Свеж
МАЛИЛИ ЗА Ps5 Полнач База, Двојна Слот Контролор Полнење Штанд, СО LED Индикатор

МАЛИЛИ ЗА Ps5 Полнач База, Двојна Слот Контролор Полнење Штанд, СО LED Индикатор

Достапност: Достапно.
DEN 715.20

●Држач ЗА Полнење СО ДВОЕН слот PS5 q вертикален дизајн приклучокот за полнач овозможува полнење и складирање на два КОНТРОЛЕРИ PS5 истовремено; Брзо Полнење 2-4 Часа; Со Ладен LED Индикатор ●Безбеден Сигурен Приклучок ЗА Полнење PS5 Q Акрилик и abs материјал; Автоматско Исклучување На Електрична Енергија; Надградба на интелигентен заштитен чип специјално за ps5 Контролер, обезбедува прекумерна напонска, прекумерна струја, прекумерна температура и заштита од краток спој. За полнење СО голема брзина, адаптерот ЗА напојување 5 V со струја над 2 A ќе се користи за напојување; целосно Наполнет еден контролер во рок од 2 часа и два во рок од 4 часа. €LED Индикатор●Црвено-Полнење; Сино-Целосно Наполнето Или Во Мирување; Знајте го статусот на полнење на прв поглед со ладното LED светло на полначот НА КОНТРОЛОРОТ PS5. `+Она Што Ќе Го Добиете ● 1* близнак СЛОТ PS5 заградата за полнење; 1* стојат база; 1* 1 Метар Тип-C PS5 кабел за полнење. Карактеристики : -Изработени од акрилен и АБС материјал; -Наполнете 2 контролери PS5 истовремено; -Брзо Полнење : целосно Наполнет еден контролер во рок од 2 часа и два во рок од 4 часа Со Напојување 5 V/2 A; -LED Индикатор - Црвено - Полнење; Сино - Целосно Наполнето Или Во Мирување; -Надградете го интелигентниот заштитен чип специјално за Sony Play Station 5 Контролер; -автоматски прекин на електрична енергија; Спецификација : излезна струја : 400m A*2 напон на полнење : DC 5v РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА : -10~45°c пакет вклучуваат : 1* Близнак слот Ps5 Заградата за полнење; 1* стојат база; 1* 1 метар тип-c PS5 ПОЛНЕЊЕ Кабел Внимание : 1. ●Адаптерот ЗА напојување 5 V со струја над 1,5 V ќе се користи за напојување ● Ако напојувањето под 1,5 А, индикаторот за полнење може да трепка без полнење. Приклучокот ЗА ПОЛНАЧ PS5 не може да се користи или складира во влажна средина. Не користете надворешна опрема за греење, како што се микробранови печки за сушење.

За производот

Output current:
400mA*2
Charging voltage:
DC 5V
Working temperature:
-10~45°C
Package Include:
1* Twin slot PS5 charging bracket; :
1* Stand base; :
1* 1 Metre Type-C PS5 charging cable :
Attention:
1. 【The 5V power adapter with current over 1.5V shall be used for power supply】If the power supply below 1.5A, the charging indicator may flash without charging. :
2. The PS5 charger dock cannot be used or stored in humid environment. :
3. Do not use external heating equipment such as microwave ovens for drying. :

Купувачите избираат и

Модел : JDS030 со кабел со лента со 12 пинови 3 x USB адаптер за приклучок за полнење Содржина на пакет : 3 x JDS030 ми

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Единствени Непријатели покрај човечките скитници, разбојници и други групи, Ѓаконот мора да се соочи с�

Платформа : Контролер PS4 Овие палецот се директни замени за контролорот PS4 Пакет, вклучувајќи : 2 x Thumbsticks п

Изработени од висококвалитетен ораџет винил, производите НА ZOOMHITSKINS нудат супериорни перформанси во се�

Изработени од висококвалитетен ораџет винил, производите НА ZOOMHITSKINS нудат супериорни перформанси во се�

Добро изработка, компатибилна за Play Station4, цврста и издржлива Направено од висок квалитет на метален мат�

Компатибилен со Sony PS4 [Play Station 4] Овозможува PS4 да се користи безбедно во вертикална положба...

БРЗ И ЕФИКАСЕН : за база ЗА полнење PS5 со висока ефикасност чип за засилување со ВИСОКА струја DC до DC, со к�

Следете ги авантурите на тројца студенти – Ао Хошизаки, Кокоро Аксубо и Јуки Кинџукои се наоѓаат пренес

Контролер Флексибилна табла за контакт со лента со лента Ако имате неисправни или не одговорни копчиња,

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со моќни кожи за вашата тенок конзола на Sony PS4! Не

Производот се испраќа Од Кина, така што ќе бидат потребни околу 1525 дена за испорака Висококвалитетен ма�

Сосема нов, висок квалитет Боја : Хром виолетова Погодни за контролорите на Sony Play Station 4 PS4 Пакетот вклучу�

[Полнење Со двојна Рачка] за станицата ЗА полнење НА КОНТРОЛОРОТ PS5 поддржува брзо полнење на двојни кон

【Совршен дизајн】 Мултифункционална лулка за полнење е совршено компатибилна со PSVR2 и рачки 【Брзо полн

СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА, КОМПАТИБИЛЕН ЗА PLAYSTATION 4 ТЕНОК : оваа PS4 тенок додатоци кожата е прецизно исечена за

Градот Часовник го слави доаѓањето на новата година кога времето одеднаш запира и се појавува орда непр

Уживајте во универзумот На Духови Додека заштитувате или прогонувате повеќе уникатни локации во текот

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Стефани Законот Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Глобални локации 9 локации за риболов низ целиот свет од корзика до црната шума до Колорадо Рибајте на �

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Очи штит : Надворешна големина : 20cm x 10cm x 8cm , Внатрешна големина : 19cm x 9cm x 7cm Пакетот вклучува : 1x надвореше

Ова е збир на винил налепници За Редовна PS4 конзола и PS4 контролер НЕ одговара за други МОДЕЛИ НА PS4...

Возете популарни автомобили од ТВшоуто Стотици прилагодливи делови за автомобили Сплит екран локалнит

Измијте ги рацете и исушете; Темелно исчистете Ја КОНЗОЛАТА PS4, Контролорите и кожата на кожата;...

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Професионален дизајн за PS4 Pro домаќин, точен Прецизните намалувања и интерфејси обезбедуваат совршена с

Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Совршен за вашите дизајни НА РАЧКАТА PS4 Професионален дизајн Ве молиме вни�

Платформа : Конзола PS4 Материјал : пластика 9 копчиња за контролер PS4 исто како и сликата Пакет вклучуваат

Мултифункционален : конзола вентилатор база, станица за полнење со двојна безжични контролери, USB цента�

Кожата одговара на конзолата и контролорот Play Station 5 Не е компатибилен со дигиталното издание PS5 Што е вк�

① Полнење Два Контролер : Вклучени две приклучоци за полнење, кои можат да наплаќаат два контролери во и

Трајна надворешност : Цврсто ткаен најлон над армирана обвивка му дава на вашиот PS4 Pro најдобра заштита о

USB Кабел За Полнење Кабел Жица Кабел СО Usb Отцепен Кабел Компатибилен За Razer Wolverine Крајната & Razer RAIJU Controоно

?€Симпатична Прекрасен Дизајн,Окофаќање На Декорација Ќе добиете 4 парчиња симпатична Радосткон палец�

Увоз ИграЈапонски Верзија Компатибилен СО американските системи (регионот слободен) Јапонски јазик (мо

Пакетот Вклучува : 2 х 3Д Аналоген Џојстик ЗА PS5 100% нов и одличен квалитет Поддршка ЗА PS5 Контролер...

Осигурете се дека копчето за напојување од другата страна Наместете ги копчињата за да ги контактирате

Компатибилен Бренд / Модел : Тип На Единица Сони : Боја На парче : Тежина На Црно Пакување : 0,5 кг (1,10 фунти) �

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашата конзола Sony PS4! Не ми се допаѓа

Едноделна авантура со нов Остров за истражување Истражете ги беспрекорните и експанзивни области во со

Scroll