме, оставете го добиточната храна, биде

1 / 2 "x 21 / 2" Заврши завртки, хексадецимална глава не'рѓосувачки_стел_188 Заврши завртки, хексадецимална гла�

Поправање на чекан Бетонски приклучок Поправање на рамки Ве молиме, оставете го добиточната храна, биде

Издржливи завртки : Овој сет на завртки се одликува со завртки од дрво со остар врв Овој врв на пирсинг о�

Тема : груба / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Але

Направено од јаглероден челик, екстремно висока цврстина, ги прави добри во тоа што се спротивставуваа�

Боја : Согорување на сина боја, Дијаметар на конец : М8, должина : 35мм Материјал : легура на титаниум Е прил�

Jrouth е професионален производител на алатки, ние сме посветени да снабдуваме алатки и додатоци за квалит

✯ истрог и издржлив Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или и�

Големина : М2, должина : 3,5 мм, боја : 12,9 класа челик Димензии : М3*6 Материјал : Челик од легура Пакет : 5099 п Ти�

Големина : М8, должина : 45мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки за машин

Поцврста фиксирање : завртката за само дупчење има површини без закопчување, додека јасната нишка обезб

CN, големина : M12x45mm Стил на глава : рамен Тип на завртка : завртки за машина Број на модел : 6 JHKDHAD892 DQD2 D2 Стил �

Дијаметар : 3 / 8 инчи Должина : 17 / 8 инчи Материјал : челик Стил на глава : хексадецимален орев (хексадецима�

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : М2 MOQ : 1000 парчиња Пакет : Пластична кеса +картон Е

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе

Големина : М4 (8 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : M4M12 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглероден ч

Завртките од лим се дизајнирани за спојување на тенки парчиња метал до дрво, стаклена стакло или метал О

Доаѓа со трајно пластично складирање за удобно складирање и лесно носење Направено од висок квалитет н�

Пан Филипс Завртки за само дупчење Произведено до ASME B18.3 & SAE J78 спецификации Случајот зацврстен на Рокве�

✅material : Комплет за поставување навртки за завртки за навртки од месинг од месинг Iubубезно за : Обично се �

Големина : M20x300mm Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Тип на завртка : завртки за машина Број на мод�

Дијаметар на низата : #10; Должина на конецот : 1 "; Тип на конец : 24 TPI Хексзавртките можат широко да се корис�

Цена за : Секоја глава Дија : 0,212 мијалник О / Надминува : ASME B18.3 Количина на пакет : 100 Дебелина на мијалник

Големина : M8x60mm (10 парчиња) Стил на возење : Надворешен хексадецимален Стил на глава : Хекс Пакет : Под 50 па�

Име на производот : завртка за прицврстување на ракав; материјал : метал; боја : сребрен тон Тип : Ц тип; Ди�

Цена за : Секоја точка Материјал : 1018 / 1022 Цврст Роквел цврстина : HR15 N 83 мин Површинска цврстина погон на п�

Големина на конецот : M5 / 02 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 671g Содржина на па

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање ✔ висок квалитет..

Вклучен пакет : фитинзи за поврзување со мебел од 25 x (секој сет вклучува фитинг од 1 камера, 1 душа и 1 прет�

Големина на низата : M8 x 12mm / 0,31 "x 0,5" (внатрешна DIAL); Име на производот : Вметнување на мебел Материјал : јагл

Тип на производ : Завртки за метални лимови со рамен глава Материјал : Не'рѓосувачки челик 188 (304) Систем з�

Име на производот : u орев; Содржина на пакет : 25 парчиња x u орев Материјал : железо; Заврши : цинк позлатена

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Материјал : Јаглероден челик Тежина : 138g; Содржина на �

✯ истрог и издржлив Погодно е да го изберете посакуваниот сет за завртки All сите ореви и завртки се орга

Големина : M4x12mm Број на модел : EF2 TGF2 F5 G5 WSC2 Тип на завртка : завртки за машина Стил на возење : Слоутиран Сти

Scroll