Свеж
висесани Гроздобер Ајфелова Кула 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа За Патување,Плажа,Базен,Дневен Престој, Колич?

висесани Гроздобер Ајфелова Кула 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани пелени Затворањето на патентот содржи протекување и мириси. Овие крпа пелена бебе влажна торба се совршени за држење нешто од платнени пелени до валкана облека до влажни костими за капење. Најдобра крпа пелена влажна торба бебе влажна торба!. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба. Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис. Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување или куфер. ❥Големи 30см х 36см (прибл.8 инчи) влажна кеса и може да собере приближно 5-7 платнени пелени. 9in) Плус, оваа крпа пелена влажна торба за бебиња доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи предмети содржани. ♔Исто така, оваа влажна торба е одлична за патување, можете да ја организирате вашата чиста или валкана облека, долна облека, чорапи, костими за пливање и други работи во оваа влажна торба за бебиња. Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за да ја одржите вашата дневна облека мириса слатко. НАЈДОБРО од с, тоа е одлична платнена пелена влажна торба за подарок за туш за бебиња!. Еко-пријателски, избришани, перат, еднократно влажна кеса, миење раце и сушење на воздух се препорачуваат за продолжување на животниот век на оваа крпа пелена влажна торба бебе влажна торба. Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе!. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за Закачување Влажни Суви Кеси . Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот.***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Влажни кеси За Мажи И жени Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа Големина : [Голема]14,2 инчи (Л)х 11,8 инчи (В) / [Мала]8,7 инчи (Л)х5.9ин (В) Влажните кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. Не само за влажни работи – овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе! ***ПРЕДНОСТ* * * Мода И Стилски, Еднократно И Водоотпорен, Висок квалитет - - - - трим и атрактивен дизајн.

За производот

Купувачите избираат и

Една Влажна кеса со патент (1 џеб) : 18*14 см (7х5, 5 инчи) и држи приближно 510 парчиња платнени пелени со една го

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

памучна мешавина Х18 "Xw10 " Xd8" Координира со постелнина за бебиња за кукли кралски комплети за постелнина �

● ЕДНА ГОЛЕМИНА НАЈМНОГУ ОДГОВАРА : опсег на Половината 2949 инчи, најдобро одговара на 3342 инчи ● ИЗВОНРЕ�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

€ДОВОЛНО ПРОСТОРвклучени 2 парчиња, голема торба : L11 2", Мала торба : L5 7"; Мала тежина, лесна за носење...

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

Полиестерска ткаенина со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелени со повеќе џебови и голем

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

ЧУВАЈТЕ ГИ БЕБЕШКИТЕ РАБОТИ НА МЕСТО : со користење на ранец со пелени од 14 џебови со лесно достапни надв

100% полиестер со водоотпорен тпу ламинат Произведено во САД Водоотпорната внатрешност на ТПУ спречува и

Материјал : Оксфордската Ткаенина Е Издржлива И Водоотпорна Ранецот За Пелени Лесно Се Брише...

Xtra зафат ленти задржи рампа во место Безбедносните ремени и контурните страни го одржуваат бебето безб�

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

Изработени од мек памучен материјал, не брчки деформација, нека вашето бебе поудобно Безбедно не содржи

Кошница : 100% Органски Природен Naturalан, Веганска Кожа ДОБИТНИК НА НАГРАДАТА ЗА ИЗБОР НА МАМА која ја опиш�

Полистер Полиестер поставата Затворање на патент Избришете Со Влажна Крпа ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ и ОДЛИЧЕН ПР

Мека, СТИЛСКА И БЕЗБЕДНАнашата најголема грижа е Нежната кожа на Бебето Нашиот капак за менување на под

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

100% Сертифициран Органски Памук : Сертифициран од Глобалниот Стандард За Органски Текстил (ГОТС) кој е на

Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса Затворањето

Полиестерска ткаенина со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелени со повеќе џебови и голем

?●ГОЛЕМИНАголемата влажна сува кеса е 11, 8х13, 4 инчи, малата влажна сува кеса е 5, 1х8, 6 инчи, доволно голем к

Димензии на производот : 11х7, 8х15ин; Користејќи висококвалитетна издржлива ткаенина отпорна на вода и ле�

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll