Свеж
PS5 Контролер Полнач, Надграден PS5 Полнење Станица Со Интелигентни Чип Во 3 Часа Брзо Тип-C Полнење, Dualsense Полнење Штанд Докинг За Двојна PS5 Контролори СО LED Индикатор, Б

PS5 Контролер Полнач, Надграден PS5 Полнење Станица Со Интелигентни Чип Во 3 Часа Брзо Тип-C Полнење, Dualsense Полнење

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Брзо И Безбедно Полнење Способно за полнење на две Playstation 5 dualsense безжични контролери под 3 часа Лесен За Инсталирање И Многу Безбеден основата за полнење е лесна за вметнување на контролорот, стабилна и одржување на добра врска, можете безбедно да го зачувате контролорот на неа Направено За Ps5 Серија Безбедно и сигурно полнење, изградено специјално за Контролорот Play Station 5 Dual Sense. Портокаловото Светло Трепка во режим на окултирање за време на полнењето (ова портокалово светло трепка кога контролорот е под полнење и ќе се изгасне кога ќе заврши брзото полнење на двата контролери или нема контролер), што може интуитивно да ја означи состојбата на полнење; овој производ е опремен со интелигентен чип за проверка на состојбата на полнење; поврзан со надворешно напојување СО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА со наведени спецификации, ќе поддржува брзо полнење со голема струја.

За производот

Купувачите избираат и

Брук е бренд за додатоци за игри Од Тајван со повеќе од 20 години искуство во дизајнирање и производство �

Дизајнот што се одвојува е попогоден за складирање Лесен за инсталирање, не се потребни алатки Вертикал

Првата акција RPG поставена во Светот на Фантастичните битки На Warhammer 6 карактер класи секој со уникатна и

●Безжични Контролери PSVR2 Полнење Q Брзо И лесно наполнете Го вашиот контролер Play Station VR2 Sense поставен пре�

Точка Пакет Количина1 Тип на производАДАПТЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ Овој производ во сопственост е професионално п�

`+Брзо Полнење За Двојни КОНТРОЛЕРИ PS5 Q Оваа станица за полнење на контролорот playstation 5 е специјално диза�

Масна акција за сајберпанкзапленета е акциона авантура управувана од наратив, сместена во сајберпанк с

Играјте низ клучните моменти и најтешките противници на приказната за 20годишната кариера на Џон Кена И

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и

ДЕТ ЛОП е стрелец од прва генерација Од аркане Лион, наградуваното студио зад Обесчестениот Во DEATHLOOP, дв�

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ за железо девојче Ултратенка и супер лесна...

Компатибилен Со Dual Sense (PS5) и Xbox Безжичен Контролер (Xbox серија X) Лесно се монтира на горниот раб на вашата �

БРЗО ПОЛНЕЊЕ : наплаќа 2 КОНТРОЛОРИ PS5 во исто време Ве молиме користете 5v 2a ѕиден приклучок за полнење...

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Христос Карапанос Ултратенка и супер лесна...

Одлично : сеќавањата на азур е странична лизгачка игра со еден играч со рачно нацртани анимации ќе ја пр�

Лесна примена Премиум 3М винил PS5 контролер на кожата ќе се држи до вашиот уред само откако ќе нанесете о

Совршена компатибилност Hanger за контролори и слушалки се солидни компатибилни со конзолата за игри Play Sta

Соберете ги најлудите автомобили во светот, изградете луди патеки и натпреварувајте се на највозбудлив

? Белешка : (верзија на диск или дигитално издание) PLS Проверете го вашиот модел и изберете ја точната гол�

●Прилагоден и Ексклузивен Дизајн● ps5 face плочата е специјално дизајнирана За Play Station 5 Dualsense Контролер, н�

Иконски ЛиковиИграат како ликови од Злобниот Мртов универзум, вклучувајќи Гиh, Скоти, Лорд Артур, Кели М�

Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетен поливинил хлорид Што може совршено да го заштити ва

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Компатибилен мултиплатформа : Компатибилен со Play Station 4, Xbox One, Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite и PC (вклучува кабел за

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и

Компатибилност : Обичните замена на листите и долната обвивка се компатибилни со контролорот PS5 BDM010 BDM020

Широка компатибилност : прецизните прстени имаат за цел да помогнат во контролната јамка за движење одг

Компатибилен со : PS5 Пакетот вклучува : 1 Постави Капакот На Предната Плоча Забелешка : дигиталната верзи�

Врска со 2 модели : Комбинирање на безжична врска 2,4 GHz и 3,5 мм жична врска, приклучок и игра, пошироко прим�

Ќе добиете : розова боја покритие плочи со ладење прозорец & прашина мрежа во собата x 1 Состојба : Сосема �

Компатибилност : прилагодено замена пред домување школка е компатибилен со ps5 контролер Прецизно сечењ�

Овој држач за монтирање на ѕид е специјално дизајниран и ЗА ДИСКОТ PS5 и За Дигиталните верзии Се одликув�

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Вест Хем Јунајтед ФК Ултратенка и супер лесн�

Scroll