Свеж
ОТОСТАР 16х16инч Фрли Перница Инсерти, Во собата на 1 Квадратна Форма Перница Полнила За Каучот, Троседот , Кревет-Затворен Декоративни Перници Инсерти

ОТОСТАР 16х16инч Фрли Перница Инсерти, Во собата на 1 Квадратна Форма Перница Полнила За Каучот, Троседот , Кревет-Затворен

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

♔Пополнете материјал-висококвалитетен тродимензионален 7Д Пп Полиестер (Висококвалитетен чист Бел Полиестер) Материјал За Покривање : четкана ткаенина од хемиски влакна. ♔Меки И полни полиестерски пломби се добро исполнети, така што добро ја одржува формата брилијантно. Дебеличка доволно за лумбална поддршка. Ќе се чувствувате одлично да ја поставите главата или да ја користите како потпора за грб на стол или тросед. ♔Дизајн со патент - можете да го видите вистинскиот квалитет на внатрешниот Полиестер на перницата. Запечатениот дизајн повеќе не се користи, а најискрените повратни информации им се даваат на клиентите. ♔Не Машина за Перење-Рачно перење. Сушењето во фен или на сонце во голема мера ќе и помогне на перницата да ја врати својата мека форма. (Ќе биде целосно меко за околу 3-7 дена. ♔Пакет - 1 пакувања од 16х16 инчи (40х40 см) влошки за перници. Многу меко и меко. ♔Пополнете материјал-висококвалитетен тродимензионален 7Д Пп Полиестер. (Висококвалитетен чист Бел Полиестер) Материјал За Покривање : четкана ткаенина од хемиски влакна. ♔Меки И полни полиестерски пломби се добро исполнети, така што добро ја одржува формата брилијантно. Дебеличка доволно за лумбална поддршка. Ќе се чувствувате одлично да ја поставите главата или да ја користите како потпора за грб на стол или тросед. ♔Дизајн со патент - можете да го видите вистинскиот квалитет на внатрешниот Полиестер на перницата. Запечатениот дизајн повеќе не се користи, а најискрените повратни информации им се даваат на клиентите. ♔Не Машина за Перење-Рачно перење. Сушењето во фен или на сонце во голема мера ќе и помогне на перницата да ја врати својата мека форма. (Ќе биде целосно меко за околу 3-7 дена. ♔Пакет - 1 пакувања од 16х16 инчи (40х40 см) влошки за перници. Многу меко и меко. Карактеристики : материјал За Полнење : 100% пп Памучен Материјал За Покривање : четкана ткаенина од хемиски влакна тежина на единицата : 800-1200гунит големина : 12х20,16х16, 18х18, 20х20 Соодветна сезона : Пролет/Лето/Aut/Зима Пакет : 2 Перници Вметнува инструкции За Перење : 1 Не се перат Во Машина 2.Do не белилото и железото 3.Do не е суво чисто.

За производот

Купувачите избираат и

●Подобрени Детали Queen wolf duvet cover cover имаат 4 врски во аглите за да го држат вашиот утешител на место Засиле

Полиестер Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидеј�

Комплет Постелнина За Софа За Спиење100% Памучни Листови За Софа Од 400 КонциСофа За Спиење 4 Комплет Листо�

Р Кревет Опремени Душек Заштитник 28"х 75" Се Вклопува До 16" Длабоко За Патување Приколка, Моторна Куќа И К�

Тоа им дава на корисниците можност да спијат подолг временски период и да не се грижат за болки и болки П

Мека Памучна Обвивка ткаенината на капакот на утешителот е изработена од избран висококвалитетен пам

100% Египетски Памук СУПТИЛНА МЕКОСТ Нашиот 100% Египетски Памук е специјално исчешлан за да ги отстрани си

100% фланелет ●Скриен патент● : со скриен патент,лесно е да ја ставите влошката во куќиштето за перници и

Памучна постелнина Материјали со висок квалитет : ткаенина од памучна постелнина, мекост, удобност и пр�

1Калифорнија кралот големина 9 96х104 инчи Премиум полнење со цело парче, исклучително мека и БЕСШУМНА пок�

Секин ? ДАЈТЕ БОЈА На ВАШАТА СОБА Дизајнирана Со прекрасни везени светки за привлечен дисплеј, можете д�

Перница за полиестер / мемориска пена Направени во САД или увезени Перницата за вратот на автомобилот е

Овие перничиња совршено ја покриваат математиката со сите стилови на мебел, како што се креветот, софат�

Лумбална Поддршка : Направете ја перницата троседот голем кревет за перница покрај вашиот лумбален е уд

Краток Кадифе Материјал : Краток Кадифе Големина : 18х18 комплет за навлаки за перници од 4, едната страна о

100% Полиестер Лесен, Издржлив И Компактно Преклопен Супер Мека Со Одлично Чувство Целосно Се Спротивста�

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Големина : големината на оваа перница за вратот е 11,4"11,4"3,9", совр

Микрофибер Ширина 20 инчи долга x 26 инчи само перница срам, вметнете не вклучено Направено од 100% четкана

СУПЕРИОРНА ПЕРНИЦА ЗА АВИОНза разлика од перниците за вратот за патување, оваа мека и мека перница за па

ИЗДРЖЛИВА ПЕРНИЦА : украсните кутии за перници На Домашната Градина Во Толанд се направени од 100% полиес�

Перница во форма на буквата у со вметнување мемориска пена што може да се отстрани Надворешниот слој на

Лумбалната поддршка е опширно тестирана и докажано е дека помага во ублажување на заморот во средниот г

Има многу пати дека перницата за поддршка на вратот е најдоброто нешто досега за сето она што патува со

100% ЗДРАВИ ТРУПОВИ од ЛЕЌАТА : ние избираме и користиме премиум трупови од леќата кои се третираат со вис�

Полиестер Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидеј�

Детскиот душек за деца на надувување е компактен и совршен за патување Вклучува посебна пумпа за рака з�

Надворешниот слој е удобен полиестер со вметнување мемориска пена Дизајнот на нашата перница за автомо

Проширете го потенцијалот за складирање : кревачите на нозете на креветот се креваат за секунда Покрај �

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : капакот на перницата за вратот на автомобилот е из�

?●ДВОСТРАН ДИЗАЈН за ЛАДЕЊЕ ● ќебињата за Ладење топли прагови во реверзибилен дизајн со мика најлон и

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

? ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГУБИТЕ СОН & ЗАТВОРЕТЕ ЈА ПРАЗНИНАТА : ефедора триаголен кревет клин перница го затвора ј

Полиестер, памук Направено од многу мек материјал, тој е многу мек и удобен, овозможувајќи ви да уживате

【Писмо вера Ова е совршено персонализирано ќебе за христијански подароци Ги врежаа значајните зборов�

Памучна постелнина Материјали со висок квалитет : ткаенина од памучна постелнина, мекост, удобност и пр�

[Погодна за кожата и Безбедна]големината на перницата за поддршка на вратот на материјалите TPE е 55 x 35x H8~10

Микрофибер, полиестер Машинско Перење ?Подарок за Мама : нема ништо подобро од покажување љубов кон ваше

Везење Класичен Дизајн : Овој Уникатен Декоративен Бујна Збрчкана Текстура Излитена Шик Везени Ватенка

✿ ✿ Уникатни ДИЗАЈНИ : Ние Ја Користиме најновата технологија за 3Д ПЕЧАТЕЊЕ за да создадеме навистина �

? Дизајн на лизгање : завесата и лизгањето се интегрирани, лесни за употреба и лизгање, удобни и тивки и с�

Полиестер Направени во САД или увезени Оваа перница за вратот на автомобилот има вметнување меморија о�

Полиестер Затворање на привремено Големина : Ние нудиме три големини за сите луѓе, Унисекс машки жени мо

Микрофибер Стилски Модел во fall или зима, овој јорган може да се користи на врвот на утешител или ќебе как

●Мека Ткаенина, Удобна и пријатна за Кожата овој стил на возбуда на шатор за крошна за виси девојки кор

Микрофибер Ширина 20 инчи долга x 26 инчи само перница срам, вметнете не вклучено Направено од 100% четкана

Scroll