Свеж
Викдд Автомобил Потпирач За Глава За Вратот Перница За Автоматско Седиште За Глава За Поддршка На Вратот Заштитник За Автомобили Седиште За Одмор На Вратот Мемори?

Викдд Автомобил Потпирач За Глава За Вратот Перница За Автоматско Седиште За Глава За Поддршка На Вратот

Достапност: Достапно.
DEN 9389.44

Изработени од мека еластична ткаенина со висока јачина, отпорна на собирање и нема да се деформираат Designedономски дизајниран да ја пополни празнината помеѓу потпирачот за глава и седиштето, треба да го имате за да одржите правилно држење на телото и да помогнете во решавањето на проблемите со вратот и да го заштитите цервикалниот ' рбет. Можете исто така да го ставите во авион, во канцеларија или Патување На патот. Лесен за инсталирање користејќи флексибилни еластични ремени. Променете ја неговата прилагодлива висина за да одговара на вратот и главата за да се навалите назад. Соработувајте со специјални вежби за вратот за да го одржите вашето тело здраво. Високо препорачливо како подарок за луѓето на возачкото седиште и совозачкото седиште, пријателите, семејството, колегите и љубовниците. Изработени од мека еластична ткаенина со висока јачина, отпорна на собирање и нема да се деформираат. Designedономски дизајниран да ја пополни празнината помеѓу потпирачот за глава и седиштето, треба да го имате за да одржите правилно држење на телото и да помогнете во решавањето на проблемите со вратот и да го заштитите цервикалниот ' рбет. Можете исто така да го ставите во авион, во канцеларија или Патување На патот. Лесен за инсталирање користејќи флексибилни еластични ремени. Променете ја неговата прилагодлива висина за да одговара на вратот и главата за да се навалите назад. Соработувајте со специјални вежби за вратот за да го одржите вашето тело здраво. Високо препорачливо како подарок за луѓето на возачкото седиште и совозачкото седиште, пријателите, семејството, колегите и љубовниците. Изработени од мека еластична ткаенина со висока јачина, отпорна на собирање и нема да се деформираат.Designedономски дизајниран да ја пополни празнината помеѓу потпирачот за глава и седиштето, треба да го имате за да одржите правилно држење на телото и да помогнете во решавањето на проблемите со вратот и да го заштитите цервикалниот ' рбет. Можете исто така да го ставите во авион, во канцеларија или Патување На патот.Лесен за инсталирање користејќи флексибилни еластични ремени. Променете ја неговата прилагодлива висина за да одговара на вратот и главата за да се навалите назад.Соработувајте со специјални вежби за вратот за да го одржите вашето тело здраво.

За производот

Material:
synthetic fiber,memory foam
Product Size:
(Height*length*width
Headrest:
23*25*11cm
Waist:
37*32*7cm
Package Include:
1 *Car pillow:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Fit for driver seat, side seat and passenger seat to eliminate wear and tear in the back Suitable for universal cars, home. :

Купувачите избираат и

ГЕЛ МЕМОРИЈА ПЕНА И СЕРТИФИКАЦИЈАБедлуксузен 3инчен душек е сертифициран СЕРТИФИЦИРАН ОД СЕРТИПУРСАД,

Дише КРАЛСКА ПЕРНИЦА : Нашата Перница ТЕМПУРБриз Прохи ве одржува поладни додека заспивате додека прец�

Памучна ткаенина со четкана завршница дизајнот има облога што дише, надолу, која спречува непријатни бо

Памучна постелнина Големина : 18 x 18 инчи Печатете од обете страни Материјал : Еконски материјални матери�

Официјално лиценциран јелоустоун производ Висококвалитетен дизајн Одлична идеја за подарок!...

100% кадифе; печатени фрли перница перница покрие цветни стил за дома декоративни; перница инертен не е вк

€ УлтраМЕКИ И МЕКИ●секоја нарачка вклучува 1 вметнување перница за тело + 1 кутии за перници за ладење н�

100% памук Комплетот листови со двојна големина вклучува (1) 38 х 74 х 14инчен вграден лим, (1) 96 х 66инчен рамен л

Надворешниот слој е удобен полиестер со вметнување мемориска пена Дизајнот на нашата перница за автомо

ПолиестерИзработени Од Кадифен Ткаенина,Мека И Удобна 18 Х 18 Инчи(Перница Вметнете Не Се Вклучени).Погод�

Микрофибер Сет од 2 разнобојно сончогледово печатење четкани микрофибер декоративни перници...

Кадифен Големина : приближно 28 см*28cm*9cm / 11 "*11"*3 Материјал : бавна меморија за повторно враќање на меморија

Полиестер Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидеј�

Ви донесе супер удобност и има извонредни карактеристики кои не се лесни за брчки и пената Исклучителни

СОСЕМА ПРИРОДНО ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ ПРАГОВИ Поддршка : Уникатниот Талалај Латекс нуди жива, отпорна поддрш�

? ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГУБИТЕ СОН & ЗАТВОРЕТЕ ЈА ПРАЗНИНАТА : ефедора триаголен кревет клин перница го затвора ј

Полиестер Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кади

Лен Материјал : Нашите капаци за перници на фарма се изработени од постелнина, што е дише, меко и издржли�

100% Микрофибер Текстурираниот утешител на гледачи има цветен принт во сини и сиви нијанси микрофибер ка�

НОВ И ПОДОБРЕН КВАЛИТЕТви Ја Носи најдобрата свилена навлака за перница од свила од црница значи свила �

Постелнина Материјал : Пролетните Навлаки за Перници се Изработени од Издржлив Лен Строг избор на висо�

Горниот Слој : 100% Памук, Копче Слој : 100% Микрофибер ●Подлога За Душеци Со Големина На Кал Кинг, Добијте ја

7 Парчиња Кревет Со Целосна Големина во торба : 1 Жолт Геометриски утешител целосна големина (78"*90"), 1 полн

€ПОДДРШКА УДОБНОСТцелосно исполнет, овие европерница инсерти нудат мека до средна поддршка, што ги пра

Материјал : Цврст Потпирач За Грб Со Висококвалитетна Ткаенина : Капакот Е Изработен Од Памук, А Полнење�

Полиестер Кога спиете со главата потпрена на неа, што може совршено да го балансира притисокот на глава�

Полиестер Материјал : Полиестер микрофибер со висок степен, двострано печатење, мек допир, мала тежина, �

Големина : 59 x 20 инчи (150 x 50 cm) Материјал : Текстура на кожата од праска Модел : Двострана моделирана...

Литаника руменило пом утешител не е само извонреден комплет за постелнина, туку и одлична декорација на

100% Микрофибер БОЈА и ПЕЧАТЕЊЕ Живописен симпатичен цветен принт во меки пастелни бои, совршен комплет �

1 утешител големина : 66 инчен широк х 86 инчен долг 1 Вграден лист големина 39 инчен х 75 инчен +12 инчен...

Марка : Uoopoo, Ве Молиме Запомнете : Ние Користиме Usps Метод За Испорака, Можете Да Го Следите Бројот За След�

Памук Големина и Материјал : цветна перница за фрлање покрива 12 Х 20 инчи (30см Х 50см), памук, еколошка ткаен

Близнак : 36 х 80 х 12 (длабочина) во Близнак XL : 39 x 80 x 12 (длабочина) во Целосно : 54 х 80 х 12 (длабочина) во Кралица�

Карактеристики : мека Удобна и дише ледена свилена летна подлога за ладење, површината останува ладна д�

Мека Памучна Постелнина : декоративна футрола За перници Икосамро со невидлив патент, комплет од 4, 1 стр�

Велур, полиестер ЗА ТРПЕЗАРИЈА, ДНЕВНА СОБА, КУЈНА, КАНЦЕЛАРИЈА, ДУВЛО, Специјално третирана ткаенина се

УНИКАТНИ 8 ВИСОЧИНИ ОДГОВАРААТ НА СИТЕ ПРАГОВИ : Нашата перница за вратот има три слоја за прилагодување

Дизајн во форма на б, одговара на кривата на телото Разградете го стресот, Грижете се за цервикалниот ' р�

Полиестер ●Висококвалитетни Материјали : Изработени од издржлив висококвалитетен полиестерски матер�

Полиестер Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, биде�

Scroll