Свеж
4 парчиња меки покритие аналогни заштитни контролори на палецот стапчиња зафаќаат силиконски капачиња

4 парчиња меки покритие аналогни заштитни контролори на палецот стапчиња зафаќаат силиконски капачиња

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Компатибилен со PS5 PS4/3 Xbox360 Не-лизгачката површина е одлична за обезбедување подобар зафат на перформансите на игри Сосема нов и висок квалитет. Нежните и перат дизајн обезбедуваат удобност и чистота. Заштитете ве џојстик од прашина и гребнатини. Пакет вклучуваат : 4 компјутери (= 2 пара) x гумени силиконски капачиња.

За производот

Купувачите избираат и

Осигурете се дека копчето за напојување од другата страна Наместете ги копчињата за да ги контактирате

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Нега Мечки Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отпо�

●Безбедна Заштита●Овој Контролер PS4 Покрива 100% силиконски материјал, Свети Во ТемнинаНоворазвиените �

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Пакетот содржи : налепница со двојна рачка + филм за поддршка на рачката + налепница за грб на домаќинот +

СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА, КОМПАТИБИЛЕН ЗА PLAYSTATION 4 ТЕНОК : оваа PS4 тенок додатоци кожата е прецизно исечена за

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран е здодевен производ на директори Ултратенка и супер лесн

Тој Старец Свитоци Онлајн : Мороуинд ја редефинира традиционалната експанзија на ММО со испорака на огр

Едноставна врска со приклучок од 3,5 мм со ВАШИОТ PS4, КОМПЈУТЕР или рачна конзола Еднонасочен микрофон ко�

Висококвалитетна замена на тврда обвивка, погодна ЗА КОНЗОЛА ЗА ИЗДАНИЕ НА PS5 диск Заштитете ја конзола�

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Наменето за контролор Sony Play Station 4 / PS4 Slim / Pro Со приклучокот за полнење, корисниците ќе можат да наплата�

МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА : овој силиконски капак совршено се вклопува во вашиот КОНТРОЛЕР PS5, обезбедувајќи о�

Силиконското триење обезбедува удобно држење, спречува лизгање додека играте игра, нема повеќе грижи з�

Школка ќе одговара само на контролорот PS4 Gen 4 Погледнете ја сликата за да одредите кој контролер го имат�

Заменете го аналогниот џојстик на контролорот и поправете го истрошениот, неконтролиран и нечувствите�

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Кожата ги покрива врвот, предната и страничната страна на конзолата Тенки, но силни и се компатибилни со

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

2час USB Типц брз PS5 полнач двојно полнење пристаништа ЗА PS5 Dual Sense / PS5 контролори истовремено Нема потреба

Обезбедување квалитет, Долготрајната употреба не е лоша Дали сеуште сте загрижени за овие секојдневни �

Може да се користи како држач за слушалки или приклучна станица за полнење, складирање 14 парчиња дисков�

Карактеристики на производот : 100% сосема нова и висококвалитетна гаранција Ви овозможува безбедно скла

Поставен За време На Периодот Едо Во Јапонија, камиваза глуми аматерски крадец Eизо, кој се стреми да укр

УлтраТенок, Лесен PS4 Конзола И Контролор Пакет Винил Налепница Заштита Официјално Лиценциран Дизајн На

USB Game Pad Controller : Тоа е контролер за USB игри за Windows компјутер, Mac и Raspberry PI, поврзано со стандардна 20 USB порт, н�

елегантен изглед погоден за сите КОНТРОЛОРИ НА PS4 висококвалитетен и издржлив материјал елегантен изгл

Перформансите зафаќаат екстра тенки (XT) се напредни контролори кои користат комбинација на комерцијал�

Пејте го своето срце до најжешките хитови од најголемите уметници вклучувајќи оригинални снимки и HD ви

Налепница За Налепница На Кожата Заштитник На Телото PS4 Playstation 4 Конзола+Контролори Опис : Сите кожи се на

Исклучителен дизајн, дизајниран ЗА дизајнот НА РАЧКАТА PS4 VR Може да се користи за полнење за ДВАЈЦА PS4 VR к

ЗОШТО ЛУЃЕТО СЕ СПРОТИВСТАВУВААТ НА ВОЛЈАТА НА СВЕТОТ?Сосема нова игра во серијата Виновна Опрема : спе�

✔ Компатибилност : Совршен HDMI конектор за вашата конзола PS4 Приклучокот HDMI приклучок е компатибилен со P

Станица за полнење на контролорот : Едноставно поставете го контролорот на приклучокот за полнење за по

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5Целосна Боја, Слична На" АнтиЛизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора..

? [Предност за игри] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со sony Xperia 5 IV технологијата За Автоматско Акти

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашата тенок конзола на Sony PS4! Не ја с

Компатибилен со Play Station 4 Dual Shock 4 безжичен контролер и паметни телефони широк 88мм и под (контролер и памет

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

Ултракомпактен дизајн : Arcade Fight Stick Alpha го одржува изгледот и чувството на квалитетот на турнирот на свои�

[Полнење Со двојна Рачка] за станицата ЗА полнење НА КОНТРОЛОРОТ PS5 поддржува брзо полнење на двојни кон

Scroll