Свеж
JFFX 50 Парчиња Тапацир, Пресврт Иглички За Slipcovers И Кревети Јасно Главата Завртка Ноктите Спирала Кревет Здолниште Иглички

JFFX 50 Парчиња Тапацир, Пресврт Иглички За Slipcovers И Кревети Јасно Главата Завртка Ноктите Спирала Кревет Здолниште

Достапност: Достапно.
DEN 94.24

Материјал : овие иглички за здолниште во кревет се изработени од челик обложен со никел и проѕирна пластика за главата Количина : 50 парчиња Тапацир За Тапацир по пакет. Димензии : приближно 0,43 инчи / 11мм проѕирна пластична глава, приближно 0,67 инчи / 17мм во должина. Сите иглички за извртување се безбедно спакувани во проѕирна пластична кутија за пакување. Овие иглички за извртување се костум за тапацир, навлаки за раце, навлаки за лизгање и лушпи, исто така можат да го држат здолништето на креветот до душекот, неопходност за секојдневно користење итн. Ве молиме забележете дека : 1. Не се препорачува употреба во влажни средини. Мали делови, ве молиме чувајте ги далеку од децата. Остра точка, внимавајте кога ги користите овие иглички за извртување. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Силни и издржливи игличките за извртување се изработени од челик обложен со никел, мазни, издржливи и отпорни на корозија; Дојдете со пластична кутија, погодно е да ги носите и чувате овие иглички за извртување. Спецификација : Количина : 50 парчиња пресврт иглички Боја : проѕирна глава И лизгав Челичен Материјал обложен со никел : челик обложен со никел и проѕирна пластика за димензии на главата : приближно 0,43 инчи / 11 мм проѕирна пластична глава, Приближно 0,67 инчи / 17 мм Во Должина пакетот вклучува : 50 парчиња иглички за држење здолниште во кревет.

За производот

Купувачите избираат и

Удобност и ПоддршкаКонтурната Перница Со Света Нишка ви обезбедува удобност и поддршка за да ви помогн�

Полиестер Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидеј�

Полиестер Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, биде�

Совршен за места на софата, кафуле, библиотека, продавница за книги, забава, клуб, итн Исполнет со ПП паму

4 Парче Сплит Главата Кралот Лист Сет Пакет Содржи : 1 Сплит Главата Опремени Лист [78" W x 80" L + 34 врвот сплит

[ СИМПАТИЧНА ШЕМА ] : цветната шема е многу симпатична и шармантна, верувам дека таа / тој ќе се заљуби во н

100% ИЗМИЕН памукИзработен од 100% измиен памук со малку текстуриран изглед и убаво чувство на лен Меко, удо

Материјал : Цврст Потпирач За Грб Со Висококвалитетна Ткаенина : Капакот Е Изработен Од Памук, А Полнење�

Памук / Полиестер Памук / Полиестер ЦВРСТАТА ТриЈадрена Перница, Целосна Големина, Цврста Поддршка ова

Погоден за патување, дома, на отворено и така натаму Доколку добиете скршен производ, ве молиме контакти

Ве молиме Запомнете : моделот е ДОСТАПЕН само на предната страна, задната страна БЕЗ ПЕЧАТЕЊЕ Големина :

Што МОЖЕТЕ да ДОБИЕТЕ : 2 футроли за перници 20х26 инчи (НЕ Е ВКЛУЧЕНА ВЛОШКА ЗА ПЕРНИЦА) НАЈДОБАР НАТПРЕВАР

Долготрајни и уште топло Патентот е полиран многу пати, погоден за мазна Удобно и меко, овозможувајќи ра

[Нека Се Надува 45 Дена] душекот со клин ќе пристигне завиткан и запечатен со правосмукалка во релативно �

●Подобрени Детали Queen wolf duvet cover cover имаат 4 врски во аглите за да го држат вашиот утешител на место Засиле

Кадифе ?Материјал : навлаките За перници за Фрлање се направени од кадифе удобни за допирање и лежење...

Висококвалитетен материјал : оваа ткаенина за перничиња за цветни подови користи фин кадифе за истегну�

100% Полиестер Овој комплет за утешител е направен од 100% мек микрофибер Дише, удобно и лесно Мекиот матери

Тип на кадифе : Компактен И Ултра лесен / Руно Тип : Топол И Лесен Меко кадифе / руно : Нашите лесни и меки

●Максимална удобност●Реверзибилно Корејско Ќебе од Визон За Сите Сезони е токму она што го баравте за

Марка : Секојдизајн е основан од тим млади и креативни луѓе Дизајни : нашиот производ е дизајниран од ори

Издржлив дебел материјал За јпцерада Со 12 цврсти рачки за носење Широко отворање и тешки двојни патенти

карирано Ќебе ова преслатко ќебе е дизајнирано со класична проверка, која е елегантна и стилска за укра

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : навлака за перница во Форма На Буквата У изработен�

капак за дишење : лушпата на перниците е изработена од ткаенина од микрофибер што дише и е погодна за кож

Полиестер, памук Опуштете се во стилСеднете и опуштете се со ултракомфорната перница за перници на Wildkin!

УДОБНО во топли ноќи, спие на ладење, мазна Сатенска страна Лесен За употреба во топли ноќи, спиење на ла�

ПЕРНИЦА ЗА КРЕВЕТ БРОНКО БУСТИН : ПЕРНИЦАТА ЗА СОПРУГ НА КАУБОЈСКИОТ Аспен Е поголема и подобра од оста�

?‍?НАЈДОБРИ ПОДАРОЦИ ЗА ТАТО : Тато е најдобрата важна личност во вашиот живот, кога е покриен со ова топ�

ОВА Е ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНО ЌЕБЕ SG1 STARGATE Intimo е специјализирано за висококвалитетни, официјално лиценц

?●Хуманизиран Дизајн : оваа перница за вратот е дизајнирана со angономски агол од 45°, што им овозможува на

Scroll