Свеж
Креативна Соработка 24х16 Памучна Плетена Дакел Лумбална Перница

Креативна Соработка 24х16 Памучна Плетена Дакел Лумбална Перница

Достапност: Достапно.
DEN 179.84

Лумбална перница со "хо-хо-хо" дашунд детали Додадете на сезонски дисплеј за цртичка пријатен зимски шарм. Покријте : 100% Памук, Полнење : 100% Полиестер. Курирајте поканувачка шема за дизајн на празници што го одразува вашето уникатно чувство за стил со намерно дизајниран сезонски декор. Перниците за фрлање се брилијантен и лесен начин за промена на изгледот на каучот, столот или секое парче мебел во домот или канцеларијата. Тие веднаш додаваат личност и длабочина во просторот за живеење. Донесете празнично расположение во декорот на собата со оваа сезонска перница за свеж нов изглед.

За производот

Купувачите избираат и

Финото ватирање ја дели перницата на перница со повеќе мини, избалансирана поддршка, повеќе меки, давај�

Designedономски дизајниран да обезбеди идеално усогласување на ' рбетот Помага да се намалат болките во дол

[Нека Се Надува 45 Дена] душекот со клин ќе пристигне завиткан и запечатен со правосмукалка во релативно �

●Сонувајте За Патување Со Ѕвезди ● Како спиење во галаксијата, имагинативните обрасци ќе светат во тем

Со исклучителен дизајн, тој комбинира мода и ретро стил, додавајќи текстура на секој стил на дизајн Ткае

Совршено За Читање Во Кревет Оваа Перница За Читање Обезбедува Одличен Грб ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : ние нудиме

Памук, кадифен Материјал за навлака За перници : Кадифен;Внатрешно Полнење На Јадрото : пп памук...

Памук, кадифе Материјал за избор : тој е мек и удобен, мек и удобен со кристално кадифена ткаенина погодн�

100% Полиестер Овој комплет за утешител е направен од 100% мек микрофибер Дише, удобно и лесно...

Пакет : Вклучувајќи 4 парчиња од 18 х 18 инчни навлаки за перници Само фрли перница покритие не перница вме�

Комплет со кралска големина 4 парчиња, рамен лист 102 "x105" (259x266cm), вграден лист 78"x80" (198x203cm), 2 навлаки за перн�

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен комплет за навлаки за перници за фрлањ�

Винил ИДЕАЛЕН ЗА : Rс, кампување, гостински кревет, ноќен кревет, спиење, студентски соби и многу повеќе И�

Нашите Навлаки За Перници Се Изработени Од Кадифен Ткаенина, Мека И Удобна Текстура, Кога Спиете На Софа

Тоа може да се даде на вашето семејство и пријатели како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарн�

МАТЕРИЈАЛИИзработени од висококвалитетен материјал неткаен материјал,мек,мазен, лесен и дише дозволет

100% Микрофибер БОЈА и ПЕЧАТЕЊЕ Живописен симпатичен цветен принт во меки пастелни бои, совршен комплет �

100% Микрофибер СУПЕР МАРИО ДИЗАЈН ОТПЕЧАТОЦИ МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ : Ниво до неговата спална соба декор

Материјал : Направено од памучна постелнина Големина : 18 x 18 инчи / 45 x 45 см Моделот е само од предната стра�

Мек Полиестер ®4 јули Перница Покрива 18х18 : Изработена од супер мек полиестерски материјал, удобна и изд�

САТЕНСКА ЖАКАРД ТКАЕНИНАкапакот на јорганот Бејутао е изработен од 100% полиестер од микрофибер Текстур�

Памучни Ткаенини, Полнети Со Висококвалитетен Памук Кралот Големина Ватенка Сет Вклучува : 1 Јоргани 98 "�

100% Полиестерска Обвивка; 60% Памук / 40% Полиестерско Полнење 1 зајакнување перница со отстранлив капак...

Памучната ткаенина од јорган е природна и пријателска за кожата Бохо шарени ватенка сет школка 100% памук

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Големина : големината на оваа перница за вратот е 11,4"11,4"3,9", совр

Памук Големина : Мери 12 Х 20 инчи навлака за перница за лумбална, 30 х 50 см Карактеристика : Оваа Влошка за к�

Оваа перница за вратот на автомобилот има мемориска влошка одвнатре и полиестерски капак однадвор Оваа

Ве молиме Запомнете : моделот е ДОСТАПЕН само на предната страна, задната страна БЕЗ ПЕЧАТЕЊЕ Големина :

Мешавина од постелнина Големина : 20 x 12 инчи (девијација 0,5ft) Само капакот, вметнувањето не се вклучени...

Микрофибер Совршено Вклопување : сеопфатната еластика низ ткаенината заедно со длабоките џебови обезб�

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ] Изработен Со мемориска пена со врвен квалитет што ја обликува формата на вратот, обе

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна перница во форма на врат во форма на бу�

Претпочитам да бидам подарок за риболов на риболовниот ентузијаст клуб Материјал : Постелнина од памук,

100% Полиестер Женски, Гроздобер шик стил рушен утешител со ткаенина и пополнете содржина направена од 100%

2Пакет перници за фрлање на Отворено со полиестерско полнење Квадратна форма (6 "х 16 " х 16") Увотпорна ткае�

Соодветна Големина : перница за глава на лежалка мери прибл 22 инчи / 55 см во должина, 13 инчи / 33 см во шири�

Издржлив и повисок квалитет : Направено од полиестер за чувство на бурлап за издржливост, лесно ќе трае �

Материјал : овие иглички за здолниште во кревет се изработени од челик обложен со никел и проѕирна пласт

Scroll